Gider Tıkanıklık Açma

Yurt Tesisat olarak tıkanıklık açma makinaları ve gerekirse açıcı kimyasallar kullanarak kırmadan, zarar vermeden hızlıca tıkanıklıklardan kurtulmanızı sağlıyoruz. Mutfak ve banyo lavabo tıkanıklıkları yanında, tuvalet pimaş boruları, kanal tıkanıklığı, rögar tıkanıklığı, ortak gider borularındaki tıkanıklığı gideriyoruz. Aynı zamanda tesisatta oluşan yanlışlıkları( küçük çaplarda kullanılan borular, deforme olmuş borular, yanlış uygulanan işçilikler ve benzeri durumları) düzeltmek adına tesisat yenileme hizmetide vermekteyiz. Bizi her zaman arayabilirsiniz.

kanal tıkanıklığı açma yapan tesisatçı ve tıkanıklık açma makinesiKanal ve gider tıkanıklığı yapılan tesisatta yanlış malzeme kullanımı ile ortaya çıkabildiği gibi, ortak kullanımda giderlere atılmaması gereken peçete, sağlık ürünleri gibi maddelere dikkat edilmediği taktirde, kullanım hatalarına bağlı olarak karşımıza çıkabilir.

Tıkanıklık diğer adıyla gider tıkanıklığı sıklıkla banyo, mutfak, lavabo ve tuvalet giderlerinde meydana gelmektedir ve çeşitli yöntemlerle açılabilir. Küçük çaplı tıkanıklıklar lavabo açıcı gibi kimyasal ilaçlarla yapılabilir ancak yabancı madde sıkışması ciddi tıkanıklıklarda profesyonel destek gereklidir. Zaman içinde gider pimaş borularının içinden çok çeşitli ve şaşırtıcı yabancı maddeler çıkardık. Bunların lavabo açıcı kimyasallarla yok olması imkansızdır.

Gider açma makinasıyla yapılacak kalıcı çözümler ve garantili işçilik istiyorsanız fiyatlar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tıkanmış lavabolar nasıl açılır?

lavabo tıkanıklığı açma teliBu çözüm lavabodan hiç su gitmiyorsa işinize yarayabilir. Yavaş giden su için lavabo açıcı kullanabilirsiniz. Malzemeler: Nalburdan alınacak lavabo açma teli, yere açmak için naylon branda, lateks eldiven. Hazırsa başlayalım. Eldivenleri Takın. Önce beyaz lavabo hortumunu giderden çekerek çıkartın. İçindeki suyun dökülmemesine dikkat edin. Teli yavaş yavaş gidere salın. Sal çevir sal çevir tekrarıyla tel bitene kadar devam edin. Ve teli geri çekin. Takılan bir şey varsa zaten tel onu yakalayacaktır. Denemek için lavabo giderini bağlayın ve test edin, durum değişmemişse profesyonel tesisatçıya başvurun.

Acil tesisatçı gerektiğinde tıkanıklık açma işleri için tesisatçı için güvenilir adres Yurt Tesisat

Tüm tesisat malzemeleri suyun hareketinden, sıcaklığından yada soğukluğundan olumsuz yönde etkilenir. İşlevini yitiren tesisat ara elemanı çalışmaz. Görevini bırakan bir eleman her sistemde olduğu gibi su tesisatı sistemlerinde de sistemin durmasına yol açar. Herkes ilk başta "kendim tamir edebilir miyim acaba?" diye düşünür. Fakat işi ehline bırakmak sizi zararın büyümesinden koruyacaktır. Piyasada hemen onlarca tıkanıklık açma işleri için tesisatçı bulabilirsiniz. Bu noktada doğru olan en ucuzun değil, en hızlı ve garantili çözüm sunanın seçilmesidir.

Ankarada Tesisatçı Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Tuvaletiniz tıkandığında makinalı tesisatçı bulmanız gerekir. Komşularınıza, site yöneticisine, emlakçıya ya da internete sorabilirsiniz. Bu işin kolay kısmıdır. İşin güç kısmı bunların içinden doğru olanı seçmektedir. İşi doğru fiyata yapacak saygın sertifikalı sıhhi tesisat uzmanları bulmak, tüm işletme veya ev sahipleri için bir önceliktir. Buna küçük büyük demeden her işinizde önem vermelisiniz.

En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Kalorifer tesisatındaki küçük su kaçakları dahil, basit ve sık karşılaşılan su tesisatı arızaları düzgün onarılmazsa çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. Bu durum mülk sahipleri için büyük rahatsızlık yaratır. Vasıfsız işçilik, yanlış uygulamalar, uygun olmayan su tesisatı parçaları, enerji ve para kaybına neden olabilir. Tıkanıklık açma işlerinizi saygın, maddi olarak karşılanabilir bir tesisatçıya vermek istemez misiniz? Cevabınız evetse, rastgele bir tesisatçıya iş vermeyin. Sıhhi tesisat ilk kurulum ve tamirlerinde işin ehli kişileri seçmek için adaylar dikkatli şekilde karşılaştırmanızı öneririz.

Tıkanıklık Açma İşleri İçin Alelade Bir Su Tesisatçısı Seçmekten Kaçının. Bunun İçin Aşağıdakileri Dikkate Alın;

Seçtiğiniz su tesisatçısı, usta öğretici belgesine sahip bir tesisatçı olmalıdır. Evinize rastgele bulduğunuz bir su tesisatçısını almayın. Mutlaka ustalık belgesini, belirli bir adresi olduğunu, tesisatçılık tecrübesini doğrulayın. Örneğin numarasını internetten bulduğunuz usta geldi tamiratı yaptı parasını aldı ve gitti. Sonradan farkına vardınız ki aslında arıza giderilmemiş. Telefona ulaşılmıyor. Adresi de yok. Tek bildiğiniz ustanın telefon numarası. Hemen yeni bir usta bulmanız gerekli. Aynı iş için ikinci defa para ödeyeceksiniz. Dolandırılmışlık hissi bir yana belki de evinizi ya da iş yerinizi su bastı. Yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Benzer karmaşalar içinde kalmamak için daima adresi olan, yıllarca belli bir saygınlık kazanmış, gerekli belgelere sahip, bizim gibi su tesisatçılarını seçin.

WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara