Karakusunlar petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı olarak biz, en güncel teknolojik ekipmanlar ile kaliteli işçiliği, makul fiyatlara değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Karakusunlar petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı olarak, bütün makinalı petek temizliği işlerini yapmaktayız. Başkent Ankara'da su ve doğalgaz tesisatı ile alakalı tüm sorunlarınızı tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Dairenizde oluşabilecek tüm su tesisatı sorunlarını onarıyoruz. Nitelikli işçilik, hızlı servis, hızlı iş bitirme ve makul fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve takım arkadaşlarımız, her geçen gün gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe su tesisatı sistemleri ve yardımcı aletleri de yenileniyor. Bu değişimi Karakusunlar petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı olarak yakından izliyor ve değişime uyum sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız güzel yorumlarla ve sağlam adımlarla ailemizi geliştiriyoruz. Karakusunlar petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı daima ileriyi hedefleyerek değişen dünyaya ayak uyduruyor.

En Ucuz Tamir: Tek Seferde Düzgün Yapılan Tamirdir

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi sık karşılaşılan ve kolay problemler bile düzgün onarılmalıdır. Aksi halde, çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. Karakusunlar petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı seçimi yanlış yapılırsa, vasıfsız işçilik, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, sorunu hızlı ve sağlam çözebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara teslim edin, rahat edin. Karakusunlar petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı işlerini güvenilir, uygun fiyatlı bir uzmana vermek istemez misiniz? O zaman numarasını bulduğunuz kişiye hemen işinizi vermeyin. Sıhhi tesisat tamirleriniz için uzman ve belgeli doğru kişiyi seçmek için adayları karşılaştırın.

Karakusunlar petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı

Herkes mutlaka bir gün evine Karakusunlar petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı arayacaktır. Alt komşuya su sızabilir, klozet su sızdırır, bacalı kombiyi değiştirmek gerekebilir. Kombiyi değiştirmek gerekebilir, duşakabin montajı gerekebilir, su saati kollektörü değişimi gerekebilir. Bunlar gibi birçok tamirat ve su tesisatı sorunları meydana gelebilir. Ya da sadece salonunuza yeni bir tasarım yaptırmak istersiniz. Karakusunlar petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı olarak bu ve benzeri, tüm tamiratları yapmaktayız. Zamanla sıhhi tesisat parçaları ömrünü doldurur. Yalnızca uzman tesisatçıların çözebileceği karmaşık problemlere neden olur. Su tesisatı arızaları beklenmedik şekilde ortaya çıkar. Beklenmedik bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Batarya arızalanabilir. Mutfak lavabosu tıkanıklığı oluşabilir. Klozet Yeri Değiştirme gerekebilir. Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı gerekebilir. Klozet tıkanıklığı açma gerekebilir. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı gerekebilir. Ana su hattından gelen sudaki zararlı bileşenler, suyun değdiği tüm conta ve demir borularda hasar oluşturur. İnternette "Karakusunlar petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı" kelimeleriyle arama yaptığınızda onlarca sonuç karşınıza çıkar. Peki doğru seçimi nasıl yapacaksınız? Cevabını yazımızın devamında bulacaksınız.

İşte en iyi Karakusunlar petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı tercihi için ipuçları

Tercih ettiğiniz Karakusunlar petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı gerekli sertifikalara ve yetkinliğe sahip olmalıdır. Evinize ya da işyerinize alelade bulduğunuz Karakusunlar petek temizliği için doğalgaz tesisatçısını almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde tesisatçılık mesleğini icra etmek için bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ama bu günlerde alet çantasını eline alan "tesisat ustası"yım diyerek piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve tecrübesini sorgulamaktır. Örneğin çağırdığınız şahıs tamiri yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ama sonra problemin tamir olmadığını anladınız. Aradınız fakat ulaşılmıyor. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Hemen yeni bir Karakusunlar petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı bularak arızayı tamir ettirmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki evinizi ya da işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Bu ve benzer karmaşalarla karşı karşıya kalmamak için mutlaka bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli belge ve izinlere sahip, garantili ve işinde uzman Karakusunlar petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı seçin.

Karakusunlar petek temizliği fiyatları

Karakusunlar petek temizliği fiyatlarını belirlemek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki çok sayıda değişken ile ilgili (işin yeri, uzunluk ve genişlikler, kalite ve marka seçimi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Belli başlı işler dışındaki işlerde doğrudan ve sabit fiyat vermek yanıltıcı olmaktadır. İşin yapılacağı mekanı keşif yapmadan fiyat bilgisi verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun haricindeki durumlar için lütfen numaralarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Musluk ve batarya tamiri

Musluk arızaları çok çeşitli olsa da fazla gelen fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve oldukça kıymetli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bir takım basit batarya sorunları eli yatkın kişiler tarafından çözülebilir ama büyük ihtimalle bir tesisatçıdan destek almak gerekebilir. Bilinçsiz müdahaleler hasarın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk sürekli su sızdırıyorsa, açıp kapatmak için aşırı güç harcıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Kırmadan su kaçak tespiti

Noktasal su kaçağı tespiti profesyonel ve donanımlı firmalar tarafından uygulanan bir yoldur. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya pimaş gider borularında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını tespit etmek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Sorunlu noktanın tespiti için termal kameralar, hassas dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Sıcak ve soğuk su hattı ve kalorifer tesisatı basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası tesisata bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pis su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta bulunur. Tüm kırmadan su kaçağı tespiti işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Kombi ve Petek Tesisatı

Şehrimizde yılın büyük bölümü soğuk ve zorludur. Bu durum kombi sistemi ve benzeri ısıtma sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kışı arızasız atlatmak için, kombi ve peteklerin bakım ve tamirlerini kış mevsimi gelmeden yaptırmalısınız. Ankara'da radyatör vanası değişimi, alüminyum radyatör montajı, kombi ve petek yer değişimi, kimyasallı petek temizleme ve kimyasalsız petek temizliği işleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Daireler ve müstakil villalar genelde kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanımı ise can ve mal güvenliği sebebiyle yasaklanmıştır. Petekler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı yakıt tasarrufu için düzenli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan küçük kullanım hataları birleşir ve hiç beklemediğiniz bir anda tıkanıklık olarak kendini gösterir. Bu arıza oldukça endişe vericidir. Ev sahipleri yerlerin kırılacağı ve yerlerin kirleneceğini düşünerek kaygılanırlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve kanal görüntüleme kameraları sayesinde kırmadan dökmeden ve çabucak kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her daire gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, iç çamaşırları, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve çay demleri zamanla gider borularına kalıntılar oluşturarak geçiş çapını daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Tüm robot cihazlarla tıkanıklık açma ve tıkanmış mutfak lavabosu açma işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan yaşam alanlarındaki gazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Konutlarda ve sanayide gazlı hermetik kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Bütün gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Termostatik vana montajı, yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi işlerini yıllardır dikkatle binlerce hanede tamamladık. Başkent gaz tesisat eksikliklerinin düzeltilmesi, başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması ve doğalgazlı şofben montajı işlerinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
 2. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 3. Hava soğutmalı chiller tesisatı
 4. Termal Kamera İle Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 5. Klozet fleks hortumu değişimi
 6. Su Kaçağının Noktasal Tespiti ve Tamiri
 7. Musluk contası değişimi
 8. Banyo bataryası değişimi
 9. Musluk tamiri ve montajı
 10. Petek Tahliye Musluğu Montajı
 11. Küvet üstü cam panel montajı
 12. Bacalı Kombi Değişimi
 13. Banyoda Kötü Koku Tespiti
 14. Alçıpan Boya Badana
 15. Boru su kaçak tespiti
 16. Doğalgaz Tesisatı
 17. Rögar yeri tespiti
 18. Daire içi ısı yalıtımı
 19. Kanalizasyon açma ve temizliği
 20. Bina ana giderlerine çekvalf montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara