En Sorunsuz Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Düzgün Yaptırın

Kalorifer tesisatındaki su kaçağı gibi, yaygın ve kolay sorunlar bile doğru tamir edilmelidir. Aksi halde, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Hava tesisatı için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, kalifiye olmayan birinin rastgele ve yanlış müdahaleleri, size para, enerji ve zaman kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, sorunu en uygun şekilde çözebilecek, bizim gibi usta tesisatçılara teslim edin, kafanız rahat etsin. Pek çok insan Hava tesisatı için tesisatçı işini makul fiyatlı, pratik, temiz, profesyonel kişilere vermek ister. Değil mi? Öyleyse ilk konuştuğunuz ustaya hemen işi vermekten kaçının. Su ve doğalgaz tesisatı sistem kurulumu ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru kişiyi seçmek için adayları dikkatli şekilde kıyaslamanızı öneririz.

Hava tesisatı için tesisatçı

Hepimize günün birinde Hava tesisatı için tesisatçı lazım olabilir. Eski borular paslanır, contalar çürür ve sızdırır, musluk su damlatabilir. Kalorifer peteklerinin temizlenmesi gerekebilir, fayansçı gerekebilir, su saati kollektörü değişimi gerekebilir. Bunlara benzer bir sürü iş ve sıhhi tesisat arızaları meydana gelebilir. Veya sadece evinize yepyeni bir dekorasyon yaptırmak istersiniz. Hava tesisatı için tesisatçı olarak bu ve benzeri, aklınıza gelecek tüm tadilat işlerini yapıyoruz. Zamanla su tesisatı malzemeleri eskir ve bozulur. Sadece sertifikalı tesisat profesyonellerinin baş edebileceği karmaşık sorunlara neden olur. Sıhhi tesisat arızaları beklenmedik şekilde oluşur. Beklenmedik bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Klozet iç takımı arızalanabilir. Tuvalet gideri tıkanabilir. Gömme rezervuar tamiri gerekebilir. Klozet su sızıntısı tamiri gerekebilir. Kombi su kaçağı tespiti ve tamiri gerekebilir. Batarya kartuşu değişimi gerekebilir. Ana su hattından gelen sudaki kimyasallar, temas ettiği tüm tesisat elemanlarında hasar oluşturur. İnternette "Hava tesisatı için tesisatçı" kelimeleriyle arama yaptığınızda sayısız firma çıkar. Ama karşınıza çıkan onlarca sonuç içinden hangisi sizin için uygun sonuç?

Hava tesisatı için tesisatçı kıyaslaması yaparken nelere dikkat edilmeli?

Hava tesisatı için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve sertifikalara sahip olmalıdır. Telefon numarasından başka hiçbir şeyini bilmediğiniz Hava tesisatı için tesisatçısını evinize almayın. Ülkemizde su tesisatçılığı mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Fakat günümüzde takım çantasını kapan "su tesisatçısı"yım diye piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen ustanın ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini sorgulamaktır. Diyelim ki aradığınız usta gerekli tamiratı yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Fakat sonra sorunun tamir olmadığını fark ettiniz. Numarasını aradınız ancak ulaşamadınız. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Hızlıca başka bir Hava tesisatı için tesisatçı bulup problemi tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki evinizi ya da işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Bu ve benzer kötü durumlarla karşılaşmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, kayıtlı, garantili ve profesyonel Hava tesisatı için tesisatçı seçin.

Hava tesisatı için tesisatçı bulmak istiyorsanız, sayısız kişinin tek seçimi Yurt Tesisat'ı seçin.

Hava tesisatı için tesisatçı seçerken profesyonel, garantili hizmet veren, aynı zamanda makul fiyatlı olmasını isteriz. Su ve doğalgaz tesisatı sistemlerinde zaman içinde bazı elemanlar korozyona uğrar, paslanır, eskir ve zarar görür. Arıza yapan tesisat elemanı hızlıca benzer parça ile yenilenmeli veya tamir edilmelidir. Gerekli aletlere sahip kişiler, çoğunlukla tesisat parçalarını alıp arızayı kendileri gidermek için araştırmalara girerler. Fakat, bu tür ciddi arızaları sadece uzman tesisatçılar garantili işçilik ile çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, hatalı müdahalelerde bulunursanız zararı büyütebilirsiniz. İşte bu nedenle uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette hızlıca "Hava tesisatı için tesisatçı" araması yaparsanız sayısız sonuç karşınıza çıkar. Asıl zor olan ise sizin için uygun olan, işi sorunsuz ve hızlı şekilde tamamlayacak garantili işçilik sunan ustayı seçmektir.

Hava tesisatı için tesisatçı olarak biz, en gelişmiş teknoloji ile kaliteli işçiliği, makul fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Hava tesisatı için tesisatçı olarak, aklınıza gelecek tüm mekanik tesisat işini garantili olarak yapıyoruz. Ankara'da su tesisatı ile alakalı tüm problemlerinizi garantili işçilik ile çözebiliriz. İşyerinizde meydana gelen tüm su tesisatı arızalarını onarıyoruz. Kalifiye işçilik, çabuk servis, seri iş tamamlama ve uygun fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve takım arkadaşlarımız, gün geçtikçe gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe su ve doğalgaz tesisatı sistemleri ve malzemeleri de gelişiyor. Tüm yeni teknolojileri Hava tesisatı için tesisatçı olarak devamlı takip ediyor ve yeniliklere uyum sağlıyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden aldığımız destekle ve sabırla şirketimizi geliştiriyoruz. Hava tesisatı için tesisatçı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen dünyaya uyum sağlıyor.

Musluk ve batarya montajı

Musluk problemleri birbirinden farklı olmasına rağmen kabarık faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve çok değerli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bazı kolay musluk sorunları tamir yeteneği olan kişiler tarafından çözülebilir ancak büyük ihtimalle bir tesisatçıdan destek almak gerekebilir. Yanlış tamir denemesi hasarın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk devamlı su damlatıyorsa, açıp kapatırken aşırı güç harcıyorsanız onarılması gerekir.

Klozet yer değiştirme

Klozetler şüphesiz evlerdeki yaşam konforunu yükselten eşyalar arasındadır. Sürekli kullanılan tüm araçlar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. Klozet iç takımı onarılmazsa su sızdırabilir, sürekli dolum yaparak su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü hatalı yapıldıysa pis su kaçırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları dolayısıyla alaturka tuvaleti alafranga tuvalete değiştirmek gerekebilir. Kirada oturan ve tadilat istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden biride klozetin yerini değiştirmektir. Bütün su sızdıran tamiri ve montajı ve klozet tesisatı ve montajı işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Hasarsız su kaçağı bulma

Hasarsız su kaçağı tespiti profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya pis su hattında olabilir. Su kaçağının kaynağını bulmak, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Arızanın kaynağının belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Sıcak ve soğuk su tesisatı ve kalorifer tesisatı basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge bulunur. Tüm hasarsız su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan basit kullanım hataları birleşir ve günün birinde tıkanıklık olarak kendini gösterir. Ve sorun çok endişe vericidir. Ev sahipleri kırım yapılacağı ve yerlerin kirleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve boru içi görüntüleme cihazları sayesinde zarar vermeden ve kısa zamanda gider tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her daire gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, iç çamaşırları, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve bulaşık artıkları zaman içinde gider hattına kalıntılar oluşturarak gideri daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Tüm bina ana giderlerine çekvalf montajı ve tıkalı pimaş gideri açma işlerinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Kombi ve Petek Temizleme Bizim İşimiz

Başkent Ankara'da yılın büyük bölümü oldukça düşük sıcaklık ortalamasına sahiptir. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtma sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış mevsimini sıcak geçirmek istiyorsanız, kombi ve peteklerin tamirlerini soğuk aylardan önce yaptırmanızı öneririz. Evinizdeki kombi tesisat temizliği, kalorifer tesisatı su kaçağı bulma, radyatör yer değişimi, kimyasallı radyatör temizliği ve kimyasalsız radyatör temizleme işleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Apartman daireleri ve müstakil villalar çoğunlukla yoğuşmalı kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombilerin kullanılması ise can güvenliği gerekçesiyle yasaklanmıştır. Radyatörler ve kombi arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı yakıt tüketimi için düzenli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti ve onarımı
 2. Cihazla gaz kaçağı testi
 3. Klozet sifon arızası ve tamiri
 4. Kanalizasyon açma ve temizliği
 5. Klozet rezervuar iç takımı değişimi
 6. Klozet su kaçağı tespiti ve onarımı
 7. Bina ana giderlerine çekvalf montajı
 8. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 9. Duşakabin ve duş teknesi gideri açma
 10. Alüminyum radyatör montajı
 11. Doğalgaz Tesisatı
 12. Hava tesisatı
 13. Engelli klozet montajı
 14. Tuvalet tıkanıklığı açma
 15. Klozet tesisatı ve montajı
 16. Kanalizasyon ve Altyapı İşleri
 17. Petek Tahliye Musluğu Montajı
 18. Isı Pay Ölçer Montajı
 19. Asma klozet tamiri ve montajı
 20. Klozet su sızıntıları tamiri
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara