Doğalgaz Gaz Kaçak Tamiri

doğalgaz sayacı bağlantısı için hazırlanmış tesisatYeni bir eve taşındınız ve başkentgaz gaz aboneliği yaptırdınız. Kontrol için gelen görevliler “tesisatta gaz kaçağı var” diyerek elinize bir kağıt tutuşturdu ve “yaptırıp randevu alın” diyip gittiler. Bu noktada biz devreye giriyor ve doğalgaz gaz kaçağını noktasal olarak tespit eden cihazımızla tesisatınızdaki tüm kaçakları tamir ediyoruz.

Gaz Kaçağı Tamiri Yetkili Firma Numarası

Keşif için hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşın. Doğalgaz aşırı yanıcı ve patlayıcı bir gaz karışımı olduğundan, gaz kaçağı büyük mal ve can kayıplarına yol açabilir. İşte bu sebeple gaz kaçağı tamiri için ilk kriteriniz sertifikalı ve yetkili firmalar olmalıdır. Öncelikli olarak başkentgaz tarafından sertifikalı ve işinde tecrübeli bir firma ile iletişim kurmalısınız. Tamirde veya doğalgaz tesisatı yenilemede, kaçak tespiti için ekipman donanımı yeterli, tecrübeli ve güvenilir bir firmayla çalışmalısınız.

Gaz Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır?

testo doğalgaz kaçak tespiti cihazıÖncelikle kaçak yapan noktalar tek tek gaz kaçağı tespit cihazımızla belirlenir. Bulunan noktalar sökülerek özel kimyasallar kullanılarak yeniden sıkılır. Sonra doğalgaz kaçağı tamir veya yenileme işleminiz projeye uygun bir şekilde tamamlanır sonra tesisatınız Yurt Tesisat tarafından test edilir, başkentgaz onayına hazır halde teslim edilir.

Doğalgaz Kaçak Tamiri Fiyatları

Gaz kaçağı ile karşılaştığınızda akla gelen ilk soru fiyatlar olacaktır. Ancak insan hayatını teklikeye atabilecek bu arıza söz konusu olduğunda önceliğiniz fiyat değil sağlığınız ve güvenliğiniz olmalıdır. Biz Yurt Tesisat olarak evinizde bulunan doğalgazlı cihazları(ocak,sıcak su ısıtıcısı ve kombi), evinizin boyutlarını ve kombinin sayaçla arasındaki mesafeyi(kullanılacak boru miktarının hesaplanması için) göz önünde bulundurarak fiyatlandırma yapmaktayız. Fiyatlandırmada diğer firmalarla kıyaslama yaparken kullanılacak malzeme ve uygulamadaki işçilik kalitesini göz önünde bulundurmalısınız. Yeniden bir arıza ile karşılaşıp yaptırdığınız işi tekrar yaptırmak ve ikinci bir masraf daha yapmak istemezsiniz.

Doğalgaz kaçak testi nasıl yapılır?

Öncelikle evinizde gaz kaçağı olduğunu düşünüyorsanız hemen gaz sayacının yanındaki sarı vanayı kapatmalı ve tüm camları açarak evi havalandırmalısınız. Ardından hemen 187 Gaz acil numarasını aramalısınız. Kendiniz kaçak testi yapmaya çalışırsanız ciddi mal ve can kayıplarına yol açabilirsiniz. Doğalgaz şakaya gelmez, bu konuda lütfen çok dikkatli olun. Eğer evinizde gaz alarmı yoksa en kısa sürede taktırın. Çıkardığı yüksek ses ile sizi kaçak durumunda anında uyaracaktır.

Doğalgaz tesisatı kaçak kontrolü nasıl yapılır?

Ankaralıların can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla, tesisat sızdırmazlık kontrolleri başlatan Başkentgaz ekipleri, tesisatı güvensiz daire ve binalarda doğalgazı keserek sayaçları mühürlüyor. Bina yönetimleri ve müşterilerden, başkentgazın sertifikalı firmaları ile görüşerek doğalgaz tesisatlarının kontrollerini yaptırmalarını istiyor. Anlaşmalı olduğumuz Sertifikalı Yetkili Firma ile doğalgaz tesisatı kaçak arızalarını en yeni teknolojileri kullanarak güvenli bir şekilde kaçak dedektörleri ile tespit ve tamir ediyoruz.

WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara