Musluk tamircisi için tesisatçı olarak biz, en güncel ekipmanlar ile kaliteli işçiliği, makul fiyatlara değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Musluk tamircisi için tesisatçı olarak biz, her türlü musluk, batarya tamir ve montajı işini itina ile yapıyoruz. Ankara'da doğalgaz tesisatı ile ilgili bütün problemlerinizi tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Dairenizde meydana gelen bütün su tesisatı problemlerini onarıyoruz. Kalifiye işçilik, çabuk servis, hızlı sorun çözme ve makul fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve profesyonel ustalarımız, her geçen gün gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte sıhhi tesisat sistemleri ve yardımcı aletleri de yenileniyor. Tüm yenilikleri Musluk tamircisi için tesisatçı olarak devamlı izliyor ve yeniliklere uyum sağlıyoruz. Siz müşterilerimizden aldığımız destekle ve sabırla şirketimizi büyütüyoruz. Musluk tamircisi için tesisatçı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen ve dönüşen dünyaya ayak uyduruyor.

En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, yaygın ve kolay sorunlar bile düzgün tamir edilmelidir. Aksi halde, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Musluk tamircisi için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, vasıfsız işçilik, size vakit, para ve enerji kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, problemi hızlı ve sağlam halledebilecek, bizim gibi profesyonel tesisatçılara emanet edin, kafanız rahat etsin. Pek çok insan Musluk tamircisi için tesisatçı işini makul fiyatlı, hızlı, titiz, işin ehli ustalara vermek ister. Değil mi? Yanıtınız evetse, bu konuda sabırsız davranıp alelade seçim yapmayın. Su ve doğalgaz tesisatı onarımlarınız için kalifiye ve sertifikalı doğru ustayı bulmak için adayları karşılaştırın.

Musluk tamircisi için tesisatçı mı gerekti? sayısız müşterinin tek tercihi Yurt Tesisat'a danışmadan karar vermeyin.

Musluk tamircisi için tesisatçı seçerken işinde uzman, garantili işçilik sunan, aynı zamanda uygun fiyatlı olmasını isteriz. Sıhhi tesisat sistemlerinde zaman içinde bazı malzemeler aşınır, kireçlenir, eskir ve zarar görür. İşlevini yitiren malzemeler bir an önce uygun yedek parça ile değiştirilmeli ya da tamir edilmelidir. Arızayı tespit eden müşteriler, genelde malzemeleri temin edip arızayı kendileri gidermek için araştırmalara girerler. Fakat, bu karışık sorunları sadece uzman tesisatçılar tek seferde ve garantili şekilde çözebilir. Problemli noktayı bulsanız bile hatalı müdahale sonucunda hasarı büyütebilirsiniz. Tam da bu nedenle işi ehline bırakmalısınız. İnternette kolayca "Musluk tamircisi için tesisatçı" araması yaptığınızda sayısız sonuç bulursunuz. Asıl zor olan ise size uygun olan, arızayı hızlıca ve tek seferde bitirecek garantili işçilik sunan ustayı seçmektir.

Musluk tamircisi için tesisatçı karşılaştırması yaparken nelere dikkat edilmeli?

Ustalık belgesi ve gerçek bir adresi olan Musluk tamircisi için tesisatçı, doğru tercih olacaktır. Evinize ya da işyerinize rastgele bulduğunuz Musluk tamircisi için tesisatçısını almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde tesisatçılık mesleğini icra etmek için bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ancak bu günlerde alet çantasını eline alan "usta"yım diye piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın ustalık belgesini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve tecrübesini sorgulamaktır. Örneğin çağırdığınız usta tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ancak sonraki gün arızanın tamir olmadığını fark ettiniz. Aradınız ancak ulaşamadınız. Adresi de yok. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Hızlıca yeni bir Musluk tamircisi için tesisatçı bularak arızayı çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki evinizi ya da işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Bu ve benzer karmaşalarla karşı karşıya kalmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli belgelere sahip, garantili ve işinde uzman Musluk tamircisi için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Musluk tamircisi için tesisatçı

Herkes günün birinde mutlaka evine ya da işyerine Musluk tamircisi için tesisatçı arayacaktır. Eski borular paslanır, yer tuvaletini klozete çevirmek gerekebilir, musluk su damlatabilir. Su kaçağı olabilir, iç takım su kaçırabilir, klozet montajı gerekebilir. Bu ve benzeri bir sürü tamirat ve sıhhi tesisat arızaları meydana gelebilir. Ya da sadece banyonuza yepyeni bir tasarım yaptırmak istersiniz. Musluk tamircisi için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, aklınıza gelecek tüm tadilat işlerini yapmaktayız. Zamanla sıhhi tesisat parçaları eskir ve bozulur. Sadece profesyonel tesisatçıların halledebileceği karmaşık durumlara sebep olur. Su tesisatı problemleri aniden meydana gelir. Beklenmedik bir anda su borusu patlayabilir. Batarya bozulabilir. Mutfak lavabosu tıkanıklığı oluşabilir. Klozet su sızıntısı tamiri gerekebilir. Taharet musluğu tamiri gerekebilir. Kombi su kaçağı tespiti ve tamiri gerekebilir. Batarya kartuşu değişimi gerekebilir. Şebeke hattından gelen suda bulunan zararlı bileşenler, temas ettiği tüm conta ve demir borularda hasar oluşturur. İnternette "Musluk tamircisi için tesisatçı" ihtiyacınıza yönelik yaptığınız aramada sayısız firma karşınıza çıkar. Ama doğru seçimi nasıl yapacaksınız? Çözümü bu yazının devamında bulacaksınız.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan küçük yanlış kullanımlar birleşir ve günün birinde tıkanıklık biçiminde size geri döner. Bu arıza fazlasıyla endişe vericidir. Ev sahipleri yerlerin kırılacağı ve yerlerin pisleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve kanal görüntüleme kameraları yardımıyla kırmadan dökmeden ve kısa zamanda kanal tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her daire giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, bebek bezleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve bulaşık artıkları zamanla gider hattına yapışarak geçiş çapını küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Tüm pis koku tespiti ve giderilmesi ve tıkalı pimaş gideri açma işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Klozet taharet musluğu tamiri

Klozet pek çok kişi için yaşanılan her alandaki konforunu yükselten gereçler arasındadır. Her gün kullanılan tüm eşyalar gibi klozetlerde tamire ihtiyaç duyar. Klozet iç takımı tamir edilmezse su sızdırabilir, sürekli dolum yaparak su faturasını kabartabilir. Klozet körüğü yanlış yapıldıysa pis su sızdırabilir. Yaşlılık sorunları sebebiyle yer tuvaletini klozete dönüştürmek gerekebilir. Kiracılar ve tadilat istemeyenler için klozet aparatı ile hızlıca değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında istenen değişikliklerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Tüm klozet sifon arızası ve tamiri ve klozet su sızıntıları tamiri işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Musluk tamiri

Batarya sorunları çok çeşitli olmasına rağmen kabarık fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve çok önemli suyumuzun tek bir damlası bile boşa harcanmamalıdır. Bir takım basit musluk problemleri eli yatkın kişiler tarafından çözülebilir ama çoğunlukla bir tesisatçıdan yardım almak gerekebilir. Hatalı tamir denemesi hasarın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk sürekli su akıtıyorsa, kullanırken aşırı güç harcıyorsanız onarılması gerekir.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı evlerimizdeki doğalgazlı cihazlara ulaştırır. Evlerimizde gazlı hermetik kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Tüm gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için Ankara'da güvenilir ve uzman firmamıza başvurabilirsiniz. Başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması, baca uzatması ilave montajı işlerini 35 yıldır itina ile sayısız konumda tamamladık. Başkent doğalgaz tesisat hatalarının düzeltilmesi, ocak doğalgaz dönüşümü ve TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı tamir ve tadilatında profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Kombi Tesisatı Kaçağı ve Tamiri

Ankara'da kışlar soğuk ve zorludur. Bu durum kombi sistemi ve benzeri ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kışı rahat geçirmek istiyorsanız, ısıtıcı cihazların periyodik kontrollerini kış aylarından önce yaptırmalısınız. Evinizdeki radyatör vanası değişimi, kombi baca uzatması montajı, kombi ve petek yer değişimi, kimyasallı petek temizliği ve ilaçsız radyatör temizleme işleri için bize ulaşın. Daireler ve villalar çoğunlukla kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise can güvenliği sebebiyle yasaklanmıştır. Petekler ve kazan arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı yakıt tüketimi için düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Hermetik şofben montajı
 2. Bina ana giderlerine çekvalf montajı
 3. Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı
 4. Klozet taharet musluğu tamiri ve montajı
 5. Banyo tıkanıklığı ve gideri açma
 6. Bina Mantolama
 7. Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti ve onarımı
 8. Ankara Villa Tadilatı
 9. Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti
 10. Dibinden kırılan musluk parçasının çıkarılması
 11. Kombi ve Petek Montajı
 12. Klozet tesisatı ve montajı
 13. Gömme rezervuar tamiri
 14. Komple Daire Tadilatı
 15. TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı
 16. Klozet tıkanıklığı açma
 17. Doğalgaz Tadilat Projesi
 18. Petek temizleme
 19. Kanal Açma
 20. Asma klozet tamiri ve montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara