Petek Bakımı için tesisatçı seçimini rastgele yapmaktan kaçının. Bunun için aşağıdakileri göz önünde bulundurun.

Petek Bakımı için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve diğer gerekli belgelere sahip olmalıdır. Evinize ya da işyerinize rastgele bulduğunuz Petek Bakımı için tesisatçısını almayın. Ülkemizde tesisatçılık mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Fakat bu günlerde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "su tesisatçısı"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Örneğin aradığınız usta gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Fakat ertesi gün problemin tamir olmadığını anladınız. Numarayı aradınız ancak ulaşılmıyor. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Hızlıca başka bir Petek Bakımı için tesisatçı bulup arızayı çözmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Benzer kötü durumlarla karşı karşıya kalmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, kayıtlı, garantili ve işinde uzman Petek Bakımı için tesisatçı seçin.

Petek Bakımı için tesisatçı olarak, en son cihazlar ile garantili işçiliği, makul fiyatlara siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Petek Bakımı için tesisatçı olarak, aklınıza gelecek tüm kombi ve petek tesisatı işini garantili olarak yapıyoruz. Ankara'da sıhhi tesisat ile ilgili tüm sorunlarınızı tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. İşyerinizde meydana gelebilecek bütün sıhhi tesisat problemlerini onarıyoruz. Kaliteli işçilik, hızlı servis, hızlı iş bitirme ve makul fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve alanında uzman ustalarımız, gün geçtikçe gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe sıhhi tesisat sistemleri ve yardımcı aletleri de gelişiyor ve değişiyor. Tüm yenilikleri Petek Bakımı için tesisatçı olarak yakından izliyor ve uyum sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız güzel temennilerle ve sağlam adımlarla şirketimizi geliştiriyoruz. Petek Bakımı için tesisatçı daima daha iyiyi görmeye çalışarak değişen ve dönüşen zamana ayak uyduruyor.

Petek Bakımı için tesisatçı arıyorsanız, binlerce memnun müşterinin ilk tercihi Yurt Tesisat'a danışmadan karar vermeyin.

Petek Bakımı için tesisatçı seçerken işin ehli, garantili hizmet veren, aynı zamanda uygun fiyatlı olmasını isteriz. Su ve doğalgaz tesisatı sistemlerinde zamanla bazı malzemeler aşınır, paslanır, eskir ve zarar görür. İşlevini yitiren tesisat elemanı acilen ikame eleman ile yenilenmeli ya da tamir edilmelidir. Tüketiciler, çoğunlukla malzemeleri alıp arızayı kendileri gidermek için araştırmalara girerler. Fakat, bu karışık sorunları sadece profesyonel tesisatçılar tek seferde ve garantili şekilde çözebilir. Arızayı bulsanız bile, yanlış müdahalelerde bulunursanız hasarı büyütebilirsiniz. İşte bu nedenle profesyonel tesisatçılardan yardım istemelisiniz. Arama motorlarında hızlıca "Petek Bakımı için tesisatçı" araması yaptığınızda onlarca sonuç bulursunuz. Asıl zor olan ise size uygun olan, problemi sorunsuz ve hızlı biçimde tamamlayacak garantili servis hizmeti veren ustayı seçmektir.

Petek Bakımı için tesisatçı

Herkesin aniden Petek Bakımı için tesisatçı araması gerekebilir. Eski borular paslanır, yer tuvaletini klozete çevirmek gerekebilir, bacalı kombiyi değiştirmek gerekebilir. Evi boyatmak gerekebilir, iç takım su kaçırabilir, su saati kollektörü değişimi gerekebilir. Bu ve benzeri pek çok iş ve su tesisatı arızaları meydana gelebilir. Ya da sadece mutfağınıza son moda bir dizayn yaptırmak istersiniz. Petek Bakımı için tesisatçı olarak bu ve benzeri, tüm tamirat ve tadilatları yapıyoruz. Zamanla su tesisatı malzemeleri eskir ve bozulur. Sadece profesyonel tesisatçıların baş edebileceği acil problemlere sebep olur. Su tesisatı problemleri aniden meydana gelir. Beklenmedik bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Klozet iç takımı bozulabilir. Banyo gideri tıkanıklığı oluşabilir. Klozet iç takım montajı gerekebilir. Klozet iç takım montajı gerekebilir. Radyatör termostatik vana montajı gerekebilir. Filtreli taharet musluğu montajı gerekebilir. Şehir şebekesinden gelen sudaki zararlı bileşenler, suyun değdiği tüm tesisat elemanlarına zarar verir. İnternette "Petek Bakımı için tesisatçı" ihtiyacınıza yönelik yaptığınız aramada pek çok usta karşınıza çıkar. Ama karşınıza çıkan pek çok sonuç içinden hangisi sizin için uygun işletme?

En Sorunsuz Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Sağlam Yaptırın

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, yaygın ve küçük problemler bile düzgün tamir edilmelidir. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Petek Bakımı için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, yanlış uygulamalar, size para, enerji ve zaman kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, arızayı en uygun şekilde halledebilecek, bizim gibi profesyonel tesisatçılara emanet edin, rahat edin. Petek Bakımı için tesisatçı işlerini saygın, makul fiyatlı bir uzmana vermek istemez misiniz? Öyleyse numarasını internette bulduğunuz ustaya hemen işinizi teslim etmeyin. Su ve doğalgaz tesisatı tamirleriniz için kalifiye ve sertifikalı doğru ustayı seçmek için adayları karşılaştırın.

Kombi ve Petek Temizleme

Ankara'da yılın büyük bölümü oldukça soğuk geçer. Bu durum kombi sistemi ve benzeri ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış mevsimini rahat atlatmak istiyorsanız, kombi ve peteklerin periyodik kontrollerini soğuk aylardan önce yaptırmalısınız. Evinizdeki pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, kombi baca uzatması montajı, kombi ve petek yer değişimi, kimyasallı radyatör temizliği ve kimyasalsız petek temizliği işleri için bizi arayabilirsiniz. Apartman daireleri ve müstakil villalar çoğunlukla yoğuşmalı kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanımı ise güvenlik sebebiyle yasaktır. Petekler ve kombi arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı faturadan tasarruf etmek için periyodik aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Musluk ve batarya tamiri

Musluk ve batarya sorunları çok çeşitli olsa bile yüksek gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve çok önemli suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bir takım kolay musluk arızaları tamir yeteneği olan kişiler tarafından onarılabilir ama çoğunlukla bir profesyonelden destek almak gerekebilir. Bilinçsiz onarım denemesi hasarın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya devamlı su damlatıyorsa, açıp kapatmak için aşırı güç harcıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Kanal tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan ufak kullanım hataları birleşir ve bir gün tıkanıklık sonucuyla karşınıza çıkar. Bu sorun fazlasıyla endişe vericidir. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar kırım yapılacağı ve etrafın kirleneceğini düşünerek kaygılanırlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve boru içi görüntüleme cihazları ile zarar vermeden ve kısa zamanda kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her birim gider kullanımına azami özen göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, hijyen pedleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kızartma yağları zaman içinde pimaş borulara yapışarak gideri küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Tüm pis su gideri tespiti ve tamiri ve lavabo tıkanıklığı açma işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Su kaçağı tamiri

Su kaçağı bulmak için tesisatçı işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya atık su borularında olabilir. Su kaçağı noktasını belirlemek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Kaynağın belirlenmesi için termal kameralar, dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Temiz su tesisatı ve kombi hattı basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su hattında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge tespit edilir. Bütün su kaçağı bulmak için tesisatçı işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Komple Daire Tadilatı
 2. Doğalgaz tesisatı döşeme
 3. Doğalgaz Tesisatı
 4. Kombi tesisatı temizliği
 5. Kombi su kaçağı bulma yöntemleri
 6. Panel radyatör montajı
 7. Alaturkayı Klozete Çevirme
 8. Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti
 9. Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti ve onarımı
 10. Ankara Kombi Değişimi
 11. Ocak ve şofben doğalgaz dönüşümü
 12. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı
 13. Pimaş Gider Tıkanıklık Açma
 14. TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı
 15. Banyoda Kötü Koku Tespiti
 16. Banyo Armatürleri Montajı
 17. Kalorifer Tesisatı
 18. Alçıpan Boya Badana
 19. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 20. Bacalı Kombi Değişimi
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara