Su tesisatı arıza tespit için su tesisatçısı olarak biz, en son teknolojik ekipmanlar ile kaliteli işçiliği, uygun fiyata değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Su tesisatı arıza tespit için su tesisatçısı olarak biz, bütün Ankara su tesisatçısı işleri ve benzer işleri hızlı ve temiz şekilde yapıyoruz. Başkent Ankara'da su ve doğalgaz tesisatı ile alakalı bütün arızalarınızı garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. İşyerinizde oluşabilecek tüm sıhhi tesisat sorunlarını tamir ediyoruz. Kaliteli işçilik, hızlı servis, hızlı sorun çözme ve makul fiyat imkanına ulaşın. Hizmetlerimiz ve takım arkadaşlarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte sıhhi tesisat teknolojisi ve malzemeleri de gelişiyor. Tüm yenilikleri Su tesisatı arıza tespit için su tesisatçısı olarak devamlı takip ediyor ve ayak uyduruyoruz. Siz değerli müşterilerimizden gelen destekle ve sağlam adımlarla ailemizi büyütüyoruz. Su tesisatı arıza tespit için su tesisatçısı daima daha iyiyi görmeye çalışarak değişen zamana uyum sağlıyor.

Su tesisatı arıza tespit için su tesisatçısı

Hepimize bir gün Su tesisatı arıza tespit için su tesisatçısı gerek olabilir. Kalorifer tesisatında kaçak olabilir, contalar çürür ve sızdırır, ısınmayan radyatörler olabilir. Kombiyi değiştirmek gerekebilir, iç takım su kaçırabilir, kombi yer değişimi yapmak gerekebilir. Bu ve benzeri pek çok iş ve su tesisatı problemleri meydana gelebilir. Ya da sadece salonunuza yepyeni bir tasarım yaptırmak istersiniz. Su tesisatı arıza tespit için su tesisatçısı olarak bu ve benzeri, bütün tamiratları yapıyoruz. Zamanla su tesisatı parçaları ömrünü doldurur. Yalnızca profesyonel tesisatçıların çözebileceği acil problemlere neden olur. Sıhhi tesisat sorunları aniden meydana gelir. Hiç beklemediğiniz bir anda su borusu patlayabilir. Şofben bozulabilir. Duşakabin gideri tıkanabilir. Klozet su sızıntısı tamiri gerekebilir. Gömme rezervuar tamiri gerekebilir. Petek yıkama yaptırmak gerekebilir. Banyo bataryası değişimi gerekebilir. Şehir şebekesinden gelen sudaki kimyasallar, suyun değdiği tüm conta ve demir borulara zarar verir. İnternette "Su tesisatı arıza tespit için su tesisatçısı" diye aradığınızda pek çok usta ile karşılaşırsınız. Peki doğru tercihi nasıl yapacaksınız? Cevabını bu yazının devamında bulacaksınız.

En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, sık karşılaşılan ve kolay problemler bile düzgün tamir edilmelidir. Aksi durumda, çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. Su tesisatı arıza tespit için su tesisatçısı seçimi yanlış yapılırsa, kalifiye olmayan birinin rastgele ve yanlış müdahaleleri, size para, enerji ve zaman kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, sorunu en uygun şekilde çözebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara emanet edin, rahat edin. Pek çok insan Su tesisatı arıza tespit için su tesisatçısı işini uygun fiyatlı, pratik, titiz, profesyonel ustalara vermek ister. Değil mi? Yanıtınız evetse, bu konuda aceleci davranıp alelade seçim yapmayın. Su tesisatı ilk kurulum ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru ustayı seçmek için adayları dikkatli şekilde kıyaslamanızı öneririz.

Su tesisatı arıza tespit fiyatı

Su tesisatı arıza tespit fiyatı nedir sorusunun cevabını vermek için sizde takdir edersiniz ki birden fazla parametre hakkında (işin yapılacağı yer, uzunluk ve genişlikler, kalite tercihleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgiye hakim olmak gerekmektedir. Belli başlı işler haricindeki işler söz konusu olduğunda anında ve kesin ya da yaklaşık fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. İlgili mekanı incelemeden fiyat verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar için lütfen numaralarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Kırmadan su kaçak tespiti

Kırmadan su kaçağı bulma profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya atık su hattında olabilir. Su kaçağının kaynağını belirlemek, gelişen teknolojiler ile her geçen gün kolaylaşmaktadır. Arızanın kaynağının bulunması için termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Şebeke hattı ve kalorifer boruları basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Atık su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge bulunur. Tüm cihazlı su kaçak bulma işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Musluk ve batarya montajı

Musluk problemleri çok çeşitli olsa bile fazla gelen fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve oldukça kıymetli olan suyumuzun tek bir damlası bile ziyan edilmemelidir. Bir takım kolay musluk ve batarya arızaları tamir yeteneği olan kişiler tarafından tamir edilebilir ancak çoğunlukla bir profesyonelden destek almak gerekebilir. Hatalı tamir denemesi zararın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk durmadan su damlatıyorsa, kullanırken zorlanıyorsanız onarılması gerekir.

Asma klozet tamiri

Klozetler şüphesiz yaşanılan her alandaki konforunu arttıran gereçler arasında sayılır. Ancak bize hizmet eden tüm araçlar gibi klozetlerde tamire ihtiyaç duyar. İç takım onarılmazsa su sızdırabilir, sürekli dolum yaparak su faturasını kabartabilir. Klozet körüğü yanlış yapıldıysa pis su sızdırabilir. Sağlık sorunları nedeniyle yer tuvaletini alafranga tuvalete dönüştürmek gerekebilir. Kirada oturan ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile hızlıca değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında istenen değişikliklerden biriside klozetin konumunu değiştirmektir. Bütün klozet sifon arızası ve tamiri ve klozet rezervuar iç takımı değişimi işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan farkına bile varmadığımız kullanım hataları birleşir ve hiç beklemediğiniz bir anda tıkanıklık olarak size geri döner. Ve bu arıza oldukça moral bozucudur. Ev sahipleri fayansların kırılacağı ve yerlerin kirleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve kameraları yardımıyla hasarsız ve çabucak gider tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her daire giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Islak mendiller, bebek bezleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kızartma yağları zamanla gider hattına tutunarak kesiti küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Tüm rögar tıkanıklığı açma ve tıkalı pimaş gideri açma işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Kombi Tesisatı Kaçağı ve Tamiri

Şehrimizde kışlar soğuk ve zorludur. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtıcı sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış aylarını arızasız geçirmek için, ısıtma sistemlerin bakım ve tamirlerini kış aylarından önce yaptırmalısınız. Eviniz ve işyerinizdeki radyatör vanası değişimi, kalorifer tesisatı su kaçağı bulma, kombi yer değişimi, kimyasallı petek temizleme ve ilaçsız petek temizleme işleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Daireler ve müstakil villalar çoğunlukla hermetik kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombilerin kullanımı ise güvenlik sebebiyle yasaklanmıştır. Kaloriferler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı ısıtma verimi için belirli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Hava tesisatı
 2. Batarya kartuşu değişimi
 3. Banyo bataryası değişimi
 4. Kombi tesisatı temizliği
 5. Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti
 6. Ankara Kombi Değişimi
 7. Isıtma sistemleri tesisatı
 8. Musluk contası değişimi
 9. Asma klozet tamiri ve montajı
 10. Klozet fleks hortumu değişimi
 11. Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı
 12. Isı yalıtım işleri
 13. Apartman kollektör ve kolon boruları hazırlama
 14. Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti
 15. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı
 16. Ankara Villa Tadilatı
 17. Doğalgaz tesisatı döşeme
 18. Foseptik kuyusu temizliği
 19. Hidrofor arızaları tamiri
 20. Bina dış cephe mantolama işleri
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status