Su tesisatı size suyu taşır

Suyun olmadığı bir yaşam alanı düşünülemez. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Tesisat suyu kullanıcıya taşır. Su ve doğalgaz tesisatı çekilmesi ve problemlerinin giderilmesi işlerini garantili olarak 35 yıldır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Profesyonel tesisatçıdan fikir alacağınız zaman çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten kıvanç duyarız. Belki problem sizin çözebileceğiniz kadar kolay, belki de bir uzmanın ilgilenmesi gerekecek. Bu cevabı sunmamız için bize, sorunu anlatır fotoğraflar veya video gönderebilirsiniz. Bize ulaştıracağınız videolar Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti ile alakalıda olabilir Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri ile alakalıda olabilir. Taharet çubuğu montajı ve tamiri ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Asma klozet tamiri ve montajı denince biz başta geliriz.

En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Tıkanıklıklar gibi yaygın ve küçük arızalar bile düzgün tamir edilmelidir. Aksi durumda, yani yanlış tamir edilirse daha büyük maddi sonuçlar doğurabilir. Alt daireye su sızıntısı tamiri için su tesisatçısı seçimi yanlış yapılırsa, vasıfsız işçilik, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, problemi tek seferde çözebilecek, bizim gibi uzman tesisatçılara emanet edin, rahat edin. Herkes Alt daireye su sızıntısı tamiri için su tesisatçısı işini maddi olarak karşılanabilir, çabuk, titiz, işin ehli ustalara vermek ister. Değil mi? Öyleyse ilk görüştüğünüz ustaya hemen işi teslim etmeyin. Su ve doğalgaz tesisatı ilk kurulum ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru ustayı bulmak için adayları dikkatli şekilde karşılaştırmanızı öneririz.

Alt daireye su sızıntısı tamiri için su tesisatçısı olarak biz, en güncel ekipmanlar ile garantili işçiliği, makul fiyatlara siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Alt daireye su sızıntısı tamiri için su tesisatçısı olarak biz, her türlü sıhhi tesisat işini itina ile yapıyoruz. Ankara'da doğalgaz tesisatı ile alakalı tüm arızalarınızı garantili işçilik ile çözebiliriz. Villanızda oluşan tüm doğalgaz tesisatı problemlerini onarıyoruz. Kaliteli işçilik, hızlı servis, hızlı iş bitirme ve uygun fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve takım arkadaşlarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün su ve doğalgaz tesisatı sistemleri ve ekipmanları da gelişiyor ve değişiyor. Tüm yeni teknolojileri Alt daireye su sızıntısı tamiri için su tesisatçısı olarak yakından takip ediyor ve değişime uyum sağlıyoruz. Siz müşterilerimizden gelen güzel temennilerle ve kararlılıkla ailemizi geliştiriyoruz. Alt daireye su sızıntısı tamiri için su tesisatçısı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen zamana uyum sağlıyor.

Alt daireye su sızıntısı tamiri için su tesisatçısı karşılaştırması yaparken dikkat edilecek noktalar

Alt daireye su sızıntısı tamiri için su tesisatçısı mutlaka ustalık belgesine ve sertifikalara sahip olmalıdır. Evinize ya da işyerinize alelade bulduğunuz Alt daireye su sızıntısı tamiri için su tesisatçısını almayın. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık mesleğini icra etmek için bazı belgelere sahip olmak gerekir. Fakat günümüzde takım çantasını kapan "tesisat ustası"yım diye piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Diyelim ki numarasını internetten bulduğunuz şahıs gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ama sonraki gün arızanın giderilmediğini fark ettiniz. Numarasını aradınız ama açmadı. Adresi de yok. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Acilen yeni bir Alt daireye su sızıntısı tamiri için su tesisatçısı bularak sorunu tamir ettirmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki de evinizi ya da işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Bu ve benzer kötü durumlarla mağdur olmamak için mutlaka bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli izinlere sahip, güvenilir ve işinde uzman Alt daireye su sızıntısı tamiri için su tesisatçısı seçmenizi öneririz.

Alt daireye su sızıntısı tamiri fiyatları

Alt daireye su sızıntısı tamiri fiyatlarını belirlemek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki pek çok parametre hakkında (işin yeri, uzunluk ve genişlikler, marka ve kalite seçimleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgimiz olması gereklidir. Spesifik işler dışındaki işlerde doğrudan ve kesin fiyat bilgisi vermek gerçekçi olmamaktadır. İş ile ilgili mahali keşif yapmadan yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar için numaralarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Kombi ve Petek Temizleme Bizim İşimiz

Ankara'da kış mevsimi aşırı soğuk geçmektedir. Bu durum kombi ve diğer ısıtma sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kış aylarını rahat geçirmek için, ısıtıcı sistemlerin periyodik kontrollerini kış aylarından önce yaptırmanızı öneririz. Eviniz ve işyerinizdeki pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, alüminyum radyatör montajı, kombi yer değişimi, kimyasallı petek temizliği ve kimyasalsız radyatör temizleme işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Apartman daireleri ve villalar çoğunlukla kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanılması ise güvenlik nedeniyle yasaktır. Petekler ve kazan arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı yakıt tüketimi için periyodik aralıklarla kontrol edilmelidir.

Pimaş tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan küçük yanlış kullanımlar birleşir ve ansızın tıkanıklık biçiminde kendini gösterir. Ve arıza oldukça endişe vericidir. Müşterilerimiz fayansların kırılacağı ve içerinin kirleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve kameraları ile hiçbir yeri kırmadan ve çabucak gider tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her daire gider kullanımına azami özen göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, kulak temizleme çubukları, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kıl,tüy,saç kalıntıları zamanla gider borularına kalıntılar oluşturarak boru kesitini küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Tüm pis koku tespiti ve giderilmesi ve klozet tıkanıklığı açma işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Kanalizasyon ve Altyapı İşleri
 2. Oksijen ve Elektrik Kaynağı
 3. Tıkanıklık Açma
 4. Bina dış cephe mantolama işleri
 5. Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti
 6. Kombi su kaçağı bulma yöntemleri
 7. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 8. Radyatör Petek Yer Değişimi
 9. Bina yağmurluk boruları montajı
 10. Hermetik kombi baca uzatması ilave
 11. Isıtma sistemleri tesisatı
 12. Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı
 13. Bina ana giderlerine çekvalf montajı
 14. Bacalı Kombi Değişimi
 15. İlaçsız Petek Temizleme
 16. Asma klozet tamiri ve montajı
 17. Klozet İç Takımı Değiştirme
 18. Kanalizasyon açma ve temizliği
 19. Isı Pay Ölçer Montajı
 20. Başkentgaz tesisat eksiklerinin düzeltilmesi
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara