Koronavirüs Döneminde Çalışan Su Tesisatçısı Var mı?

koronavirüs önlemleri maske ve eldivenHep birlikte yaşadığımız zorlu Covid 19 (koronavirüs) sürecinde hayatın normal akışı her anlamda sekteye uğradı. Hepimizi değiştirdi ve dönüştürdü. Her sektörü zorlayan salgın, su tesisatçılarınıda elbette zorlamakta. Peki bu dönemde meydana gelebilecek acil tesisat arızalarında su tesisatçıları çalışıyor mu? Tüm Sorularınıza yazımızda cevap bulacaksınız.

Koronavirüs Döneminde Ankara'nın Su Tesisatçısı Yurt Tesisat Hizmetinizde

Covid 19 salgın günlerinde sokağa çıkma yasağı olmayan günlerde ankara su tesisatçısı aldığı önlemlerle hizmetinizde. Yasak olmayan günlerde tesisat işlerinizi yaptırmak için herhangi bir izin alımnası gerekmiyor. Ancak sokağa çıkma kısıtlaması olan günlerde acil tıkanıklık, su borusu patlağı gibi acil tesisat işlerinizde bağlı olduğunuz ilçe kaymakamlıklarına giderek durumu izah etmeli ve izin almanız gerekli olabilir. Her türlü temasın riskli olduğu salgın günlerinde sıhhi tesisat firmaları hizmetlerine devam etse bile, acil olmayan tamir ve tadilat işlerinizi ertelemeyi düşünmenizi öneririz. Ancak hemen müdahale edilmesi gereken su tesisatı arızalarında tüm korunma önlemlerinizi alıp, yine salgın önlemlerini alan bir su tesisatçısını tercih etmenizde fayda var. Gelen su tesisatçısının sağlıksız olmamasına ve gerekli maske, eldiven ve dezenfeksiyon gibi önlemleri almasına dikkat edin. Yapılan çalışma sırasında minimum temas ve maksimum mesafe kurallarına uyun.

Peki Hangi Salgın Önlemlerini Alıyoruz?

Genelde hafta sonları ve resmi tatillerde sokağa çıkma kısıtlaması uygulansada, diğer günlerde herhangi bir kısıtlama uygulanmamaktadır. Bu günlerde ankara su tesisatçısı olarak hizmet sunmaya devam ediyoruz. Salgın önlemlerimizi alarak adresinize geliyoruz. Temizlik ve sosyal mesafe kurallarına çok dikkat ediyoruz. Ekipmanlarımızı her işten sonra dezenfekte ediyor, daima maske, eldiven ve galoş kullanıyoruz. Acil su tesisatı arızalarında çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara