Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için tesisatçı olarak biz, en son teknolojik ekipmanlar ile kaliteli işçiliği, uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için tesisatçı olarak biz, her türlü su kaçağı işini yapmaktayız. Başkent Ankara'da sıhhi tesisat ile alakalı bütün problemlerinizi garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. İşyerinizde meydana gelebilecek tüm su tesisatı arızalarını onarıyoruz. Kalifiye işçilik, çabuk servis, seri iş tamamlama ve uygun fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve profesyonel ustalarımız, devamlı gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe su tesisatı sistemleri ve yardımcı aletleri de gelişiyor. Tüm yeni teknolojileri Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için tesisatçı olarak sürekli takip ediyor ve yeniliklere uyum sağlıyoruz. Siz müşterilerimizden gelen güzel temennilerle ve sabırla işletmemizi büyütüyoruz. Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için tesisatçı daima ileriyi hedefleyerek değişen zamana ayak uyduruyor.

Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için tesisatçı tercihinde göz önünde bulundurulması gereken noktalar

Ustalık belgesi ve belirli bir adresi olan Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için tesisatçı, doğru tercih olacaktır. Hakkında çok az şey bildiğiniz ve henüz güvenmediğiniz Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için tesisatçısını evinize ya da işyerinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık yapmak için bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ancak günümüzde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "tesisatçı"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın ustalık belgesini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Örneğin aradığınız şahıs tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Fakat sonra problemin giderilmediğini gördünüz. Numarayı aradınız ancak cevap vermedi. Adresi de yok. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Acilen başka bir Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için tesisatçı bularak arızayı tamir ettirmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Benzer kötü durumlarla uğraşmamak için daima bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli belge ve izinlere sahip, garantili ve işinde uzman Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için tesisatçı seçmenizi öneririz.

En Sorunsuz Tamir: Tek Seferde Sağlam Yapılan Tamirdir

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi yaygın ve kolay problemler bile doğru tamir edilmelidir. Aksi halde, çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, yanlış uygulamalar, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, sorunu en uygun şekilde halledebilecek, bizim gibi usta tesisatçılara emanet edin, kafanız rahat etsin. Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için tesisatçı işlerini saygın, maddi olarak karşılanabilir bir uzmana vermek istemez misiniz? O halde ilk konuştuğunuz kişiye hemen işinizi teslim etmeyin. Su ve doğalgaz tesisatı onarımlarınız için uzman ve belgeli doğru ustayı bulmak için adayları kıyaslayın.

Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için tesisatçı mı gerekti? yüzlerce memnun müşterinin ilk seçimi Yurt Tesisat'a danışmadan karar vermeyin.

Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için tesisatçı seçerken işin ehli, garantili işçilik veren, aynı zamanda uygun fiyatlı olanı isteriz. Su tesisatı sistemlerinde zamanla bazı elemanlar korozyona uğrar, kireçlenir, eskir ve zarar görür. Arızaya sebep olan malzemeler acilen uygun yedek parça ile yenilenmeli ya da tamir edilmesi gerekir. Gerekli aletlere sahip kişiler, çoğunlukla malzemeleri alıp arızayı kendileri gidermek için araştırmalara girerler. Fakat, bu tür ciddi arızaları sadece profesyonel tesisatçılar garantili işçilik ile çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, yanlış müdahale sonucunda hasarı daha da büyütebilirsiniz. İşte bu sebeple işi ehline bırakmalısınız. İnternette hızlıca "Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için tesisatçı" araması yaptığınızda pek çok işletme bulursunuz. Zor olansa size uygun olan, problemi sorunsuz ve hızlı biçimde tamamlayacak garantili işçilik sunan ustayı seçmektir.

Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için tesisatçı

Ankarada yaşayan insanların aniden Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için tesisatçı bulmamız gerekebilir. Eski borular paslanır, evde gaz kokusu olabilir, pimaş borular tıkanır. Doğalgaz tesisatı kaçağı olabilir, iç takım su kaçırabilir, klozet montajı gerekebilir. Bu ve benzeri pek çok iş ve su tesisatı problemleri oluşabilir. Ya da sadece evinize son moda bir tasarım yaptırmak istersiniz. Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için tesisatçı olarak bu ve benzeri, tüm tamirat ve tadilatları yapıyoruz. Zamanla sıhhi tesisat malzemeleri işlevini yitirir. Yalnızca sertifikalı tesisat profesyonellerinin halledebileceği acil durumlara sebep olur. Sıhhi tesisat problemleri birden bire ortaya çıkar. Beklenmedik bir anda su borusu patlayabilir. Musluk bozulabilir. Banyo gideri tıkanabilir. Klozet iç takım montajı gerekebilir. Gömme rezervuar tamiri gerekebilir. Kombi su kaçağı tespiti ve tamiri gerekebilir. Batarya kartuşu değişimi gerekebilir. Ana su hattından gelen sudaki kimyasallar, değdiği tüm tesisat elemanlarında hasar oluşturur. İnternette "Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için tesisatçı" kelimeleriyle arama yaptığınızda onlarca usta olduğunu görürsünüz. Yüzlerce usta arasından, sizin için uygun seçimi bulmanız için bu rehberi hazırladık.

Cihazlı su kaçağı bulma

Kırmadan su kaçak tespiti işinde uzman ve donanımlı tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya pis su hattında olabilir. Su kaçağının kaynağını bulmak, gelişen teknolojiler ile her geçen gün kolaylaşmaktadır. Kaynağın belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Sıcak ve soğuk su hattı ve kombi boruları basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pimaş gider borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta tespit edilir. Tüm ;kırmadan su kaçağı bulma işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Kombi ve Petek Temizleme

Başkent Ankara'da yılın büyük bölümü oldukça düşük sıcaklık ortalamasına sahiptir. Bu durum kombi sistemi ve benzeri ısıtma sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Soğuk ayları arızasız geçirmek istiyorsanız, ısıtıcı sistemlerin bakımını kış aylarından önce yaptırmanızı öneririz. Evinizdeki kombi tesisat temizliği, alüminyum radyatör montajı, kombi ve petek yer değişimi, ilaçlı radyatör temizleme ve kimyasalsız radyatör temizleme işleriniz için bizi arayın. Apartman daireleri ve müstakil villalar çoğunlukla hermetik kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombilerin kullanımı ise can ve mal güvenliği sebebiyle yasaktır. Kaloriferler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı doğalgaz tasarrufu için periyodik aralıklarla temizlenmelidir.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan küçük yanlış kullanımlar birleşir ve hiç beklemediğiniz bir anda tıkanıklık olarak size geri döner. Bu sorun oldukça endişe vericidir. Ev sahipleri yerlerin kırılacağı ve evin kirleneceğini düşünerek endişe duyarlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve kanal görüntüleme kameraları ile hiçbir yeri kırmadan ve çabucak gider tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her daire giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, kulak temizleme çubukları, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kıl,tüy,saç kalıntıları zamanla pimaş borulara tutunarak gideri daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm pis su gideri tespiti ve tamiri ve tıkalı pimaş gideri açma işlerinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Damlatan musluk onarımı

Batarya arızaları farklı farklı olsa bile fazla gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve çok kıymetli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bir takım basit musluk ve batarya arızaları tamir yeteneği olan kişiler tarafından çözülebilir ama çoğunlukla bir profesyonelden yardım almak gerekebilir. Bilinçsiz onarım denemesi zararın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Batarya devamlı su sızdırıyorsa, açıp kapatırken zorlanıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Doğalgaz Tesisatı Çekilmesi

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanım alanı olan ev, işyeri ve fabrikalardaki doğalgazlı kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Evlerimizde doğalgazlı yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi ısıtma sisteminin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Bütün gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, doğalgaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Petek yıkama ve temizleme, merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerini 35 yıldır özveri ile binlerce hanede uyguladık. Başkent doğalgaz tesisat hatalarının tamamlanması, başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması ve yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi tamir ve tadilatında güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Kombi ve Petek Yer Değişimi
 2. Kalorifer Tesisatı
 3. Alaturkayı Klozete Çevirme
 4. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 5. Alt Kata Su Sızıntısının Tespiti
 6. Kombi tesisatı temizliği
 7. Su Tesisatı Yenileme
 8. Radyatör Petek Temizliği
 9. Komple kalorifer tesisatı
 10. Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti ve onarımı
 11. Kombi yer değişimi
 12. Oksijen ve Elektrik Kaynağı
 13. Ankara Su Kaçağı Tespiti
 14. Alçıpan Boya Badana
 15. Başkentgaz tesisat eksiklerinin düzeltilmesi
 16. Radyatör vanası değişimi
 17. Lavabo Tıkanıklığı Açma
 18. Kalorimetre Tamiri ve Montajı
 19. Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 20. İlaçsız Petek Temizleme
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara