Daire içi ısı yalıtımı için tesisatçı gerektiğinde, yüzlerce memnun müşterinin ilk seçimi Yurt Tesisat'a danışmadan karar vermeyin.

Daire içi ısı yalıtımı için tesisatçı seçerken işinde uzman, garantili işçilik sunan, aynı zamanda uygun fiyatlı olanı isteriz. Tüm sıhhi tesisat elemanları suyun hareketinden, sıcaktan ya da soğukluğundan, olumsuz yönde etkilenir. Arıza yapan tesisat elemanı hızlıca ikame eleman ile yenilenmeli ya da tamir edilmesi gerekir. Tüketiciler, genelde malzemeleri temin edip tamiri kendi yapmak isteyebilir. Fakat, böyle kapsamlı sadece belgeli tesisatçılar tek seferde ve garantili şekilde çözebilir. Problemli noktayı bulsanız bile yanlış müdahale sonucunda hasarı büyütebilirsiniz. İşte bu sebeple işi ehline bırakmalısınız. İnternette kolayca "Daire içi ısı yalıtımı için tesisatçı" araması yaptığınızda onlarca usta bulabilirsiniz. Zor olansa size uygun olan, işi sorunsuz ve hızlı şekilde bitirecek garantili servis hizmeti veren firmayı seçmektir.

Daire içi ısı yalıtımı için tesisatçı olarak, en güncel teknolojik ekipmanlar ile kaliteli işçiliği, makul fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Daire içi ısı yalıtımı için tesisatçı olarak, her türlü dış cephe mantolama, ısı yalıtım işini yapmaktayız. Başkent Ankara'da su ve doğalgaz tesisatı ile alakalı tüm sorunlarınızı garantili işçilik ile çözebiliriz. Dairenizde oluşan tüm su tesisatı sorunlarını tamir ediyoruz. Kaliteli işçilik, hızlı servis, hızlı iş bitirme ve mantıklı fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve takım arkadaşlarımız, devamlı gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün tesisat teknolojisi ve yardımcı aletleri de gelişiyor. Tüm yenilikleri Daire içi ısı yalıtımı için tesisatçı olarak yakından izliyor ve ayak uyduruyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden aldığımız güzel temennilerle ve sağlam adımlarla ailemizi geliştiriyoruz. Daire içi ısı yalıtımı için tesisatçı daima daha iyiyi görmeye çalışarak değişen zamana uyum sağlıyor.

Daire içi ısı yalıtımı için tesisatçı

Herkesin acil bir şekilde Daire içi ısı yalıtımı için tesisatçı bulması gerekebilir. Kalorifer tesisatında kaçak olabilir, klozet su sızdırır, bacalı kombiyi değiştirmek gerekebilir. Evi boyatmak gerekebilir, iç takım su kaçırabilir, su saati kollektörü değişimi gerekebilir. Bunlar gibi pek çok tamirat ve sıhhi tesisat problemleri ortaya çıkabilir. Veya sadece evinize yepyeni bir dizayn yaptırmak istersiniz. Daire içi ısı yalıtımı için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, aklınıza gelecek tüm tadilat işlerini yapıyoruz. Gün geçtikçe, içinde su durdukça su tesisatı parçaları eskir ve bozulur. Sadece uzman tesisatçıların halledebileceği acil problemlere neden olur. Sıhhi tesisat problemleri beklenmedik şekilde ortaya çıkar. Hiç beklemediğiniz bir anda su borusu patlayabilir. Klozet iç takımı bozulabilir. Mutfak lavabosu tıkanıklığı oluşabilir. Taharet musluğu tamiri gerekebilir. Klozet su sızıntısı tamiri gerekebilir. Petek yıkama yaptırmak gerekebilir. Musluk salmastrası değişimi gerekebilir. Şehir şebekesinden gelen sudaki aşındırıcı maddeler, suyun değdiği tüm conta ve demir borulara zarar verir. İnternette "Daire içi ısı yalıtımı için tesisatçı" kelimeleriyle arama yaptığınızda sayısız sonuç çıkar. Pek çok usta arasından, sizin için doğru tercihi yapmanız için bu rehberi hazırladık.

Daire içi ısı yalıtımı için tesisatçı karşılaştırması yaparken dikkat edilecek noktalar

Ustalık belgesi ve belirli bir adresi olan Daire içi ısı yalıtımı için tesisatçı, doğru tercih olacaktır. Numarasından başka hiçbir bilgisini bilmediğiniz Daire içi ısı yalıtımı için tesisatçısını evinize almayın. Ülkemizde tesisatçılık yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Fakat günümüzde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "usta"yım diyerek piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini sorgulamaktır. Örneğin aradığınız kişi tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ancak sonra sorunun devam ettiğini fark ettiniz. Numarayı aradınız ama cevap vermedi. Adresi de yok. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Hızlıca yeni bir Daire içi ısı yalıtımı için tesisatçı bularak problemi tamir ettirmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki de işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Bu ve benzer kötü durumlarla mağdur olmamak için daima bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli izinlere sahip, güvenilir ve profesyonel Daire içi ısı yalıtımı için tesisatçı seçmenizi öneririz.

En Ucuz Tamir: Tek Seferde Düzgün Yapılan Tamirdir

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, sık karşılaşılan ve basit sorunlar bile düzgün tamir edilmelidir. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Daire içi ısı yalıtımı için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, yanlış uygulamalar, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, problemi hızlı ve sağlam halledebilecek, bizim gibi usta tesisatçılara emanet edin, kafanız rahat etsin. Herkes Daire içi ısı yalıtımı için tesisatçı işini maddi olarak karşılanabilir, hızlı, temiz, profesyonel ustalara vermek ister. Değil mi? Cevabınız evetse, böyle bir konuda sabırsız davranıp alelade seçim yapmayın. Sıhhi tesisat onarımlarınız için uzman ve belgeli doğru kişiyi bulmak için adayları karşılaştırın.

Doğalgaz Tesisatı Kurulumu

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı ev, işyeri ve fabrikalardaki gazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere ulaştırır. Konutlarda ve sanayide doğalgaz yakıtı ile çalışan kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi ısıtma sisteminin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Bütün doğalgazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Termostatik vana montajı, yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi işlerini 35 yıldır özenle yüzlerce konumda tamamladık. Başkent doğalgaz tesisat hatalarının tamamlanması, termostatik vana montajı ve baca uzatması ilave montajı işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti

Ankara'da kış mevsimi aşırı soğuk geçmektedir. Bu durum kombi ve diğer ısıtıcı sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kışı rahat geçirmek için, ısıtıcı cihazların bakım ve onarımını soğuk aylardan önce yaptırmalısınız. Ankara'da radyatör vanası değişimi, alüminyum radyatör montajı, petek yer değişimi, kimyasallı radyatör temizliği ve kimyasalsız petek temizliği işleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Daireler ve villalar çoğunlukla yoğuşmalı kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise can ve mal güvenliği gerekçesiyle yasaktır. Kaloriferler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı yakıt tüketimi için düzenli aralıklarla temizlenmelidir.

Pimaş tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan küçük kullanım hataları birleşir ve ansızın tıkanıklık biçiminde kendini gösterir. Bu problem fazlasıyla can sıkıcıdır. Müşterilerimiz kırım yapılacağı ve içerinin kirleneceğini düşünerek endişe duyarlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kanal görüntüleme kameraları ile hiçbir yeri kırmadan ve hızlıca gider tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her daire gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, hijyen pedleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kıl,tüy,saç kalıntıları zamanla gider borularına kalıntılar oluşturarak geçiş çapını küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Bütün rögar tıkanıklığı açma ve klozet tıkanıklığı açma işlerinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Hasarsız su kaçağı tespiti

;Kırmadan su kaçağı bulma işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya pimaş gider borularında olabilir. Su kaçağı noktasını bulmak, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Arızanın kaynağının tespiti için ısıya duyarlı kameralar, hassas dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Şebeke boruları ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası sisteme bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pis su hattında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta bulunur. Bütün cihazlı su kaçak bulma işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Dekorasyon
 2. Panel radyatör montajı
 3. Su Saati Kollektörü Yenilenmesi
 4. Kanal Açma
 5. Kapanmayan musluk tamiri
 6. Duvara gömme sifon tamiri
 7. Musluk contası değişimi
 8. Klozet tıkanıklığı açma
 9. Bacalı Kombi Değişimi
 10. Petek Tahliye Musluğu Montajı
 11. Termostatik Vana Değişimi
 12. Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı
 13. Hermetik şofben montajı
 14. Petek Yıkama
 15. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 16. Termostatik vana montajı
 17. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 18. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 19. Banyo Armatürleri Montajı
 20. Komple kalorifer tesisatı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara