HAKKIMIZDA

Ankara Genelinde 35 Yılı Aşkın Süredir Su ve Doğalgaz Tesisatı Başta Olmak Üzere Probleme Göre Özelleşmiş Çözümleri Makul Fiyatlara Sunuyoruz.

tesisatçının sokaktan görünüşüYurt Tesisat, 1985 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden günümüze onbinlerce tesisat problemini çözmüş, binlerce memnun müşterinin tesisatçısı olmuştur. Bir tesisatçı numarasına ihtiyacınız olduğunda pek çok seçenek olduğunu görürsünüz. Müşterilerimiz evindeki en küçük sorunda bile, tereddüt etmeden "Satılmış Usta Çözer" diyerek telefonunda kayıtlı olan numaramızdan bize ulaşmıştır. Yıllardır inşa ettiğimiz güven ve memnuniyet heybemizde, yolumuza devam ediyoruz.

Önem verdiğimiz prensiplerimizin başında dürüstlük geliyor. Dürüstlük ise beraberinde müşterimizin güvenini getiriyor. Çünkü hiç kimse evine bilmediği, tanımadığı, güvenmediği birini sokmak istemez. Özel hayatımızın en büyük parçası olan evlerimiz, maddi ve manevi pek çok değeri şeyi içinde barındırıyor.

Tesisatçı Numaraları | Güven | Makul Fiyat

Uzakta olduğumuz halde, "çok yakınım 5 dakikaya geliyorum, yarım saate ordayım, işim uzadı hemen geliyorum" diyerek sizi oyalamıyor dürüstlük prensibimize uygun olarak size yardımcı olabileceğimiz en uygun zamanı birlikte belirliyor ve buna itimat ediyoruz. Her aşamada sizi arayarak bilgilendiriyoruz. Yaptığımız işin arkasında duruyoruz, garantisi olamayacak işlerde ise bunu size açıklıyoruz.

tesisatçı ve hırdavat malzemeleri içeren dükkanEvinizi evimizmiş gibi görerek, vicdanımız rahat edecek şekilde işimizi yapıyoruz. Kirlensin nasıl olsa müşteri temizler düşüncesiyle değil, en temiz şekilde nasıl hallederiz diye düşünerek hareket ediyoruz. Ve yine en temiz haliyle işimizi teslim etmek için çalışıyoruz. İşte Yurt Tesisatın farkı da burada yatıyor.

Daireler, villalar, iş yerleri veya fabrikalar hiç farketmez her neresi olursa olsun, küçük ya da büyük fark etmez. Her türlü su tesisatı, doğalgaz tesisatı, tamirat, tadilat, dekoroasyon, tıkanıklık açma, demir doğrama işleri, izolasyon, mantolama, çatı aktarma ve bunlara benzer tüm yapısal işleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için adresimizi ziyaret edebilir, aşağıdaki numaraları arayabilir, cep telefonu numaramızı rehberinize ekleyerek WhatsApp'tan fotoğraf/video gönderebilir, e-mail gönderebilirsiniz.

WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara