Yangın tesisatı için tesisatçı olarak, en gelişmiş teknolojik ekipmanlar ile profesyonel işçiliği, makul fiyata siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Yangın tesisatı için tesisatçı olarak biz, bütün mekanik tesisat işini garantili olarak yapıyoruz. Başkent Ankara'da sıhhi tesisat ile ilgili bütün sorunlarınızı garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. İşyerinizde meydana gelebilecek tüm doğalgaz tesisatı sorunlarını onarıyoruz. Nitelikli işçilik, hızlı servis, hızlı iş bitirme ve mantıklı fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve profesyonel ustalarımız, her geçen gün gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte su tesisatı teknolojisi ve malzemeleri de gelişiyor. Tüm yeni teknolojileri Yangın tesisatı için tesisatçı olarak sürekli takip ediyor ve değişime uyum sağlıyoruz. Siz müşterilerimizden aldığımız güzel yorumlarla ve sabırla şirketimizi büyütüyoruz. Yangın tesisatı için tesisatçı daima ileriyi hedefleyerek değişen zamana uyum sağlıyor.

Yangın tesisatı için tesisatçı

Herkesin aniden Yangın tesisatı için tesisatçı araması gerekebilir. Paslı borular patlar, yer tuvaletini klozete çevirmek gerekebilir, giderler tıkanır. Kombiyi değiştirmek gerekebilir, klozet su sızdırır, su saati kollektörü değişimi gerekebilir. Bunlar gibi bir sürü tamirat ve sıhhi tesisat arızaları oluşabilir. Veya sadece banyonuza yeni bir dekorasyon yaptırmak istersiniz. Yangın tesisatı için tesisatçı olarak bu ve benzeri, aklınıza gelecek tüm yapısal işleri yapıyoruz. Gün geçtikçe, içinde su durdukça sıhhi tesisat parçaları ömrünü doldurur. Sadece sertifikalı tesisat profesyonellerinin baş edebileceği kapsamlı sorunlara sebep olur. Sıhhi tesisat sorunları aniden meydana gelir. Aniden su borusu patlayabilir. Kombi bozulabilir. Tuvalet gideri tıkanıklığı oluşabilir. Gömme rezervuar tamiri gerekebilir. Engelli klozeti montajı gerekebilir. Merkezi sistem petek temizliği gerekebilir. Musluk salmastrası değişimi gerekebilir. Şehir şebekesinden gelen sudaki zararlı bileşenler, temas ettiği tüm tesisat elemanlarında hasar oluşturur. İnternette "Yangın tesisatı için tesisatçı" ihtiyacınıza yönelik yaptığınız aramada sayısız sonuç karşınıza çıkar. Peki doğru seçimi nasıl yapacaksınız? Çözümü bu yazının devamında bulacaksınız.

En Kolay Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Düzgün Yaptırın

Kalorifer tesisatındaki su kaçağı gibi, yaygın ve basit sorunlar bile düzgün onarılmalıdır. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Yangın tesisatı için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, kalifiye olmayan birinin rastgele ve yanlış müdahaleleri, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, problemi tek seferde çözebilecek, bizim gibi uzman tesisatçılara emanet edin, kafanız rahat etsin. Herkes Yangın tesisatı için tesisatçı işini makul fiyatlı, çabuk, temiz, profesyonel kişilere vermek ister. Değil mi? Öyleyse ilk konuştuğunuz kişiye hemen işi teslim etmeyin. Sıhhi tesisat sistem kurulumu ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru kişiyi seçmek için adayları dikkatli şekilde kıyaslamanızı öneririz.

Yangın tesisatı için tesisatçı mı arıyorsunuz? yüzlerce memnun müşterinin tek tercihi Yurt Tesisat'a danışmadan karar vermeyin.

Yangın tesisatı için tesisatçı seçerken alanında uzman, garantili işçilik sunan, aynı zamanda uygun fiyatlı olanı isteriz. Plastik olsun metal olsun, suyun zararlı etkilerinden nasibini almayan su tesisatı parçası neredeyse hiç yoktur. Zamana yenik düşen parçalar acilen ikame eleman ile yenilenmeli ya da tamir edilmelidir. Gerekli aletlere sahip kişiler, genelde tesisat parçalarını alıp tamiri kendi yapmak isteyebilir. Fakat, bu tür ciddi arızaları sadece belgeli tesisatçılar garantili servis hizmetiyle çözebilir. Arızayı bulsanız bile, hatalı müdahale sonucunda zararı büyütebilirsiniz. İşte bu sebeple profesyonel tesisatçılardan yardım istemelisiniz. Arama motorlarında hızlıca "Yangın tesisatı için tesisatçı" araması yaparsanız pek çok usta karşınıza çıkacaktır. Zor olansa size uygun olan, problemi sorunsuz ve hızlı biçimde tamamlayacak garantili servis hizmeti veren ustayı seçmektir.

Yangın tesisatı için tesisatçı kıyaslaması yaparken nelere dikkat edilmeli?

Ustalık belgesi ve gerçek bir adrese sahip Yangın tesisatı için tesisatçı, doğru tercih olacaktır. Evinize ya da işyerinize aceleyle bulduğunuz Yangın tesisatı için tesisatçısını almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık yapmak için bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ama bu günlerde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "sıhhi tesisatçı"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Diyelim ki aradığınız usta tamiri yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ancak sonraki gün sorunun çözülmediğini gördünüz. Numarasını aradınız fakat ulaşılmıyor. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Hemen başka bir Yangın tesisatı için tesisatçı bulup arızayı çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki evinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Benzer kötü durumlarla uğraşmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, kayıtlı, güvenilir ve profesyonel Yangın tesisatı için tesisatçı seçin.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan önemsiz görünen kullanım hataları birleşir ve beklenmedik bir anda tıkanıklık sonucuyla kendini gösterir. Ve problem çok moral bozucudur. Ev sahipleri yerlerin kırılacağı ve yerlerin pisleneceğini düşünerek endişe duyarlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve boru içi görüntüleme cihazları yardımıyla hiçbir yeri kırmadan ve çabucak kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her birim giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, hijyen pedleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kızartma yağları zaman içinde gider hattına yapışarak geçiş çapını küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm tuvalet es sifonu değiştirme ve tıkanmış mutfak lavabosu açma işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Musluk tamiri

Musluk arızaları çok çeşitli olsa da yüksek gelen fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve oldukça değerli suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bazı kolay musluk sorunları tamir yeteneği olan insanlar tarafından tamir edilebilir ancak çoğunlukla bir profesyonelden yardım almak gerekebilir. Bilinçsiz müdahaleler hasarın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk durmadan su akıtıyorsa, kullanırken aşırı güç harcıyorsanız onarılması gerekir.

Kırmadan su kaçağı bulma

Cihazlı su kaçak bulma profesyonel ve donanımlı firmalar tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya atık su borularında olabilir. Su kaçağının kaynağını tespit etmek, teknolojinin yardımı ile her geçen gün kolaylaşıyor. Arızanın kaynağının tespiti için ısıya duyarlı kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su boruları ve kombi boruları basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta tespit edilir. Bütün ;kırmadan su kaçağı bulma işlerinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Tıkalı pimaş gideri açma
 2. Doğalgaz Tesisatı
 3. Banyoda Kötü Koku Tespiti
 4. Klozet fleks hortumu değişimi
 5. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 6. Kombi su kaçağı bulma yöntemleri
 7. Hermetik kombi baca uzatması ilave
 8. Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri
 9. Su soğutmalı chiller tesisatı
 10. Doğalgaz tesisatı döşeme
 11. Kalorifer Tesisatı
 12. Bina ana giderlerine çekvalf montajı
 13. Su Saati Kollektörü Yenilenmesi
 14. Aç kapa musluk kartuşu tamiri
 15. Isı Pay Ölçer Montajı
 16. Kırmadan boru su kaçağı tespiti
 17. Duşakabin ve duş teknesi gideri açma
 18. Hermetik şofben montajı
 19. Dibinden kırılan musluk parçasının çıkarılması
 20. Engelli klozet montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara