Yaşanılan tüm alanlarda tesisat bulunur

Susuz bir konut düşünülemez. Çünkü su hayat kaynağıdır. Sıhhi tesisat suyu kullanıcıya taşır. Su ve doğalgaz tesisatı kurulumu ve sorunlarının onarımı işlerini garantili olarak yıllardır yapmaktayız. Bir tesisat uzmanından danışmanlık almanız gerektiğinde tereddüt etmeden bizleri arayın. Tecrübelerimiz doğrultusunda sizleri doğru çözüme sevk etmekten mutlu olacağız. Belki sorun kendinizin çözebileceği kadar kolay, belki de bir uzmanın çözmesi gerekecek. Bu yanıtı size verebilmemiz için bize, sorunu gösteren resimler veya video gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz fotoğraflar Komple Daire Tadilatı ile ilgilide olabilir Projeli hermetik şofben kurulumu ile alakalıda olabilir. Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Kanalizasyon ve Altyapı İşleri dendiğinde Yurt Tesisat akla gelir.

En Sorunsuz Tamir: Tek Seferde Düzgün Yapılan Tamirdir

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, yaygın ve kolay arızalar bile doğru onarılmalıdır. Aksi halde, çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. Konutkent su sızıntısı tespiti için doğalgaz tesisatçısı seçimi yanlış yapılırsa, vasıfsız işçilik, size enerji, zaman ve para kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, arızayı hızlı ve sağlam çözebilecek, bizim gibi uzman tesisatçılara emanet edin, rahat edin. Herkes Konutkent su sızıntısı tespiti için doğalgaz tesisatçısı işini maddi olarak karşılanabilir, hızlı, temiz, profesyonel kişilere vermek ister. Değil mi? O halde ilk konuştuğunuz kişiye hemen işinizi teslim etmeyin. Sıhhi tesisat ilk kurulum ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru ustayı seçmek için adayları dikkatli şekilde karşılaştırmanızı öneririz.

Konutkent su sızıntısı tespiti için doğalgaz tesisatçısı

Hepimizin acil bir şekilde Konutkent su sızıntısı tespiti için doğalgaz tesisatçısı araması gerekmiştir. Eski borular paslanır, contalar eskir ve kopar, giderler tıkanır. Kombiyi değiştirmek gerekebilir, terastan su sızabilir, korniş montajı gerekebilir. Bu ve benzeri birçok tamirat ve sıhhi tesisat sorunları ortaya çıkabilir. Veya sadece mutfağınıza son moda bir dekorasyon yaptırmak istersiniz. Konutkent su sızıntısı tespiti için doğalgaz tesisatçısı olarak bu ve benzeri, tüm tadilat işlerini yapıyoruz. Zamanla sıhhi tesisat elemanları işlevini yitirir. Yalnızca profesyonel tesisatçıların tamir edebileceği kapsamlı arızalara neden olur. Sıhhi tesisat arızaları birden bire meydana gelir. Beklenmedik bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Musluk bozulabilir. Mutfak lavabosu tıkanabilir. Radyatör vanası değişimi gerekebilir. Cihazla gaz kaçağı testi gerekebilir. Duvara gömme sifon tamiri gerekebilir. Doğalgaz Tesisatı gerekebilir. Şebeke hattından gelen sudaki zararlı bileşenler, temas ettiği tüm conta ve demir borularda hasar oluşturur. İnternette "Konutkent su sızıntısı tespiti için doğalgaz tesisatçısı" diye aradığınızda onlarca seçenek karşınıza çıkar. Aklınızda hemen "bu kadar çok usta arasından en doğrusu hangisi" sorusu belirecek. Cevabı yazımızda…

Konutkent su sızıntısı tespiti fiyatı

Konutkent su sızıntısı tespiti fiyatı nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki pek çok değişken hakkında (fiziksel koşullar, ölçüler, kalite seçimi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgimiz olması gereklidir. Sınırlı değişkene sahip işler haricindeki işlerde doğrudan ve kesin fiyat vermek mümkün değildir. İlgili alanı keşif yapmadan yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa lütfen numaralarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı

Ankara'da yılın büyük bölümü aşırı soğuk geçmektedir. Bu durum kombi ve diğer ısıtıcı sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kışı sıcak atlatmak istiyorsanız, kombi ve petek tesisatının periyodik kontrollerini kış mevsimi gelmeden yaptırmanızı öneririz. Eviniz ve işyerinizdeki kombi tesisat temizliği, panel radyatör montajı, kombi yer değişimi, ilaçlı petek temizleme ve kimyasalsız petek temizliği işleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Daireler ve villalar genelde hermetik kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise güvenlik sebebiyle yasaktır. Radyatörler ve kombi arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı faturadan tasarruf etmek için periyodik aralıklarla temizlenmelidir.

Klozet tamiri

Klozetler şüphesiz yaşanılan her alandaki konforu arttıran eşyalar arasındadır. Bize hizmet eden tüm araçlar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. Rezervuar iç takımı onarılmazsa su kaçırabilir, sürekli dolum yaparak su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü doğru yapılmadıysa kirli su kaçırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları sebebiyle yer tuvaletini alafranga tuvalete değiştirmek gerekebilir. Kirada oturan ve tadilat istemeyenler için klozet aparatı ile değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden biride klozetin konumunu değiştirmektir. Tüm klozet sifon arızası ve tamiri ve taharet çubuğu montajı ve tamiri işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Cihazlı su kaçağı bulma

Cihazlı su kaçağı bulma işinde uzman ve donanımlı tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya pimaş gider borularında olabilir. Su kaçağının kaynağını tespit etmek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Kaynağın tespiti için ısıya duyarlı kameralar, hassas dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su hattı ve kombi boruları basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası sisteme bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Atık su borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge belirlenir. Bütün kameralı su kaçağı bulma işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
 2. Gömme rezervuar tamiri
 3. Gömme rezervuar şamandırası tamiri
 4. Alt kata su akması tamiri
 5. Doğalgaz Ana Kolon Tesisatı
 6. İlaçlı Petek Temizliği
 7. Daire içi mantolama
 8. Üst kattan su akması tamiri
 9. Kanal Açma
 10. Klozet sifon arızası ve tamiri
 11. Banyo tıkanıklığı ve gideri açma
 12. Isı yalıtım işleri
 13. Doğalgaz Kaçak Tamiri
 14. Petek Bakımı
 15. Termostatik vana montajı
 16. Hava soğutmalı chiller tesisatı
 17. Doğalgaz Tadilat Projesi
 18. Küvet üstü cam panel montajı
 19. Alüminyum radyatör montajı
 20. Tıkanıklık Açma
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara