Sıcak su tesisatı için su tesisatçısı

Çoğu insana bir gün Sıcak su tesisatı için su tesisatçısı lazım olabilir. Eski borular paslanır, contalar eskir ve kopar, ısınmayan radyatörler olabilir. Kalorifer peteklerinin temizlenmesi gerekebilir, klozet su sızdırır, boya, badana ve alçı ustası gerekebilir. Bunlar gibi pek çok tamirat ve sıhhi tesisat problemleri oluşabilir. Belki de sadece banyonuza modern bir dizayn yaptırmak istersiniz. Sıcak su tesisatı için su tesisatçısı olarak bu ve buna benzer, tüm tamirat ve tadilatları yapmaktayız. Zamanla tesisat malzemeleri ömrünü doldurur. Yalnızca sertifikalı tesisat profesyonellerinin halledebileceği acil arızalara sebep olur. Su tesisatı sorunları aniden meydana gelir. Hiç beklemediğiniz bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Şofben arızalanabilir. Tuvalet gideri tıkanabilir. Engelli klozeti montajı gerekebilir. Engelli klozeti montajı gerekebilir. Petek yıkama yaptırmak gerekebilir. Banyo bataryası değişimi gerekebilir. Ana su hattından gelen sudaki kimyasallar, temas ettiği tüm tesisat elemanlarında hasar oluşturur. İnternette "Sıcak su tesisatı için su tesisatçısı" kelimeleriyle arama yaptığınızda onlarca usta çıkar. Aklınızda aniden "bu kadar çok firma içinden en uygunu hangisi" sorusu oluşacak. Çözümü yazımızda…

Sıcak su tesisatı için su tesisatçısı seçimini alelade yapmaktan kaçının. Bunun için aşağıdaki önerilerimizi dikkate alın.

Ustalık belgesi ve belirli bir adresi olan Sıcak su tesisatı için su tesisatçısı, doğru tercih olacaktır. Hakkında hiçbir şey bilmediğiniz ve henüz güvenmediğiniz Sıcak su tesisatı için su tesisatçısını evinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde tesisatçılık mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Fakat günümüzde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "sıhhi tesisatçı"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Diyelim ki aradığınız kişi tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Fakat sonraki gün problemin giderilmediğini anladınız. Numarayı aradınız fakat ulaşılmıyor. Adresi de yok. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Hızlıca başka bir Sıcak su tesisatı için su tesisatçısı bulup problemi tamir ettirmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Bu ve benzer karmaşalarla karşı karşıya kalmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli belge ve izinlere sahip, garantili ve profesyonel Sıcak su tesisatı için su tesisatçısı seçin.

Sıcak su tesisatı için su tesisatçısı arıyorsanız, en hızlı firma 35 yıldır Yurt Tesisat

Sıcak su tesisatı için su tesisatçısı seçerken profesyonel, garantili işçilik sunan, ve fiyatları uygun olmasını isteriz. Tüm sıhhi tesisat elemanları suyun hareketinden, sıcaklığından ya da soğukluğundan, negatif etkilenir. Arızaya sebep olan malzemeler bir an önce benzer parça ile yenilenmeli veya tamir edilmelidir. Gerekli aletlere sahip kişiler, çoğunlukla tesisat parçalarını alıp kendim tamir edebilir miyim acaba? diye düşünür. Ancak, bu karışık sorunları sadece uzman tesisatçılar garantili servis hizmetiyle çözebilir. Problemli noktayı bulsanız bile yanlış müdahalelerde bulunursanız tamir maliyetini arttırabilirsiniz. Tam da bu nedenle uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette çok kolay şekilde "Sıcak su tesisatı için su tesisatçısı" araması yaptığınızda pek çok seçenek bulursunuz. Asıl zor olan ise size uygun olan, problemi sorunsuz ve hızlı biçimde tamamlayacak garantili işçilik sunan ustayı seçmektir.

Sıcak su tesisatı fiyatları

Sıcak su tesisatı fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için sizde hak verirsiniz ki birden fazla parametre ile ilgili (işin yapılacağı yer, ölçüler, marka seçimi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgimiz olması gereklidir. Belli başlı işler haricindeki işler söz konusu olduğunda doğrudan ve kesin ya da yaklaşık fiyat vermek yanıltıcı olmaktadır. İşin yapılacağı alanı keşif yapmadan fiyat bilgisi verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar için iletişim kanallarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Pimaş tıkanıklığı açma

Gündelik hayatta yapılan önemsiz görünen yanlış kullanımlar birleşir ve bir gün tıkanıklık sonucuyla kendini gösterir. Ve arıza çok moral bozucudur. Ev sahipleri fayansların kırılacağı ve içerinin kirleneceğini düşünerek endişe duyarlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kanal görüntüleme kameraları yardımıyla zarar vermeden ve hızlıca gider tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her birim gider kullanımına azami özen göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, hijyen pedleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve çay demleri zamanla gider borularına tutunarak gideri daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün tuvalet es sifonu değiştirme ve lavabo tıkanıklığı açma işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Petek Temizliği ve Kombi Tesisatı

Şehrimizde kış mevsimi soğuk ve zorludur. Bu durum kombi ve diğer ısıtıcı sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Soğuk ayları konforlu atlatmak için, ısıtıcı cihazların bakımını kış aylarından önce yaptırmalısınız. Eviniz ve işyerinizdeki pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, panel radyatör montajı, radyatör yer değişimi, kimyasallı petek temizleme ve ilaçsız radyatör temizliği işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Daireler ve müstakil villalar çoğunlukla hermetik kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombilerin kullanımı ise can ve mal güvenliği nedeniyle yasaklanmıştır. Kaloriferler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kombi tesisatı faturadan tasarruf etmek için düzenli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Musluk tamiri

Batarya sorunları çok çeşitli olsa da kabarık fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve çok kıymetli suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bir takım basit batarya arızaları tamir yeteneği olan insanlar tarafından tamir edilebilir ama çoğunlukla bir tesisatçıdan yardım almak gerekebilir. Bilinçsiz onarım denemesi zararın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Batarya durmadan su sızdırıyorsa, kullanırken zorlanıyorsanız onarılması gerekir.

Klozet su sızıntısı tamiri

Klozet birçoğumuz için yaşam alanlarındaki konforunu yükselten eşyalar arasındadır. Sürekli kullanılan tüm araçlar gibi klozetlerde bakıma ihtiyaç duyar. İç takım tamir edilmezse su sızdırabilir, su faturasını kabartabilir. Klozet körüğü hatalı yapıldıysa pis su kaçırabilir. Sağlık sorunları dolayısıyla alaturka tuvaleti klozete dönüştürmek gerekebilir. Kirada oturan ve tadilat istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden biride klozetin konumunu değiştirmektir. Tüm gömme rezervuar tamiri ve asma klozet tamiri ve montajı işlerinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Doğalgaz Tesisatı Çekilmesi

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanılacağı evlerimizdeki doğalgazlı kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Evlerimizde doğalgaz yakıtı ile çalışan hermetik kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Tüm gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Petek yıkama ve temizleme, doğalgazlı şofben montajı işlerini yıllardır dikkatle binlerce konumda tamamladık. Başkentgaz tesisat hatalarının düzeltilmesi, kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi ve baca uzatması ilave montajı tamir ve tadilatında profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Doğalgaz Kaçak Tamiri
 2. Termostatik Vana Değişimi
 3. Su Kaçağının Noktasal Tespiti ve Tamiri
 4. Gömme rezervuar şamandırası tamiri
 5. Klozet su kaçağı tespiti ve onarımı
 6. Havalandırma tesisatı
 7. Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri
 8. İlaçsız Petek Temizleme
 9. Oksijen ve Elektrik Kaynağı
 10. Gömme rezervuar tamiri
 11. Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti
 12. Batarya kartuşu değişimi
 13. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti
 14. Tıkalı pimaş gideri açma
 15. Tesisata doğalgaz vanası eklenmesi
 16. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 17. Isınmayan petek tamiri
 18. Aç kapa musluk kartuşu tamiri
 19. Doğalgaz tesisatı döşeme
 20. Duvara gömme sifon tamiri
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status