En Kolay Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Doğru Yaptırın

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, yaygın ve basit sorunlar bile düzgün onarılmalıdır. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Apartman kollektör ve kolon boruları hazırlama için su tesisatçısı seçimi yanlış yapılırsa, uygun olmayan tesisat elemanları, size enerji, zaman ve para kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, sorunu en uygun şekilde halledebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara emanet edin, rahat edin. Apartman kollektör ve kolon boruları hazırlama için su tesisatçısı işlerini güvenilir, makul fiyatlı bir firmaya vermek istemez misiniz? O halde ilk görüştüğünüz ustaya hemen işinizi teslim etmeyin. Su ve doğalgaz tesisatı sistem kurulumu ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru kişiyi bulmak için adayları dikkatli şekilde kıyaslamanızı öneririz.

İşinde uzman Apartman kollektör ve kolon boruları hazırlama için su tesisatçısı seçimi için ipuçları

Ustalık belgesi ve belirli bir adresi olan Apartman kollektör ve kolon boruları hazırlama için su tesisatçısı, doğru seçim olacaktır. Telefon numarasından başka hiçbir bilgisini bilmediğiniz Apartman kollektör ve kolon boruları hazırlama için su tesisatçısını evinize ya da işyerinize almayın. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık mesleğini icra etmek için bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ama günümüzde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "tesisatçı"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen ustanın ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Diyelim ki numarasını internetten bulduğunuz usta gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Fakat sonra sorunun devam ettiğini gördünüz. Numarayı aradınız fakat açmadı. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Acilen yeni bir Apartman kollektör ve kolon boruları hazırlama için su tesisatçısı bulup sorunu çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki de evinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Bu ve benzer kötü durumlarla karşı karşıya kalmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli izinlere sahip, güvenilir ve işinde uzman Apartman kollektör ve kolon boruları hazırlama için su tesisatçısı seçmenizi öneririz.

Su hayatsa tesisat hayat taşır

Susuz bir konut düşünülemez. Çünkü su hayat kaynağıdır. Sıhhi tesisat suyu kullanılacağı son noktaya ulaştırır. Su tesisatı kurulumu ve arızalarının tamiri işlerini garantili olarak uzun yıllardır yapmaktayız. Uzman bir tesisatçıdan öneri almanız gerektiğinde rahatça Yurt Tesisatı arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz sayesinde müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten mutlu oluruz. Belki sorun kendinizin çözebileceği kadar kolay, belki de bir ustanın ilgilenmesi gerekecek. Bu yanıtı size verebilmemiz için bize, arızayı anlatan fotoğraflar veya video yollayabilirsiniz. Göndereceğiniz videolar Banyo tıkanıklığı ve gideri açma ile alakalıda olabilir Engelli klozet montajı ile ilgilide olabilir. Gömme rezervuar tamiri ile ilgili olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Bina yağmurluk boruları montajı dendiğinde biz başta geliriz.

Musluk ve batarya montajı

Batarya problemleri çok çeşitli olmasına rağmen kabarık faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve oldukça değerli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bir takım kolay batarya arızaları tamir yeteneği olan kişiler tarafından tamir edilebilir ama büyük ihtimalle bir tesisatçıdan destek almak gerekebilir. Yanlış müdahaleler hasarın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk devamlı su akıtıyorsa, açıp kapatırken aşırı güç harcıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan yaşam alanlarındaki gazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere ulaştırır. Evlerimizde doğalgazlı hermetik kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Bütün gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, doğalgaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması, merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerini uzun yıllardır özveri ile binlerce hanede tamamladık. Başkent doğalgaz tesisat eksiklerinin onarılması, petek yıkama ve temizleme ve yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi tamir ve tadilatında profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Kırmadan su kaçağı tespiti

Su kaçağı bulmak için tesisatçı profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya pis su hattında olabilir. Su kaçağı noktasını tespit etmek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Sorunlu noktanın belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, akustik dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Şebeke hattı ve kombi hattı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta tespit edilir. Bütün kırmadan su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Klozet yer değiştirme

Klozetler kullanan çoğunluk için yaşanılan her alandaki konforu yükselten gereçler arasında sayılır. Sürekli kullanılan tüm araçlar gibi klozetlerde bakıma ihtiyacı vardır. Rezervuar iç takımı tamir edilmezse su kaçırabilir, sürekli dolum yaparak su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü yanlış yapıldıysa atık su kaçırabilir. Yaşlılık sorunları sebebiyle alaturka tuvaleti klozete çevirmek gerekebilir. Kiracılar ve tadilat istemeyenler için klozet aparatı ile hızlıca dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden biriside klozetin yerini değiştirmektir. Tüm basmalı veya çekmeli iç takım montajı ve taharet çubuğu montajı ve tamiri işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Banyo tıkanıklığı ve gideri açma
 2. Engelli klozet montajı
 3. Gömme rezervuar tamiri
 4. Bina yağmurluk boruları montajı
 5. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı
 6. Yangın tesisatı
 7. Tıkanıklık Açma
 8. Daire içi ısı yalıtımı
 9. Çamaşır makinası tesisatı hazırlama
 10. Tuvalet es sifonu değiştirme
 11. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
 12. Boru su kaçak tespiti
 13. Tuvalet tıkanıklığı açma
 14. Hava soğutmalı chiller tesisatı
 15. Su soğutmalı chiller tesisatı
 16. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 17. Çatı Aktarma
 18. Kombi ve Petek Montajı
 19. Çift ağızlı çamaşır musluk montajı
 20. Filtreli taharet musluk montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara