İşte doğru Tesisat projesi için su tesisatçısı seçimi için püf noktalar

Tercih ettiğiniz Tesisat projesi için su tesisatçısı gerekli belgelere ve tecrübeye sahip olmalıdır. Hakkında çok az şey bildiğiniz ve henüz güvenmediğiniz Tesisat projesi için su tesisatçısını evinize ya da işyerinize almayın. Ülkemizde su tesisatçılığı yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Fakat bu günlerde takım çantasını kapan "sıhhi tesisatçı"yım diye piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Örneğin çağırdığınız usta tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ancak sonraki gün sorunun giderilmediğini fark ettiniz. Aradınız ancak açmadı. Adresi de yok. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Acilen başka bir Tesisat projesi için su tesisatçısı bulup sorunu tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki de evinizi ya da işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Bunun gibi kötü durumlarla karşı karşıya kalmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli belgelere sahip, güvenilir ve işinde uzman Tesisat projesi için su tesisatçısı seçin.

Su hayatsa tesisat hayat taşır

Suyun olmadığı bir ev veya işyeri düşünülemez. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Tesisat suyu kullanıcıya ulaştırır. Sıhhi tesisat sıfırdan kurulumu ve kaçaklarının giderilmesi işlerini garantili şekilde 35 yıldır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bir tesisat uzmanından danışmanlık almanız gerektiğinde tereddüt etmeden bizi arayın. Tecrübelerimiz sayesinde müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten mutlu olacağız. Belki problem kendinizin çözebileceği kadar kolay, belki de bir profesyonelin çözmesi gerekecek. Bu yanıtı sunmamız için bize, arızayı anlatan resimler ya da video ulaştırabilirsiniz. Yollayacağınız resimler Taharet çubuğu montajı ve tamiri ile alakalıda olabilir Kanalizasyon ve Altyapı İşleri ile ilgilide olabilir. Yangın tesisatı ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Komple kalorifer tesisatı söz konusu olduğunda Yurt Tesisat başta gelir.

Tesisat projesi için su tesisatçısı

Ankarada yaşayan insanların aniden Tesisat projesi için su tesisatçısı bulması gerekebilir. Eski borular paslanır, klozet su sızdırır, bacalı kombiyi değiştirmek gerekebilir. Doğalgaz tesisatı kaçağı olabilir, klozet su sızdırır, korniş montajı gerekebilir. Bunlara benzer birçok tamirat ve sıhhi tesisat problemleri ortaya çıkabilir. Ya da sadece evinize yeni bir dizayn yaptırmak istersiniz. Tesisat projesi için su tesisatçısı olarak bu ve benzeri, tüm yapısal işleri yapıyoruz. Zamanla tesisat elemanları eskir ve bozulur. Yalnızca sertifikalı tesisat profesyonellerinin baş edebileceği acil arızalara neden olur. Sıhhi tesisat arızaları birden bire oluşur. Beklenmedik bir anda su borusu patlayabilir. Batarya bozulabilir. Tuvalet gideri tıkanabilir. Klozet su sızıntısı tamiri gerekebilir. Klozet iç takım montajı gerekebilir. Isı pay ölçer montajı gerekebilir. Filtreli taharet musluğu montajı gerekebilir. Şehir şebekesinden gelen suda bulunan kimyasallar, suyun değdiği tüm tesisat elemanlarında hasar oluşturur. İnternette "Tesisat projesi için su tesisatçısı" ihtiyacınıza yönelik yaptığınız aramada sayısız seçenek ile karşılaşırsınız. Peki karşınıza çıkan yüzlerce seçenek içinden hangisi sizin için uygun seçenek?

Tesisat projesi için su tesisatçısı olarak biz, en son teknolojik ekipmanlar ile kaliteli işçiliği, uygun fiyata değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Tesisat projesi için su tesisatçısı olarak biz, her türlü su ve doğalgaz tesisatı ve benzer işleri itina ile yapıyoruz. Ankara'da su tesisatı ile alakalı bütün sorunlarınızı garantili işçilik ile çözebiliriz. Dairenizde oluşabilecek tüm doğalgaz tesisatı sorunlarını onarıyoruz. Nitelikli işçilik, hızlı servis, seri iş tamamlama ve uygun fiyat şansına sahip olun. Sunduğumuz hizmetler ve alanında uzman ustalarımız, gün geçtikçe gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte sıhhi tesisat teknolojisi ve ekipmanları da gelişiyor ve değişiyor. Tüm yeni teknolojileri Tesisat projesi için su tesisatçısı olarak yakından takip ediyor ve yeniliklere uyum sağlıyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden aldığımız güzel yorumlarla ve sabırla ailemizi büyütüyoruz. Tesisat projesi için su tesisatçısı daima daha iyiyi görmeye çalışarak değişen dünyaya uyum sağlıyor.

Tesisat projesi için su tesisatçısı arıyorsanız, en güvenilir firma: Yurt Tesisat

Tesisat projesi için su tesisatçısı seçerken işinde uzman, garantili hizmet veren, aynı zamanda makul fiyatlı olanı isteriz. Plastik ya da metal, suyun zarar verici etkilerinden nasibini almayan sıhhi tesisat elemanı neredeyse hiç yoktur. Zamana yenik düşen malzemeler bir an önce ikame eleman ile yenilenmeli ya da tamir edilmesi gerekir. Gerekli aletlere sahip kişiler, çoğunlukla malzemeleri temin edip arızayı kendileri gidermek için araştırmalara girerler. Ancak, böyle kapsamlı sadece belgeli tesisatçılar garantili işçilik ile çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, yanlış müdahalelerde bulunursanız tamir maliyetini arttırabilirsiniz. İşte bu nedenle uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette çok kolay şekilde "Tesisat projesi için su tesisatçısı" araması yaparsanız pek çok işletme bulabilirsiniz. Asıl zor olan ise size uygun olan, işi sorunsuz ve hızlı şekilde tamamlayacak garantili işçilik sunan işletmeyi seçmektir.

Tesisat projesi fiyatları

Tesisat projesi fiyatlarını belirlemek için sizde hak verirsiniz ki pek çok parametre hakkında (işin yeri, ölçüler, kalite ve marka seçimleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgiye hakim olmak gereklidir. Belli başlı işler dışındaki işlerde hızlıca ve kesin fiyat bilgisi vermek imkan dahilinde değildir. İş ile ilgili alanı görmeden yaklaşık maliyet verilebilirse telefonda yardımcı oluyoruz. Diğer durumlar söz konusuysa iletişim kanallarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Su kaçağı tespiti

Hasarsız su kaçağı tespiti profesyonel ve donanımlı tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya pimaş gider borularında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını belirlemek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Sorunlu noktanın belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Şebeke tesisatı ve kombi boruları basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası tesisata bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pis su hattında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta bulunur. Tüm kırmadan su kaçak tespiti işlerinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Kombi ve Petek Temizleme Bizim İşimiz

Başkent Ankara'da yılın büyük bölümü aşırı soğuk geçmektedir. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtıcı sistemlerin önemini arttırıyor. Kış mevsimini sıcak geçirmek için, ısıtıcı sistemlerin bakımını kış aylarından önce yaptırmanızı öneririz. Evinizdeki kombi tesisat temizliği, alüminyum radyatör montajı, petek yer değişimi, ilaçlı radyatör temizleme ve kimyasalsız radyatör temizliği işleriniz için bize ulaşın. Apartman daireleri ve müstakil villalar çoğunlukla hermetik kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanılması ise can ve mal güvenliği gerekçesiyle yasaklanmıştır. Kaloriferler ve kazan arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı ısıtma verimi için periyodik aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Klozet rezervuar iç takım tamiri

Klozet kullanan çoğunluk için evlerdeki yaşam konforu arttıran gereçler arasındadır. Bize hizmet eden tüm eşyalar gibi klozetlerde bakıma ihtiyacı vardır. İç takım tamir edilmezse su sızdırabilir, su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü yanlış yapıldıysa atık su kaçırabilir. Sağlık sorunları nedeniyle alaturka tuvaleti alafranga tuvalete dönüştürmek gerekebilir. Kiracılar ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden birisi klozetin konumunu değiştirmektir. Tüm gömme rezervuar şamandırası tamiri ve klozet taharet musluğu tamiri ve montajı işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Musluk ve batarya montajı

Musluk problemleri farklı farklı olsa da fazla gelen fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve çok kıymetli suyumuzun tek bir damlası bile boşa harcanmamalıdır. Bir takım kolay batarya arızaları tamir yeteneği olan insanlar tarafından onarılabilir ama genelde bir tesisatçıdan destek almak gerekir. Hatalı tamir denemesi hasarın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya sürekli su damlatıyorsa, açıp kapatmak için aşırı güç harcıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Lavabo tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan farkına bile varmadığımız kullanım hataları birleşir ve ansızın tıkanıklık olarak karşınıza çıkar. Ve arıza çok can sıkıcıdır. Müşterilerimiz fayansların kırılacağı ve etrafın pisleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve kameraları ile hasarsız ve kısa zamanda gider tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her birim gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, iç çamaşırları, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve bulaşık artıkları zaman içinde gider hattına kalıntılar oluşturarak gider kesitini daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Bütün tuvalet es sifonu değiştirme ve tuvalet tıkanıklığı açma işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Kombi ve Petek Montajı
 2. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti
 3. Rögar tıkanıklığı açma
 4. Robotla tıkanıklık açma
 5. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 6. Boyler montajı ve kazan bağlantıları
 7. Sıcak su tesisatı
 8. Demir Doğrama ve Ferforje
 9. Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama
 10. Isınmayan petek tamiri
 11. Kombi ve Petek Yer Değişimi
 12. Kamera ile pimaş boru görüntüleme
 13. Daire içi ısı yalıtımı
 14. Ankara Kombi Değişimi
 15. Tıkalı pimaş gideri açma
 16. Klozet tesisatı ve montajı
 17. Alaturkayı Klozete Çevirme
 18. Radyatör vanası değişimi
 19. Makinayla kırmadan kanal açma
 20. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara