Apartman gideri tıkanıklığı için su tesisatçısı arıyorsanız, en hızlı ustanız 35 yıldır Yurt Tesisat

Apartman gideri tıkanıklığı için su tesisatçısı seçerken profesyonel, garantili servis hizmeti veren, aynı zamanda uygun fiyatlı olmasını isteriz. Tüm sıhhi tesisat malzemeleri suyun hareketinden, sıcaktan veya soğukluğundan, olumsuz yönde etkilenir. Arızaya sebep olan parçalar bir an önce benzer parça ile yenilenmeli veya tamir edilmelidir. Tüketiciler, genelde tesisat parçalarını alıp kendim tamir edebilir miyim acaba? diye düşünür. Fakat, bu tür ciddi arızaları sadece belgeli tesisatçılar garantili işçilik ile çözebilir. Arızayı bulsanız bile, yanlış müdahalelerde bulunursanız zararı büyütebilirsiniz. İşte bu sebeple uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette kolayca "Apartman gideri tıkanıklığı için su tesisatçısı" araması yaparsanız pek çok usta karşınıza çıkacaktır. Zor olansa sizin için uygun olan, problemi sorunsuz ve hızlı biçimde tamamlayacak garantili servis hizmeti veren ustayı seçmektir.

En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Tıkanıklıklar gibi sık karşılaşılan ve basit problemler bile düzgün onarılmalıdır. Aksi durumda, yani yanlış tamir edilirse daha büyük maddi sonuçlar doğurabilir. Apartman gideri tıkanıklığı için su tesisatçısı seçimi kötü yapılırsa, yanlış tesisat malzemeleri, size enerji, zaman ve para kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, sorunu en uygun şekilde halledebilecek, bizim gibi profesyonel tesisatçılara emanet edin, kafanız rahat etsin. Herkes Apartman gideri tıkanıklığı için su tesisatçısı işini uygun fiyatlı, hızlı, titiz, işin ehli kişilere vermek ister. Değil mi? Öyleyse ilk görüştüğünüz kişiye hemen işi teslim etmeyin. Doğalgaz tesisatı ilk kurulum ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru kişiyi bulmak için adayları dikkatli şekilde karşılaştırmanızı öneririz.

Apartman gideri tıkanıklığı için su tesisatçısı seçimini alelade yapmaktan kaçının. Bunun için aşağıdaki önerilerimizi dikkate alın.

Apartman gideri tıkanıklığı için su tesisatçısı mutlaka ustalık belgesine ve sertifikalara sahip olmalıdır. Hakkında çok az şey bildiğiniz ve henüz güvenmediğiniz Apartman gideri tıkanıklığı için su tesisatçısını evinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde su tesisatçılığı mesleğini icra etmek için bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ancak günümüzde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "tesisat ustası"yım diye piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini sorgulamaktır. Diyelim ki çağırdığınız usta gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ancak sonraki gün arızanın giderilmediğini gördünüz. Numarasını aradınız fakat açmadı. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Hemen yeni bir Apartman gideri tıkanıklığı için su tesisatçısı bularak arızayı tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Bu ve benzer kötü durumlarla mağdur olmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli izinlere sahip, garantili ve profesyonel Apartman gideri tıkanıklığı için su tesisatçısı seçmenizi öneririz.

Apartman gideri tıkanıklığı fiyatları

Apartman gideri tıkanıklığı fiyatlarını belirlemek için sizde hak verirsiniz ki birden fazla parametre hakkında (işin yeri, ölçüler, kalite tercihi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgimiz olması gerekmektedir. Belli başlı işler haricindeki işlerde anında ve kesin ya da yaklaşık fiyat vermek gerçekçi olmamaktadır. İlgili mekanı görmeden fiyat verilebilirse telefon yoluyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa lütfen numaralarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Musluk ve batarya tamiri

Musluk ve batarya sorunları çok çeşitli olsa bile yüksek gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve oldukça önemli suyumuzun tek bir damlası bile ziyan edilmemelidir. Bazı basit batarya arızaları tamir yeteneği olan kişiler tarafından tamir edilebilir ama büyük ihtimalle bir tesisatçıdan destek almak gerekir. Bilinçsiz müdahaleler hasarın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya durmadan su akıtıyorsa, kullanırken aşırı güç harcıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Doğalgaz Tesisatı Döşeme

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan evlerimizdeki doğalgazla çalışan cihazlara ulaştırır. Evlerimizde ve işyerlerimizde doğalgazla çalışan hermetik kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi ısıtma sisteminin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Tüm doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Petek yıkama ve temizleme, doğalgazlı şofben montajı işlerini 35 yıldır özveri ile yüzlerce hanede tamamladık. Başkent gaz tesisat hatalarının onarılması, petek yıkama ve temizleme ve yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Kırmadan su kaçak tespiti

Kırmadan su kaçağı tespiti deneyimli ve donanımlı firmalar tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya atık su borularında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını bulmak, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Arızanın kaynağının tespiti için termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Sıcak ve soğuk su hattı ve kalorifer hattı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası tesisata bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su hattında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta belirlenir. Tüm kırmadan su kaçağı bulma işlerinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Klozet montajı ve tamiri

Klozet pek çok kişi için evlerdeki yaşam konforu arttıran demirbaşlar arasındadır. Sürekli kullanılan tüm eşyalar gibi klozetlerde tamire ihtiyacı vardır. İç takım tamir edilmezse su kaçırabilir, sürekli dolum yaparak su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü hatalı yapıldıysa pis su kaçırabilir. Sağlık sorunları nedeniyle alaturka tuvaleti klozete çevirmek gerekebilir. Kirada oturan ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden biriside klozetin konumunu değiştirmektir. Bütün gömme rezervuar tamiri ve klozet fleks hortumu değişimi işlerinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Isı yalıtım işleri
 2. Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri
 3. Banyoda Kötü Koku Tespiti
 4. Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti ve onarımı
 5. Asma klozet tamiri ve montajı
 6. Filtreli taharet musluk montajı
 7. Küveti duşakabine çevirme
 8. Alaturkayı Klozete Çevirme
 9. Kombi ve Petek Montajı
 10. Kombi su kaçağı bulma yöntemleri
 11. Alt Kata Su Sızıntısının Tespiti
 12. Musluk Batarya Değişimi
 13. Daire içi mantolama
 14. Doğalgaz Tesisatı
 15. Çatı Aktarma Su ve Isı Yalıtımı
 16. Dibinden kırılan musluk parçasının çıkarılması
 17. İlaçlı Petek Temizliği
 18. Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti
 19. Boyler montajı ve kazan bağlantıları
 20. Radyatör Petek Temizliği
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara