Cihazla Petek Tesisatı Temizleme için tesisatçı olarak, en güncel teknoloji ile profesyonel işçiliği, makul fiyatlara sizlere sunuyoruz.

Cihazla Petek Tesisatı Temizleme için tesisatçı olarak, bütün kombi ve radyatör tesisatı işini garantili olarak yapıyoruz. Başkent Ankara'da sıhhi tesisat ile ilgili bütün problemlerinizi garantili işçilik ile çözebiliriz. Evinizde meydana gelen bütün doğalgaz tesisatı arızalarını onarıyoruz. Kalifiye işçilik, hızlı servis, hızlı iş bitirme ve uygun fiyat şansına sahip olun. Sunduğumuz hizmetler ve takım arkadaşlarımız, devamlı gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün su ve doğalgaz tesisatı teknolojisi ve yardımcı aletleri de yenileniyor. Tüm yenilikleri Cihazla Petek Tesisatı Temizleme için tesisatçı olarak devamlı takip ediyor ve ayak uyduruyoruz. Siz müşterilerimizden gelen güzel temennilerle ve sabırla işletmemizi büyütüyoruz. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme için tesisatçı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen zamana ayak uyduruyor.

Cihazla Petek Tesisatı Temizleme için tesisatçı

Hepimize günün birinde Cihazla Petek Tesisatı Temizleme için tesisatçı lazım olabilir. Alt komşuya su sızabilir, contalar çürür ve sızdırır, giderler tıkanır. Doğalgaz tesisatı kaçağı olabilir, klozet su sızdırır, kombi yer değişimi yapmak gerekebilir. Bu ve benzeri birçok tamirat ve su tesisatı sorunları ortaya çıkabilir. Belki de sadece evinize son moda bir dizayn yaptırmak istersiniz. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme için tesisatçı olarak bu ve benzeri, bütün yapısal işleri yapmaktayız. Zamanla su tesisatı malzemeleri ömrünü doldurur. Sadece sertifikalı tesisat profesyonellerinin halledebileceği karmaşık arızalara neden olur. Su tesisatı problemleri birden bire oluşur. Beklenmedik bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Şofben arızalanabilir. Duşakabin gideri tıkanabilir. Engelli klozeti montajı gerekebilir. Klozet iç takım montajı gerekebilir. Isı pay ölçer montajı gerekebilir. Banyo bataryası değişimi gerekebilir. Şehir şebekesinden gelen sudaki kimyasallar, temas ettiği tüm conta ve demir borularda hasar oluşturur. İnternette "Cihazla Petek Tesisatı Temizleme için tesisatçı" kelimeleriyle arama yaptığınızda sayısız işletme ile karşılaşırsınız. Kafanızda bir anda "bu kadar sonuç içinden en iyisi hangisi" sorusu belirecek. Çözümü yazımızda…

En Kolay Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Doğru Yaptırın

Kalorifer tesisatındaki su kaçağı gibi, sık karşılaşılan ve kolay arızalar bile düzgün onarılmalıdır. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, yanlış tesisat malzemeleri, size vakit, para ve enerji kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, sorunu hızlı ve sağlam çözebilecek, bizim gibi profesyonel tesisatçılara teslim edin, rahat edin. Pek çok insan Cihazla Petek Tesisatı Temizleme için tesisatçı işini makul fiyatlı, çabuk, temiz, işin uzmanı ustalara vermek ister. Değil mi? Öyleyse numarasını internette bulduğunuz ustaya hemen işi teslim etmeyin. Doğalgaz tesisatı sistem kurulumu ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru kişiyi seçmek için adayları dikkatli şekilde karşılaştırmanızı öneririz.

Cihazla Petek Tesisatı Temizleme için tesisatçı seçimini alelade yapmaktan kaçının. Bunun için önerilerimizi göz önünde bulundurun.

Tercih ettiğiniz Cihazla Petek Tesisatı Temizleme için tesisatçı gerekli sertifikalara ve yetkinliğe sahip olmalıdır. Hakkında çok az şey bildiğiniz ve henüz güvenmediğiniz Cihazla Petek Tesisatı Temizleme için tesisatçısını evinize almayın. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ama bu günlerde alet çantasını eline alan "su tesisatçısı"yım diye piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Diyelim ki aradığınız kişi tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Fakat sonraki gün problemin devam ettiğini fark ettiniz. Numarasını aradınız ama cevap vermedi. Adresi de yok. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Acilen başka bir Cihazla Petek Tesisatı Temizleme için tesisatçı bularak problemi tamir ettirmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki evinizi ya da işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Bu ve benzer karmaşalarla mağdur olmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli belgelere sahip, güvenilir ve işinde uzman Cihazla Petek Tesisatı Temizleme için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Cihazla Petek Tesisatı Temizleme için tesisatçı arıyorsanız, işin ehli ustanız 35 yıldır Yurt Tesisat

Cihazla Petek Tesisatı Temizleme için tesisatçı seçerken profesyonel, garantili hizmet sunan, ve fiyatları uygun olanı isteriz. Tüm su tesisatı elemanları suyun hareketinden, sıcaktan veya soğuktan, olumsuz yönde etkilenir. Arızaya sebep olan parçalar acilen ikame eleman ile yenilenmeli veya tamir edilmelidir. Gerekli aletlere sahip kişiler, çoğunlukla malzemeleri alıp kendim tamir edebilir miyim acaba? diye düşünür. Ancak, bu tür ciddi arızaları sadece profesyonel tesisatçılar tek seferde ve garantili şekilde çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, yanlış müdahale sonucunda hasarı büyütebilirsiniz. İşte bu sebeple işi ehline bırakmalısınız. İnternette kolayca "Cihazla Petek Tesisatı Temizleme için tesisatçı" araması yaptığınızda yüzlerce işletme karşınıza çıkar. Asıl zor olan ise sizin için uygun olan, işi sorunsuz ve hızlı şekilde bitirecek garantili servis hizmeti veren işletmeyi seçmektir.

Klozet montajı ve tamiri

Klozetler hiç şüphesiz yaşam alanlarındaki konforu yükselten demirbaşlar arasında sayılır. Bize hizmet eden tüm eşyalar gibi klozetlerde bakıma ihtiyaç duyar. Klozet iç takımı tamir edilmezse su kaçırabilir, sürekli dolum yaparak su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü doğru yapılmadıysa atık su sızdırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları dolayısıyla yer tuvaletini klozete dönüştürmek gerekebilir. Kirada oturan ve tadilat istemeyenler için klozet aparatı ile dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden biriside klozetin yerini değiştirmektir. Bütün klozet yeri değiştirme ve engelli klozet montajı işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Hasarsız su kaçağı bulma

Cihazlı su kaçağı bulma işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kombi tesisatında veya atık su borularında olabilir. Su kaçağının kaynağını tespit etmek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Arızanın kaynağının belirlenmesi için termal kameralar, hassas dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Şebeke hattı ve kalorifer boruları basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası tesisata bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta tespit edilir. Tüm hasarsız su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Damlatan musluk onarımı

Musluk ve batarya arızaları birbirinden farklı olsa da kabarık faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve oldukça kıymetli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa harcanmamalıdır. Bazı kolay musluk ve batarya problemleri eli yatkın insanlar tarafından tamir edilebilir ancak genelde bir tesisatçıdan yardım almak gerekebilir. Bilinçsiz müdahaleler zararın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk sürekli su akıtıyorsa, kullanırken zorlanıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan farkına bile varmadığımız yanlış kullanımlar birleşir ve hiç beklemediğiniz bir anda tıkanıklık biçiminde size geri döner. Ve bu sorun oldukça moral bozucudur. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar fayansların kırılacağı ve evin kirleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve boru içi görüntüleme cihazları yardımıyla zarar vermeden ve hızlıca kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her daire giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, hijyen pedleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kızartma yağları zamanla pimaş borulara yapışarak geçiş çapını daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm bina ana giderlerine çekvalf montajı ve duşakabin ve duş teknesi gideri açma işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Yer Tuvaletini Klozete Çevirme
 2. Kalorimetre Tamiri ve Montajı
 3. Radyatör Petek Temizliği
 4. Kombi yer değişimi
 5. Cihazla gaz kaçağı testi
 6. Su Tesisatı Yenileme
 7. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı
 8. Petek temizleme
 9. Termostatik vana montajı
 10. Hidrofor Tamiri
 11. Doğalgaz Tesisatı
 12. Petek Bakımı
 13. Tıkanıklık Açma
 14. Bina Mantolama
 15. Bacalı Kombi Değişimi
 16. Merkezi Isıtma Sistemleri
 17. Doğalgaz kat kaloriferi ve merkezi sistem kurulumu
 18. Tesisata doğalgaz vanası eklenmesi
 19. Kombi baca uzatması montajı
 20. Merkezi Sistem Petek Temizliği
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara