Bahçe sulaması tesisatı için su tesisatçısı olarak, en son teknolojik ekipmanlar ile kaliteli işçiliği, uygun fiyata sizlere sunuyoruz.

Bahçe sulaması tesisatı için su tesisatçısı olarak, aklınıza gelecek tüm su tesisatı ve benzer işleri hızlı ve temiz şekilde yapıyoruz. Ankara'da su ve doğalgaz tesisatı ile ilgili bütün problemlerinizi garantili işçilik ile çözebiliriz. Dairenizde meydana gelebilecek bütün doğalgaz tesisatı arızalarını onarıyoruz. Kalifiye işçilik, çabuk servis, seri iş tamamlama ve uygun fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve takım arkadaşlarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün su tesisatı teknolojisi ve malzemeleri de gelişiyor ve değişiyor. Tüm yeni teknolojileri Bahçe sulaması tesisatı için su tesisatçısı olarak devamlı takip ediyor ve ayak uyduruyoruz. Siz değerli müşterilerimizden gelen destekle ve sağlam adımlarla firmamızı büyütüyoruz. Bahçe sulaması tesisatı için su tesisatçısı daima ileriyi hedefleyerek değişen ve dönüşen dünyaya ayak uyduruyor.

En Ucuz Tamir: Tek Seferde Sağlam Yapılan Tamirdir

Kalorifer tesisatındaki su kaçağı gibi, sık karşılaşılan ve kolay sorunlar bile düzgün onarılmalıdır. Aksi halde, yani yanlış tamir edilirse daha büyük maddi sonuçlar doğurabilir. Bahçe sulaması tesisatı için su tesisatçısı seçimi kötü yapılırsa, vasıfsız işçilik, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, sorunu hızlı ve sağlam halledebilecek, bizim gibi uzman tesisatçılara emanet edin, rahat edin. Bahçe sulaması tesisatı için su tesisatçısı işlerini saygın, uygun fiyatlı bir firmaya vermek istemez misiniz? O zaman internette bulduğunuz ustaya hemen işinizi vermeyin. Doğalgaz tesisatı onarımlarınız için kalifiye ve sertifikalı doğru kişiyi bulmak için adayları karşılaştırın.

Bahçe sulaması tesisatı için su tesisatçısı

Pek çoğumuzun acil bir şekilde Bahçe sulaması tesisatı için su tesisatçısı bulması gerekmiştir. Alt komşuya su sızabilir, yer tuvaletini klozete çevirmek gerekebilir, pimaş borular tıkanır. Doğalgaz tesisatı kaçağı olabilir, fayansçı gerekebilir, klozet montajı gerekebilir. Bunlar gibi pek çok iş ve su tesisatı problemleri ortaya çıkabilir. Ya da sadece salonunuza yepyeni bir dizayn yaptırmak istersiniz. Bahçe sulaması tesisatı için su tesisatçısı olarak bu ve benzeri, aklınıza gelecek tüm tamiratları yapıyoruz. Gün geçtikçe, içinde su durdukça su tesisatı parçaları eskir ve bozulur. Sadece uzman tesisatçıların çözebileceği kapsamlı arızalara sebep olur. Su tesisatı sorunları beklenmedik şekilde oluşur. Beklenmedik bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Batarya bozulabilir. Klozet tıkanıklığı oluşabilir. Klozet iç takım montajı gerekebilir. Klozet su sızıntısı tamiri gerekebilir. Kombi su kaçağı tespiti ve tamiri gerekebilir. Filtreli taharet musluğu montajı gerekebilir. Şebeke hattından gelen suda bulunan zararlı bileşenler, temas ettiği tüm tesisat elemanlarına zarar verir. İnternette "Bahçe sulaması tesisatı için su tesisatçısı" diye aradığınızda onlarca usta olduğunu görürsünüz. Aklınızda bir anda "bu kadar çok işletme içinden en doğrusu hangisi" sorusu belirecek. Cevabı yazımızda…

Bahçe sulaması tesisatı fiyatları

Bahçe sulaması tesisatı fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki pek çok parametre hakkında (fiziksel koşullar, ölçüler, marka tercihi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgiye hakim olmak gereklidir. Sınırlı değişkene sahip işler haricindeki işler söz konusu olduğunda doğrudan ve kesin fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. İlgili mahali incelemeden fiyat verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Diğer durumlar için lütfen numaralarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Kameralı su kaçağı bulma

Hasarsız su kaçağı bulma profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı şebeke hattında, kombi tesisatında veya pimaş gider borularında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını tespit etmek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Arızanın kaynağının belirlenmesi için termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su hattı ve kalorifer boruları basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası sisteme bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta tespit edilir. Bütün noktasal su kaçağı tespiti işlerinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Tüm doğalgaz tesisatı işleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan ev ve işyerlerindeki doğalgazlı cihazlara ulaştırır. Evlerimizde ve işyerlerimizde doğalgazla çalışan yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi ısıtma sisteminin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Bütün gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için Ankara'da güvenilir ve uzman firmamıza başvurabilirsiniz. Petek yıkama ve temizleme, TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerini uzun yıllardır özenle sayısız dairede tamamladık. Başkent gaz tesisat eksikliklerinin tamamlanması, termostatik vana montajı ve merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Kanal tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan küçük yanlış kullanımlar birleşir ve hiç beklemediğiniz bir anda tıkanıklık biçiminde karşınıza çıkar. Ve problem fazlasıyla endişe vericidir. Ev sahipleri yerlerin kırılacağı ve içerinin kirleneceğini düşünerek kaygılanırlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve kameraları yardımıyla kırmadan dökmeden ve çabucak pimaş boru tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her birim gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, kulak temizleme çubukları, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kızartma yağları zamanla gider hattına kalıntılar oluşturarak kesiti daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün banyo tıkanıklığı ve gideri açma ve duşakabin ve duş teknesi gideri açma işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Merkezi Isıtma Sistemleri
 2. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 3. Küveti duşakabine çevirme
 4. Hava soğutmalı chiller tesisatı
 5. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
 6. Panel radyatör montajı
 7. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı
 8. Termostatik Vana Değişimi
 9. Alaturkayı Klozete Çevirme
 10. Isı Pay Ölçer Montajı
 11. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 12. Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti
 13. Tesisata doğalgaz vanası eklenmesi
 14. Engelli klozet montajı
 15. İlaçlı Petek Temizliği
 16. Logar yeri tespiti
 17. Ankara Kombi Değişimi
 18. Duvara gömme sifon tamiri
 19. Su tesisatı fiyatları
 20. Kombi baca uzatması montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara