Klozet Yeri Değiştirme

Klozetin yerini değiştirmek istiyorsanız Ankara'nın her yerinden bize ulaşabalirsiniz. Ankara'dasu tesisatçısı bulmamız gerektiğinde bize danışmadan karar vermeyin. Banyodaki su kaçağı sebebiyle borularını yenilemek gerekebilir, yer tuvaletini klozete çevirmek gerekebilir. Veya, ısınmayan kaloriferler olabilir, su saati kollektörü eskimiş ve su kaçırıyor olabilir. Bunlar gibi onlarca arıza oluşabilir. Her geçen gün tesisat elemanları eskir ve yalnızda usta belgeli tesisat profesyonellerinin çözebileceği acil tesisatçı durumları oluşmasına neden olur. Klozet yeri değiştirme için su tesisatçısı aramaya başladığınızda onlarca seçenek karşınıza çıkar. Kafanızda hemen "Bu kadar çok tesisatçı arasından en uygunu hangisi?" sorusu oluşacak. Çözümü yazımızda…

Klozetin Yeri Değiştirilir mi?

Elbette imkansız değildir ancak çok kolay bir işlem olduğunu söyleyemeyiz. Duş, küvet, klozet gibi önemli ve büyük giderlere sahip banyo elemanlarının yerlerinin değiştirilmesi kapsamlı kırım işi gerektir. Eğer tadilat yaptırıyorsanız zaten kırım yapılacaktır. Bu anlamda yer değişiklikleri için tek engel fiziksel koşulların uygun olmaması olabilir. Tesisatların ve pimaş giderlerin yer değiştirme işlemleri profesyonel tesisatçılar tarafından yapılmalıdır. Yanlış uygulamalar sonucu su tahliyesi zorlaşabilir. Bununla beraber tıkanıklık, suyun geri tepmesi ve koku oluşması gibi problemler doğabilir. Alt komsuya su sızabilir. Tadilat maliyetine ekstra yük katacak bu işlemi, işinde usta kişilere yaptırmanızı öneririz. Klozetin yönünün değiştirilmesi isteklerinizi karşılıyorsa bunu tercih etmeniz daha mantıklı bir seçim olacaktır. Yurt Tesisat olarak tüm banyo tadilatı, su tesisatı, banyo dekorasyonu ve fayans seramik yenilenmesi işlerinde hizmetinizdeyiz.

Klozet yeri değiştirme için Hızlı Ucuz ve Güvenilir Tesisatçı Mı Aradınız?

Tesisat elemanlarının kötü özelliklerinden biriside suyun zamanla gözle görülür şekilde yarattığı korozyon sonucu işlev kaybına uğramasıdır. İşlevini yitiren tesisat ara elemanı çalışmaz. Görevini bırakan bir eleman her sistemde olduğu gibi su tesisatı sistemlerinde de sistemin durmasına yol açar. Bu tür ciddi arızaları sadece profesyonel usta tesisatçılar tek seferde ve garantili şekilde çözebilir. Seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise, piyasadaki onlarca tesisatçı arasından en ucuz, en hızlı ve garantili çözüm sunanın seçilmesidir.

Klozet yeri değiştirme için Su Tesisatçısı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Tuvaletiniz tıkandığında makinalı tesisatçı bulmanız gerekir. Komşularınıza, site yöneticisine, emlakçıya ya da internete sorabilirsiniz. Bu işin kolay kısmıdır. İşin güç kısmı bunların içinden doğru olanı seçmektedir. İşveren olarak siz değerli müşterilerimiz, adresi belli, belgeleri eksiksiz, alanında başarılı referanslara sahip tesisatçıları seçmeye özen göstermelisiniz. Bu durum, küçük büyük fark etmeden, evinizdeki basit bir sıhhi tesisat onarımında veya yeni villanızın sıhhi tesisat sistemi kurulumunda geçerliliğini korur.

En Ucuz Tamir: Tek seferde Düzgün Yapılan Tamirdir

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi yaygın sıhhi tesisat problemleri bile, onarımlar doğru şekilde yapılmazsa, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Klozet yeri değiştirme için bulacağınız kalifiye olmayan kişilerce yapılacak rastgele ve yanlış müdahaleler size zaman, para ve enerji kaybettirecektir. Moralinizi bozmadan tek seferde bizim gibi işinde uzman kişilere işi teslim edin. Eğer sizde tesisatçı işlerinizi uygun fiyatlı, hızlı, titiz ve işin ehli ustalara vermek istiyorsanız, internette ilk bulduğunuz kişiye hemen işinizi teslim etmeyin. Su ve doğalgaz tesisatı onarımlarınız için kalifiye sertifikalı su tesisatı uzmanlarını bulmak için adayları karşılaştırın.

Peki karşılaştırma yaparken nelere dikkat etmelisiniz, cevabı aşağıda;

Klozet yeri değiştirme için seçtiğiniz su tesisatçısı, usta öğretici belgesine sahip bir tesisatçı olmalıdır. Hakkında çok az şey bildiğiniz ve henüz güvenmediğiniz tesisatçıyı evinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde tesisatçılık yapmak için bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ancak gündelik hayatta hiç kimse evine çağırdığı ustaya belgeniz veya sertifikanız var mı? Diye sormaz. Hal böyle olunca çantaya birkaç alet dolduran herkes "tesisatçı" olabiliyor. Bir örnek üzerinden durumu incelersek; numarasını internetten bulduğunuz ustayı aradınız, geldi ve işi yapıp gitti. Sonraki gün arızanın devam ettiğini fark ettiniz. Aradınız ama açmadı. Adresini de bilmiyorsunuz. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Hemen yeni bir usta bulmanız gerekli. Aynı iş için ikinci defa para ödeyeceksiniz. Dolandırılmışlık hissi bir yana belki de evinizi ya da iş yerinizi su bastı. Yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Bunun gibi kötü durumlarla karşılaştığınızda mağdur olmamak için daima kayıtlı, adresi belirli, gerekli belgelere ve izinlere sahip su tesisatçılarını tercih edin.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Tıkanıklık Açma
 2. Su Kaçağı Tespiti
 3. Temiz Su Tesisatı
 4. Pis Su Tesisatı
 5. İlaçsız Petek Temizliği
 6. Kalorifer Tesisatı
 7. Kombi Tesisatı
 8. Su Saati Kollektör Montajı
 9. Radyatör (Kalorifer Petek) Montajı
 10. Hidrofor Tesisat ve Montajı
 11. Armatür Montajı ve Demontajı
 12. Komple Villa Tadilatı
 13. Klozet İç Takım Tamiri
 14. Klozet Montajı
 15. Banyo Aksesuarları Montajı
 16. Banyo Mobilya Montajı
 17. Çamaşır ve Bulaşık Makine Montajı
 18. Gömme Rezervuar Tamiri
 19. Musluk Salmastra Tamiri
 20. Yerden Isıtma
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara