Tesisatın bulunmadığı bir yaşam alanı yoktur

Su olmayan bir konut yaşanılmaz olacaktır. Çünkü su hayat kaynağıdır. Tesisat suyu bizlere ulaştırır. Su ve doğalgaz tesisatı çekilmesi ve kaçaklarının onarımı işlerini garantili şekilde uzun yıllardır yapmaktayız. Uzman bir tesisatçıdan öneri alacağınız zaman çekinmeden bizleri arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz sayesinde sizleri doğru çözüme yönlendirmekten mutlu olacağız. Belki sorun sizin çözebileceğiniz kadar basit, belki de bir profesyonelin incelemesi gerekecek. Bu yanıtı size sunmamız için bize, sorunu anlatır resimler ya da video ulaştırabilirsiniz. Yollayacağınız resimler Şofben montajı ile ilgilide olabilir Petek Bakımı ile ilgilide olabilir. Isı yalıtım işleri ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Üst kattan su sızıntısı tamiri söz konusu olduğunda biz başta geliriz.

Tıkanmış tuvalet açma için su tesisatçısı

Hepimize günün birinde Tıkanmış tuvalet açma için su tesisatçısı gerek olabilir. Kombi bozulabilir, yer tuvaletini klozete çevirmek gerekebilir, bacalı kombiyi değiştirmek gerekebilir. Doğalgaz tesisatı kaçağı olabilir, iç takım su kaçırabilir, su saati kollektörü değişimi gerekebilir. Bunlara benzer pek çok tamirat ve sıhhi tesisat problemleri ortaya çıkabilir. Veya sadece mutfağınıza yeni bir dizayn yaptırmak istersiniz. Tıkanmış tuvalet açma için su tesisatçısı olarak bu ve benzeri, bütün tamirat ve tadilatları yapmaktayız. Zamanla sıhhi tesisat malzemeleri işlevini yitirir. Sadece sertifikalı tesisat profesyonellerinin tamir edebileceği acil durumlara sebep olur. Su tesisatı problemleri aniden meydana gelir. Beklenmedik bir anda su borusu patlayabilir. Klozet iç takımı bozulabilir. Banyo gideri tıkanabilir. Gömme rezervuar tamiri gerekebilir. Engelli klozeti montajı gerekebilir. Merkezi sistem petek temizliği gerekebilir. Çamaşır makinası musluk montajı yaptırmak gerekebilir. Şebeke hattından gelen sudaki kimyasallar, suyun değdiği tüm tesisat elemanlarına zarar verir. İnternette "Tıkanmış tuvalet açma için su tesisatçısı" kelimeleriyle arama yaptığınızda yüzlerce firma çıkar. Peki doğru tercihi nasıl yapacaksınız? Çözümü bu yazının devamında bulacaksınız.

En Kolay Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Doğru Yaptırın

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi yaygın ve kolay problemler bile düzgün onarılmalıdır. Aksi halde, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Tıkanmış tuvalet açma için su tesisatçısı seçimi yanlış yapılırsa, kalifiye olmayan birinin rastgele ve yanlış müdahaleleri, size para, enerji ve zaman kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, sorunu tek seferde halledebilecek, bizim gibi profesyonel tesisatçılara teslim edin, kafanız rahat etsin. Pek çok insan Tıkanmış tuvalet açma için su tesisatçısı işini makul fiyatlı, çabuk, titiz, işin uzmanı ustalara vermek ister. Değil mi? O zaman internette bulduğunuz ustaya hemen işi vermeyin. Sıhhi tesisat onarımlarınız için kalifiye ve sertifikalı doğru ustayı bulmak için adayları kıyaslayın.

Tıkanmış tuvalet açma fiyatları

Tıkanmış tuvalet açma fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için sizde hak verirsiniz ki pek çok değişken ile ilgili (işin yapılacağı yer, ölçüler, kalite ve marka seçimleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgilere sahip olmak gereklidir. Spesifik işler dışındaki işlerde hemen ve kesin ya da yaklaşık fiyat vermek imkan dahilinde değildir. İşin yapılacağı mahali keşif yapmadan fiyat bilgisi verilebilirse telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Diğer durumlar söz konusuysa iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Doğalgaz Tesisatı Çekilmesi

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı evlerimizdeki doğalgazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere ulaştırır. Konutlarda ve fabrikalarda doğalgazla çalışan kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Tüm doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, doğalgaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması, yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi işlerini 35 yıldır itina ile yüzlerce dairede uyguladık. Başkent doğalgaz tesisat hatalarının tamamlanması, petek yıkama ve temizleme ve baca uzatması ilave montajı işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti

Ankara'da yılın büyük bölümü soğuk ve zorludur. Bu durum kombi ve diğer ısıtma sistemlerin önemini arttırıyor. Kışı sorunsuz atlatmak istiyorsanız, kombi ve peteklerin bakım ve onarımını soğuk aylardan önce yaptırmalısınız. Evinizdeki kombi tesisat temizliği, kalorifer tesisatı su kaçağı bulma, kombi ve petek yer değişimi, kimyasallı radyatör temizleme ve ilaçsız petek temizleme işleriniz için bizimle iletişime geçin. Apartman daireleri ve villalar genelde yoğuşmalı kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanılması ise güvenlik gerekçesiyle yasaklanmıştır. Petekler ve kazan arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kombi tesisatı doğalgaz tasarrufu için belirli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Su kaçağı tamiri

Cihazlı su kaçak bulma deneyimli ve donanımlı tesisat firmaları tarafından uygulanan bir yoldur. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya atık su hattında olabilir. Su kaçağı noktasını belirlemek, gelişen teknolojiler ile her geçen gün kolaylaşmaktadır. Kaynağın tespiti için ısıya duyarlı kameralar, hassas dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Temiz su tesisatı ve kalorifer hattı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası sisteme bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge belirlenir. Bütün hasarsız su kaçağı tespiti işlerinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Damlatan musluk onarımı

Musluk ve batarya arızaları farklı farklı olmasına rağmen fazla gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve çok önemli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa harcanmamalıdır. Bir takım kolay musluk ve batarya arızaları tamir yeteneği olan insanlar tarafından tamir edilebilir ama büyük ihtimalle bir profesyonelden yardım almak gerekebilir. Bilinçsiz onarım denemesi hasarın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Batarya durmadan su sızdırıyorsa, açıp kapatırken aşırı güç harcıyorsanız onarılması gerekir.

Klozet taharet musluğu tamiri

Klozetler kullanan çoğunluk için evlerdeki yaşam konforunu yükselten demirbaşlar arasında sayılır. Ancak bize hizmet eden tüm eşyalar gibi klozetlerde bakıma ihtiyaç duyar. Klozet iç takımı onarılmazsa su kaçırabilir, su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü doğru yapılmadıysa pis su kaçırabilir. Yaşlılık sorunları sebebiyle alaturka tuvaleti alafranga tuvalete değiştirmek gerekebilir. Kirada oturan ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Bütün klozet sifon arızası ve tamiri ve engelli klozet montajı işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Makinalı Tıkanık Açma
 2. Bina ana giderlerine çekvalf montajı
 3. Kombi su kaçağı bulma yöntemleri
 4. Bulaşık makinası tesisatı hazırlama
 5. Klozet fleks hortumu değişimi
 6. Demir Doğrama ve Ferforje
 7. Radyatör vanası değişimi
 8. Daire içi ısı yalıtımı
 9. Cihazla koku tespiti
 10. Küvet üstüne kabin montajı
 11. Termal Kamera İle Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 12. Klozet İç Takımı Değiştirme
 13. Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti ve onarımı
 14. Foseptik kuyusu temizliği
 15. Duvara gömme sifon tamiri
 16. Doğalgaz tesisatı ustası
 17. Doğalgaz kat kaloriferi ve merkezi sistem kurulumu
 18. Hidrofor arızaları tamiri
 19. İlaçlı Petek Temizliği
 20. Kalorimetre Tamiri ve Montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status