En Sorunsuz Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Düzgün Yaptırın

Tıkanıklıklar gibi yaygın ve kolay arızalar bile doğru onarılmalıdır. Aksi durumda, çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. Komple Dekorasyon için su tesisatçısı seçimi yanlış yapılırsa, vasıfsız işçilik, size enerji, zaman ve para kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, sorunu tek seferde halledebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara emanet edin, kafanız rahat etsin. Komple Dekorasyon için su tesisatçısı işlerini güvenilir, makul fiyatlı bir firmaya vermek istemez misiniz? Cevabınız evetse, böyle bir konuda aceleci davranıp alelade seçim yapmayın. Su ve doğalgaz tesisatı sistem kurulumu ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru ustayı bulmak için adayları dikkatlice kıyaslamanızı öneririz.

Komple Dekorasyon için su tesisatçısı seçimini rastgele yapmaktan kaçının. Bunun için aşağıdaki önerilerimizi dikkate alın.

Ustalık belgesi ve belirli bir adresi olan Komple Dekorasyon için su tesisatçısı, doğru seçim olacaktır. Numarasından başka hiçbir bilgisini bilmediğiniz Komple Dekorasyon için su tesisatçısını evinize ya da işyerinize almayın. Ülkemizde tesisatçılık mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ancak bu günlerde takım çantasını kapan "tesisat ustası"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen ustanın yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Örneğin numarasını internetten bulduğunuz kişi tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ama sonraki gün arızanın devam ettiğini fark ettiniz. Aradınız ancak açmadı. Adresini de bilmiyorsunuz. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Hemen başka bir Komple Dekorasyon için su tesisatçısı bularak arızayı tamir ettirmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki evinizi ya da işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Bunun gibi karmaşalarla karşılaşmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli belge ve izinlere sahip, garantili ve profesyonel Komple Dekorasyon için su tesisatçısı seçin.

Su hayatsa tesisat hayat taşır

Susuz bir ev düşünülemez. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Tesisat suyu kullanıcıya ulaştırır. Su tesisatı sıfırdan kurulumu ve sorunlarının onarımı işlerini hızlı ve garantili şekilde yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Uzman bir tesisatçıdan danışmanlık alacağınız zaman tereddüt etmeden Yurt Tesisatı arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten kıvanç duyarız. Belki problem sizin çözebileceğiniz kadar basit, belki de bir profesyonelin el atması gerekecek. Bu yanıtı size verebilmemiz için bize, arızayı anlatan fotoğraflar veya video yollayabilirsiniz. Yollayacağınız videolar Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti ile ilgilide olabilir Bilgisayarlı su kaçak tespiti ile ilgilide olabilir. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı ile alakalı olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Doğalgaz tesisatı döşeme söz konusu olduğunda Yurt Tesisat başta gelir.

Komple Dekorasyon fiyatları

Komple Dekorasyon fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki birden fazla parametre hakkında (işin yapılacağı yer, ölçüler, kalite ve marka seçimi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgilere sahip olmak gerekmektedir. Belli başlı işler dışındaki işler söz konusu olduğunda doğrudan ve kesin fiyat vermek yanıltıcı olmaktadır. İş ile ilgili alanı keşif yapmadan fiyat bilgisi verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa lütfen iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak randevu alınız.

Su kaçağı tamiri

Kameralı su kaçağı bulma işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya pis su borularında olabilir. Su kaçağının kaynağını tespit etmek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Kaynağın bulunması için ısıya duyarlı kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Şebeke hattı ve kalorifer hattı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası tesisata bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge tespit edilir. Bütün kameralı su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Asma klozet tamiri

Klozet hiç şüphesiz yaşam alanlarındaki konforu yükselten gereçler arasındadır. Ancak bize hizmet eden tüm araçlar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. Rezervuar iç takımı tamir edilmezse su kaçırabilir, su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü doğru yapılmadıysa kirli su sızdırabilir. Sağlık sorunları dolayısıyla yer tuvaletini alafranga tuvalete çevirmek gerekebilir. Kiracılar ve tadilat istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile kolayca değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında istenen değişikliklerden birisi klozetin konumunu değiştirmektir. Bütün gömme rezervuar şamandırası tamiri ve klozet su kaçağı tespiti ve onarımı işlerinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 2. Merkezi Isıtma Sistemleri
 3. Kombi ve kalorifer tesisatı
 4. Asma klozet tamiri ve montajı
 5. Klozet tesisatı ve montajı
 6. Musluk contası değişimi
 7. Filtreli taharet musluk montajı
 8. Merkezi Sistem Petek Temizliği
 9. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 10. Fabrika su tesisatı kurulumu
 11. Donmuş su tesisatı açma
 12. Banyo tıkanıklığı ve gideri açma
 13. Doğalgaz Tadilat Projesi
 14. Doğalgaz kat kaloriferi ve merkezi sistem kurulumu
 15. Isıtma sistemleri tesisatı
 16. Komple kalorifer tesisatı
 17. Hermetik şofben montajı
 18. Taharet çubuğu montajı ve tamiri
 19. Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 20. Su Saati Kollektörü Yenilenmesi
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara