Hava soğutmalı chiller tesisatı için tesisatçı olarak biz, en güncel teknoloji ile profesyonel işçiliği, makul fiyatlara sizlere sunuyoruz.

Hava soğutmalı chiller tesisatı için tesisatçı olarak biz, her türlü mekanik tesisat ve benzer işleri itina ile yapıyoruz. Başkent Ankara'da su tesisatı ile ilgili tüm arızalarınızı tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Dairenizde meydana gelen bütün su ve doğalgaz tesisatı sorunlarını tamir ediyoruz. Nitelikli işçilik, çabuk servis, hızlı sorun çözme ve makul fiyat şansına sahip olun. Sunduğumuz hizmetler ve alanında uzman ustalarımız, gün geçtikçe gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte tesisat sistemleri ve malzemeleri de gelişiyor ve değişiyor. Tüm yeni teknolojileri Hava soğutmalı chiller tesisatı için tesisatçı olarak yakından izliyor ve yeniliklere uyum sağlıyoruz. Siz müşterilerimizden aldığımız destekle ve kararlılıkla şirketimizi geliştiriyoruz. Hava soğutmalı chiller tesisatı için tesisatçı daima daha iyiyi görmeye çalışarak değişen ve dönüşen zamana ayak uyduruyor.

Hava soğutmalı chiller tesisatı için tesisatçı seçiminde göz önünde bulundurulması gereken noktalar

Ustalık belgesi ve gerçek bir adresi olan Hava soğutmalı chiller tesisatı için tesisatçı, doğru tercih olacaktır. Telefon numarasından başka hiçbir şeyini bilmediğiniz Hava soğutmalı chiller tesisatı için tesisatçısını evinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık mesleğini icra etmek için bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ancak günümüzde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "tesisat ustası"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Örneğin aradığınız kişi tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ama ertesi gün problemin giderilmediğini gördünüz. Aradınız fakat ulaşamadınız. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Hemen başka bir Hava soğutmalı chiller tesisatı için tesisatçı bulup problemi çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki de işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Benzer karmaşalarla karşı karşıya kalmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli belgelere sahip, garantili ve işinde uzman Hava soğutmalı chiller tesisatı için tesisatçı seçmenizi öneririz.

En Sorunsuz Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Doğru Yaptırın

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi sık karşılaşılan ve basit problemler bile düzgün tamir edilmelidir. Aksi halde, yani yanlış tamir edilirse daha büyük maddi sonuçlar doğurabilir. Hava soğutmalı chiller tesisatı için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, yanlış tesisat malzemeleri, size para, enerji ve zaman kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, sorunu hızlı ve sağlam çözebilecek, bizim gibi usta tesisatçılara teslim edin, kafanız rahat etsin. Herkes Hava soğutmalı chiller tesisatı için tesisatçı işini makul fiyatlı, pratik, titiz, profesyonel kişilere vermek ister. Değil mi? O halde ilk konuştuğunuz ustaya hemen işinizi teslim etmeyin. Su ve doğalgaz tesisatı ilk kurulum ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru ustayı seçmek için adayları dikkatlice kıyaslamanızı öneririz.

Hava soğutmalı chiller tesisatı için tesisatçı

Herkes bir gün evine ya da işyerine Hava soğutmalı chiller tesisatı için tesisatçı arar. Alt komşuya su sızabilir, contalar eskir ve kopar, giderler tıkanır. Su kaçağı olabilir, terastan su sızabilir, kombi yer değişimi yapmak gerekebilir. Bu ve benzeri birçok tamirat ve su tesisatı arızaları meydana gelebilir. Veya sadece salonunuza modern bir dizayn yaptırmak istersiniz. Hava soğutmalı chiller tesisatı için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, aklınıza gelecek tüm yapısal işleri yapmaktayız. Zamanla tesisat parçaları işlevini yitirir. Yalnızca sertifikalı tesisat profesyonellerinin tamir edebileceği acil sorunlara sebep olur. Su tesisatı arızaları aniden meydana gelir. Beklenmedik bir anda su borusu patlayabilir. Kombi bozulabilir. Duşakabin gideri tıkanabilir. Taharet musluğu tamiri gerekebilir. Engelli klozeti montajı gerekebilir. Petek yıkama yaptırmak gerekebilir. Musluk salmastrası değişimi gerekebilir. Ana su hattından gelen sudaki aşındırıcı maddeler, suyun değdiği tüm tesisat elemanlarında hasar oluşturur. İnternette "Hava soğutmalı chiller tesisatı için tesisatçı" diye aradığınızda pek çok işletme olduğunu görürsünüz. Kafanızda aniden "bu kadar çok işletme içinden en uygunu hangisi" sorusu belirecek. Çözümü yazımızda bulacaksınız.

Hava soğutmalı chiller tesisatı için tesisatçı arıyorsanız, en doğru adres 35 yıldır Yurt Tesisat

Hava soğutmalı chiller tesisatı için tesisatçı seçerken profesyonel, garantili servis hizmeti sunan, aynı zamanda uygun fiyatlı olanı isteriz. Tüm su tesisatı malzemeleri suyun hareketinden, sıcaklığından veya soğuktan, olumsuz etkilenir. İşlevini yitiren tesisat elemanı hızlıca benzer parça ile değiştirilmeli ya da tamir edilmesi gerekir. Gerekli aletlere sahip kişiler, genelde tesisat parçalarını alıp tamiri kendi yapmak isteyebilir. Ancak, böyle kapsamlı sadece uzman tesisatçılar tek seferde ve garantili şekilde çözebilir. Problemli noktayı bulsanız bile yanlış müdahale sonucunda zararı büyütebilirsiniz. İşte bu nedenle işi ehline bırakmalısınız. İnternette çok kolay şekilde "Hava soğutmalı chiller tesisatı için tesisatçı" araması yaparsanız yüzlerce seçenek bulabilirsiniz. Zor olansa sizin için uygun olan, işi sorunsuz ve hızlı şekilde tamamlayacak garantili servis hizmeti veren işletmeyi seçmektir.

Klozet yer değiştirme

Klozet birçoğumuz için yaşam alanlarındaki konforu arttıran gereçler arasındadır. Sürekli kullanılan tüm araçlar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. İç takım tamir edilmezse su sızdırabilir, su faturasını kabartabilir. Klozet körüğü doğru yapılmadıysa pis su sızdırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları nedeniyle yer tuvaletini alafranga tuvalete değiştirmek gerekebilir. Kiracılar ve tadilat istemeyenler için klozet aparatı ile dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında istenen değişikliklerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Tüm gömme rezervuar şamandırası tamiri ve taharet çubuğu montajı ve tamiri işlerinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Musluk ve batarya tamiri

Musluk sorunları farklı farklı olmasına rağmen kabarık fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve oldukça önemli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bir takım kolay musluk sorunları tamir yeteneği olan insanlar tarafından tamir edilebilir ama çoğunlukla bir profesyonelden yardım almak gerekebilir. Bilinçsiz tamir denemesi hasarın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Batarya sürekli su sızdırıyorsa, açıp kapatmak için aşırı güç harcıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Su kaçağı tespiti

Hasarsız su kaçağı tespiti işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı şebeke hattında, kombi tesisatında veya pis su borularında olabilir. Su kaçağı noktasını belirlemek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Sorunlu noktanın belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su hattı ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge bulunur. Bütün hasarsız su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Doğalgaz Tesisatı Döşeme

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan evlerimizdeki doğalgazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Evlerimizde ve işyerlerimizde doğalgaz yakıtı ile çalışan yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi ısıtma sisteminin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Tüm gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, doğalgaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Petek yıkama ve temizleme, merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerini 35 yıldır dikkatle binlerce dairede tamamladık. Başkentgaz tesisat eksiklerinin tamamlanması, petek yıkama ve temizleme ve doğalgazlı şofben montajı tamir ve tadilatında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı

Ankara'da kış ayları sert ve soğuk yaşanır. Durum böyle olunca kombi ve diğer ısıtıcı sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kış aylarını sıcak atlatmak istiyorsanız, ısıtıcı sistemlerin tamirlerini soğuk aylardan önce yaptırmalısınız. Eviniz ve işyerinizdeki radyatör vanası değişimi, alüminyum radyatör montajı, radyatör yer değişimi, kimyasallı radyatör temizleme ve kimyasalsız radyatör temizliği işleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Daireler ve müstakil villalar çoğunlukla kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise can ve mal güvenliği gerekçesiyle yasaklanmıştır. Petekler ve kazan arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı doğalgaz tasarrufu için düzenli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Musluk tamircisi
 2. Batarya kartuşu değişimi
 3. Doğalgaz Kaçak Tamiri
 4. Klozet İç Takımı Değiştirme
 5. Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri
 6. Merkezi Isıtma Sistemleri
 7. Makinalı Tıkanık Açma
 8. Havalandırma tesisatı
 9. Klozet kapağı satışı ve montajı
 10. Radyatör vanası değişimi
 11. Asma klozet tamiri ve montajı
 12. Gömme rezervuar şamandırası tamiri
 13. Banyo bataryası değişimi
 14. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı
 15. Kanalizasyon açma ve temizliği
 16. Klozet sifon arızası ve tamiri
 17. Petek Yıkama
 18. Hidrofor Tamiri
 19. Isıtma ve soğutma tesisatı
 20. Petek temizleme
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara