Su tesisatı size suyu taşır

Su olmayan bir yaşam alanı yaşanılmaz olacaktır. Çünkü su hayat kaynağıdır. Tesisat suyu kullanıcıya taşır. Su tesisatı sıfırdan kurulumu ve problemlerinin çözülmesi işlerini hızlı ve garantili şekilde uzun yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bir tesisat uzmanından tavsiye alacağınız zaman tereddüt etmeden Yurt Tesisatı arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten mutlu oluruz. Belki arıza sizin çözebileceğiniz kadar basit, belki de bir uzmanın bakması gerekecek. Bu cevabı size verebilmemiz için bize, problemi anlatır resimler veya video ulaştırabilirsiniz. Yollayacağınız resimler Bilgisayarlı su kaçak tespiti ile ilgilide olabilir Tesisata doğalgaz vanası eklenmesi ile alakalıda olabilir. Petek Bakımı ile alakalı olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Kırmadan Su Kaçağı Tespiti denince biz başta geliriz.

Çamaşır makinası tesisatı hazırlama için su tesisatçısı aradığınızda, sayısız memnun müşterinin ilk seçimi Yurt Tesisat'a danışmadan karar vermeyin.

Çamaşır makinası tesisatı hazırlama için su tesisatçısı seçerken işinde uzman, garantili hizmet veren, aynı zamanda makul fiyatlı olmasını isteriz. Sıhhi tesisat sistemlerinde zaman içinde bazı parçalar aşınır, paslanır, eskir ve zarar görür. Arıza yapan parçalar bir an önce ikame eleman ile yenilenmeli veya tamir edilmelidir. Gerekli aletlere sahip kişiler, genelde tesisat parçalarını alıp arızayı kendileri gidermek için araştırmalara girerler. Fakat, bu karışık sorunları sadece belgeli tesisatçılar garantili servis hizmetiyle çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, hatalı müdahalelerde bulunursanız hasarı daha da büyütebilirsiniz. Tam da bu sebepten profesyonel tesisatçılardan yardım istemelisiniz. Arama motorlarında hızlıca "Çamaşır makinası tesisatı hazırlama için su tesisatçısı" araması yaptığınızda sayısız işletme karşınıza çıkar. Asıl zor olan ise size uygun olan, arızayı hızlıca ve tek seferde tamamlayacak garantili servis hizmeti veren işletmeyi seçmektir.

Çamaşır makinası tesisatı hazırlama için su tesisatçısı

Hepimize günün birinde Çamaşır makinası tesisatı hazırlama için su tesisatçısı gerekebilir. Eski borular paslanır, contalar çürür ve sızdırır, giderler tıkanır. Doğalgaz tesisatı kaçağı olabilir, terastan su sızabilir, kombi yer değişimi yapmak gerekebilir. Bunlara benzer bir sürü iş ve sıhhi tesisat problemleri oluşabilir. Ya da sadece banyonuza son moda bir tasarım yaptırmak istersiniz. Çamaşır makinası tesisatı hazırlama için su tesisatçısı olarak bu ve benzeri, bütün tadilat işlerini yapmaktayız. Gün geçtikçe, içinde su durdukça tesisat parçaları eskir ve bozulur. Yalnızca profesyonel tesisatçıların tamir edebileceği acil problemlere sebep olur. Su tesisatı problemleri birden bire meydana gelir. Hiç beklemediğiniz bir anda su borusu patlayabilir. Batarya arızalanabilir. Mutfak lavabosu tıkanabilir. Klozet iç takım montajı gerekebilir. Engelli klozeti montajı gerekebilir. Radyatör termostatik vana montajı gerekebilir. Filtreli taharet musluğu montajı gerekebilir. Şehir şebekesinden gelen suda bulunan kimyasallar, temas ettiği tüm conta ve demir borulara zarar verir. İnternette "Çamaşır makinası tesisatı hazırlama için su tesisatçısı" kelimeleriyle arama yaptığınızda yüzlerce usta çıkar. Kafanızda aniden "bu kadar çok firma içinden en uygunu hangisi" sorusu belirecek. Çözümü yazımızda bulacaksınız.

Çamaşır makinası tesisatı hazırlama için su tesisatçısı seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar

Ustalık belgesi ve gerçek bir adrese sahip Çamaşır makinası tesisatı hazırlama için su tesisatçısı, doğru seçim olacaktır. Hakkında hiçbir şey bilmediğiniz ve henüz güvenmediğiniz Çamaşır makinası tesisatı hazırlama için su tesisatçısını evinize ya da işyerinize almayın. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık yapmak için bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ama bu günlerde takım çantasını kapan "tesisat ustası"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen ustanın yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini sorgulamaktır. Örneğin numarasını internetten bulduğunuz usta gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ancak sonra problemin çözülmediğini gördünüz. Numarasını aradınız ancak açmadı. Adresi de yok. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Hemen başka bir Çamaşır makinası tesisatı hazırlama için su tesisatçısı bularak sorunu tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki de evinizi ya da işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Bunun gibi kötü durumlarla mağdur olmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli belgelere sahip, garantili ve işinde uzman Çamaşır makinası tesisatı hazırlama için su tesisatçısı seçmenizi öneririz.

Cihazlı su kaçağı bulma

Kırmadan su kaçağı tespiti deneyimli ve donanımlı firmalar tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya pimaş gider borularında olabilir. Su kaçağının kaynağını belirlemek, teknolojinin yardımı ile her geçen gün kolaylaşmaktadır. Kaynağın tespiti için ısıya duyarlı kameralar, dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Sıcak ve soğuk su tesisatı ve kombi boruları basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge bulunur. Tüm kırmadan su kaçağı tespiti işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Klozet su sızıntısı tamiri

Klozetler şüphesiz evlerdeki yaşam konforu arttıran demirbaşlar arasındadır. Bize hizmet eden tüm eşyalar gibi klozetlerde bakıma ihtiyaç duyar. Klozet iç takımı tamir edilmezse su kaçırabilir, su faturasını kabartabilir. Klozet körüğü yanlış yapıldıysa pis su sızdırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları sebebiyle alaturka tuvaleti alafranga tuvalete çevirmek gerekebilir. Kiracılar ve tadilat istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile kolayca değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında istenen değişikliklerden biride klozetin konumunu değiştirmektir. Bütün klozet sifon arızası ve tamiri ve klozet fleks hortumu değişimi işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Kombi ve Petek Temizleme

Başkent Ankara'da kış mevsimi oldukça düşük sıcaklık ortalamasına sahiptir. Durum böyle olunca kombi ve diğer ısıtma sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kışı sorunsuz geçirmek istiyorsanız, kombi ve peteklerin bakım ve onarımını kış aylarından önce yaptırmalısınız. Tüm radyatör vanası değişimi, kombi baca uzatması montajı, petek yer değişimi, ilaçlı petek temizleme ve ilaçsız petek temizleme işleriniz için bizimle iletişime geçin. Apartman daireleri ve villalar genelde kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanımı ise can güvenliği gerekçesiyle yasaklanmıştır. Radyatörler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı faturadan tasarruf etmek için belirli aralıklarla temizlenmelidir.

Doğalgaz Tesisatı Döşeme

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanılacağı ev, işyeri ve fabrikalardaki doğalgazlı kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Evlerimizde doğalgazla çalışan yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Tüm gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, doğalgaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Petek yıkama ve temizleme, TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerini 35 yıldır dikkatle binlerce noktada uyguladık. Başkentgaz tesisat eksikliklerinin tamamlanması, ocak doğalgaz dönüşümü ve doğalgazlı şofben montajı işlerinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Bilgisayarlı su kaçak tespiti
 2. Tesisata doğalgaz vanası eklenmesi
 3. Petek Bakımı
 4. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 5. Muslukbaşı montajı
 6. Musluk tamiri ve montajı
 7. Banyo Armatürleri Montajı
 8. Kanalizasyon ve Altyapı İşleri
 9. Boyler montajı ve kazan bağlantıları
 10. Havalandırma tesisatı
 11. Cihazla gaz kaçağı testi
 12. Ocak ve şofben doğalgaz dönüşümü
 13. Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri
 14. Su Saati Kollektörü Yenilenmesi
 15. Merkezi Sistem Petek Temizliği
 16. Kapanmayan musluk tamiri
 17. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
 18. Ankara Kombi Değişimi
 19. Bulaşık makinası tesisatı hazırlama
 20. Klozet fleks hortumu değişimi
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara