Su tesisatı size suyu taşır

Su olmayan bir ev veya işyeri düşünülemez. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Sıhhi tesisat suyu kullanılacağı son noktaya taşır. Su tesisatı kurulumu ve problemlerinin tamiri işlerini garantili şekilde uzun yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Profesyonel tesisatçıdan danışmanlık almanız gerektiğinde tereddüt etmeden bizi arayın. Tecrübelerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten kıvanç duyarız. Belki arıza kendinizin çözebileceği kadar kolay, belki de bir ustanın çözmesi gerekecek. Bu yanıtı size verebilmemiz için bize, problemi anlatır fotoğraflar ya da video ulaştırabilirsiniz. Yollayacağınız bilgiler Asma klozet tamiri ve montajı ile ilgilide olabilir Komple kalorifer tesisatı ile ilgilide olabilir. Petek Yıkama ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Hermetik şofben montajı söz konusu olduğunda Yurt Tesisat akla gelir.

Su tesisatı ustası için su tesisatçısı olarak biz, en son teknoloji ile kaliteli işçiliği, makul fiyatlara değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Su tesisatı ustası için su tesisatçısı olarak, bütün su ve doğalgaz tesisatı işlerini itina ile yapıyoruz. Başkent Ankara'da su tesisatı ile alakalı tüm sorunlarınızı garantili işçilik ile çözebiliriz. Villanızda oluşan tüm su ve doğalgaz tesisatı arızalarını onarıyoruz. Nitelikli işçilik, çabuk servis, hızlı iş bitirme ve uygun fiyat imkanına ulaşın. Hizmetlerimiz ve profesyonel ustalarımız, gün geçtikçe gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe su ve doğalgaz tesisatı teknolojisi ve yardımcı aletleri de yenileniyor. Tüm yenilikleri Su tesisatı ustası için su tesisatçısı olarak devamlı takip ediyor ve ayak uyduruyoruz. Siz müşterilerimizden gelen destekle ve sağlam adımlarla ailemizi büyütüyoruz. Su tesisatı ustası için su tesisatçısı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen ve dönüşen dünyaya ayak uyduruyor.

En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, yaygın ve basit arızalar bile düzgün onarılmalıdır. Aksi durumda, yani yanlış tamir edilirse daha büyük maddi sonuçlar doğurabilir. Su tesisatı ustası için su tesisatçısı seçimi yanlış yapılırsa, yanlış tesisat malzemeleri, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, problemi en uygun şekilde çözebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara emanet edin, rahat edin. Pek çok insan Su tesisatı ustası için su tesisatçısı işini uygun fiyatlı, pratik, temiz, işin ehli ustalara vermek ister. Değil mi? Öyleyse internette bulduğunuz kişiye hemen işi teslim etmeyin. Su ve doğalgaz tesisatı ilk kurulum ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru kişiyi seçmek için adayları dikkatli şekilde karşılaştırmanızı öneririz.

Su tesisatı ustası için su tesisatçısı

Hepimizin aniden Su tesisatı ustası için su tesisatçısı bulması gerekmiştir. Kalorifer tesisatında kaçak olabilir, yer tuvaletini klozete çevirmek gerekebilir, bacalı kombiyi değiştirmek gerekebilir. Su kaçağı olabilir, terastan su sızabilir, boya, badana ve alçı ustası gerekebilir. Bunlar gibi birçok iş ve sıhhi tesisat arızaları meydana gelebilir. Belki de sadece salonunuza modern bir dizayn yaptırmak istersiniz. Su tesisatı ustası için su tesisatçısı olarak bu ve benzeri, bütün tamirat ve tadilatları yapıyoruz. Gün geçtikçe, içinde su durdukça tesisat elemanları işlevini yitirir. Sadece uzman tesisatçıların çözebileceği karmaşık durumlara neden olur. Sıhhi tesisat sorunları beklenmedik şekilde meydana gelir. Beklenmedik bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Klozet iç takımı arızalanabilir. Banyo gideri tıkanıklığı oluşabilir. Taharet musluğu tamiri gerekebilir. Engelli klozeti montajı gerekebilir. Radyatör termostatik vana montajı gerekebilir. Batarya kartuşu değişimi gerekebilir. Ana su hattından gelen sudaki zararlı bileşenler, suyun değdiği tüm conta ve demir borularda hasar oluşturur. İnternette "Su tesisatı ustası için su tesisatçısı" diye aradığınızda sayısız firma ile karşılaşırsınız. Ama karşınıza çıkan sayısız işletme içinden hangisi sizin için doğru sonuç?

Su tesisatı ustası fiyatları

Su tesisatı ustası fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için sizde hak verirsiniz ki birden fazla parametre ile ilgili (fiziksel koşullar, uzunluk ve genişlikler, marka seçimleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgiye hakim olmak gerekmektedir. Sınırlı değişkene sahip işler dışındaki işlerde doğrudan ve sabit fiyat vermek imkan dahilinde değildir. İlgili alanı keşif yapmadan yaklaşık fiyat verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa lütfen numaralarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı yaşam alanlarındaki doğalgazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Konutlarda ve sanayide doğalgazlı yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Bütün doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, doğalgaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Ocak doğalgaz dönüşümü, merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerini 35 yıldır itina ile binlerce konumda uyguladık. Başkentgaz tesisat eksiklerinin tamamlanması, termostatik vana montajı ve yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi tamir ve tadilatında profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Kırmadan su kaçağı bulma

Kırmadan su kaçağı tespiti işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya pimaş gider borularında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını tespit etmek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Arızanın kaynağının tespiti için ısıya duyarlı kameralar, hassas dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Şebeke boruları ve kalorifer tesisatı basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pis su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge belirlenir. Tüm kırmadan su kaçak tespiti işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Musluk tamiri

Musluk arızaları farklı farklı olsa bile yüksek gelen fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve oldukça kıymetli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa harcanmamalıdır. Bir takım basit musluk problemleri tamir yeteneği olan kişiler tarafından onarılabilir ama çoğunlukla bir tesisatçıdan yardım almak gerekir. Hatalı tamir denemesi hasarın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya durmadan su akıtıyorsa, açıp kapatırken zorlanıyorsanız onarılması gerekir.

Kombi ve Petek Temizleme

Ankara'da yılın büyük bölümü soğuk ve zorludur. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtıcı sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kışı sorunsuz atlatmak için, ısıtıcı sistemlerin bakım ve onarımını kış mevsimi gelmeden yaptırmalısınız. Ankara'da pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, kombi baca uzatması montajı, kombi yer değişimi, ilaçlı radyatör temizliği ve ilaçsız radyatör temizliği işleri için bizimle iletişime geçin. Apartman daireleri ve müstakil villalar genelde kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanımı ise can ve mal güvenliği sebebiyle yasaktır. Radyatörler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı ısıtma verimi için belirli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 2. İlaçlı Petek Temizliği
 3. Hermetik kombi baca uzatması ilave
 4. Petek temizleme
 5. Su Tesisatı Yenileme
 6. Klozet fleks hortumu değişimi
 7. Doğalgaz tesisatı döşeme
 8. Musluk tamircisi
 9. Tıkalı pimaş gideri açma
 10. Klozet tıkanıklığı açma
 11. Isı yalıtım işleri
 12. Bilgisayarlı su kaçak tespiti
 13. Kombi su kaçağı bulma yöntemleri
 14. Suyu kesmeyen klozet şamandırasının tamiri ve montajı
 15. Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 16. Doğalgaz Tadilat Projesi
 17. Tesisata doğalgaz vanası eklenmesi
 18. Banyoda su birikmesi tamiri
 19. Apartman gideri tıkanıklığı
 20. TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status