En Rahat Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Düzgün Yaptırın

Kalorifer tesisatındaki su kaçağı gibi, yaygın ve küçük arızalar bile doğru onarılmalıdır. Aksi halde, yani yanlış tamir edilirse daha büyük maddi sonuçlar doğurabilir. Kombi yenileme ve montajı için su tesisatçısı seçimi yanlış yapılırsa, yanlış tesisat malzemeleri, size para, enerji ve zaman kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, arızayı hızlı ve sağlam halledebilecek, bizim gibi usta tesisatçılara emanet edin, kafanız rahat etsin. Pek çok insan Kombi yenileme ve montajı için su tesisatçısı işini maddi olarak karşılanabilir, hızlı, temiz, işin ehli kişilere vermek ister. Değil mi? Öyleyse ilk konuştuğunuz ustaya hemen işi teslim etmeyin. Sıhhi tesisat tamirleriniz için kalifiye ve sertifikalı doğru ustayı bulmak için adayları kıyaslayın.

Kombi yenileme ve montajı için su tesisatçısı olarak, en gelişmiş teknolojik ekipmanlar ile garantili işçiliği, makul fiyatlara sizlere ulaştırıyoruz.

Kombi yenileme ve montajı için su tesisatçısı olarak biz, her türlü kombi değişimi ve benzer işleri yapmaktayız. Başkent Ankara'da sıhhi tesisat ile alakalı bütün sorunlarınızı tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Dairenizde meydana gelen tüm sıhhi tesisat sorunlarını tamir ediyoruz. Nitelikli işçilik, çabuk servis, hızlı sorun çözme ve mantıklı fiyat şansına sahip olun. Sunduğumuz hizmetler ve alanında uzman ustalarımız, gün geçtikçe gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe sıhhi tesisat teknolojisi ve ekipmanları da yenileniyor. Bu değişimi Kombi yenileme ve montajı için su tesisatçısı olarak yakından izliyor ve uyum sağlıyoruz. Siz müşterilerimizden aldığımız destekle ve sabırla ailemizi geliştiriyoruz. Kombi yenileme ve montajı için su tesisatçısı daima ileriyi hedefleyerek değişen dünyaya uyum sağlıyor.

Kombi yenileme ve montajı için su tesisatçısı

Hepimizin acil bir şekilde Kombi yenileme ve montajı için su tesisatçısı bulması gerekebilir. Eski borular paslanır, klozet su sızdırır, musluk su damlatabilir. Su kaçağı olabilir, klozet su sızdırır, klozet montajı gerekebilir. Bunlar gibi birçok iş ve sıhhi tesisat arızaları ortaya çıkabilir. Ya da sadece evinize son moda bir dizayn yaptırmak istersiniz. Kombi yenileme ve montajı için su tesisatçısı olarak bu ve buna benzer, bütün tadilat işlerini yapıyoruz. Zamanla tesisat parçaları eskir ve bozulur. Yalnızca profesyonel tesisatçıların tamir edebileceği acil arızalara neden olur. Sıhhi tesisat problemleri beklenmedik şekilde meydana gelir. Beklenmedik bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Batarya arızalanabilir. Duşakabin gideri tıkanabilir. Klozet iç takım montajı gerekebilir. Engelli klozeti montajı gerekebilir. Merkezi sistem petek temizliği gerekebilir. Musluk salmastrası değişimi gerekebilir. Şebeke hattından gelen suda bulunan kimyasallar, suyun değdiği tüm conta ve demir borulara zarar verir. İnternette "Kombi yenileme ve montajı için su tesisatçısı" ihtiyacınıza yönelik yaptığınız aramada pek çok sonuç karşınıza çıkar. Peki doğru seçimi nasıl yapacaksınız? Çözümü bu yazının devamında bulacaksınız.

Kombi yenileme ve montajı için su tesisatçısı seçiminde göz önünde bulundurulması gereken noktalar

Ustalık belgesi ve gerçek bir adresi olan Kombi yenileme ve montajı için su tesisatçısı, doğru tercih olacaktır. Hakkında hiçbir şey bilmediğiniz ve henüz güvenmediğiniz Kombi yenileme ve montajı için su tesisatçısını evinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ama bu günlerde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "tesisatçı"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini sorgulamaktır. Örneğin çağırdığınız usta tamiri yaptı. Parasını aldı ve gitti. Fakat sonra problemin devam ettiğini anladınız. Numarayı aradınız fakat açmadı. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Hemen yeni bir Kombi yenileme ve montajı için su tesisatçısı bulup problemi tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki de evinizi ya da işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Bunun gibi kötü durumlarla uğraşmamak için mutlaka bizim gibi belirli bir adresi olan, kayıtlı, güvenilir ve işinde uzman Kombi yenileme ve montajı için su tesisatçısı seçmenizi öneririz.

Kombi yenileme ve montajı fiyatları

Kombi yenileme ve montajı fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki birden fazla değişken ile ilgili (işin konumu, ölçüler, kalite ve marka tercihi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgiye hakim olmak gerekmektedir. Belli başlı işler dışındaki işler söz konusu olduğunda hemen ve kesin fiyat bilgisi vermek mümkün olmamaktadır. İşin yapılacağı yeri keşif yapmadan yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı oluyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa lütfen numaralarımızdan bize ulaşarak randevu alınız.

Kombi ve Petek Temizleme

Başkent Ankara'da yılın büyük bölümü soğuk ve zorludur. Durum böyle olunca kombi ve diğer ısıtma sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kışı sıcak geçirmek için, ısıtma sistemlerin bakım ve tamirlerini kış öncesi yaptırmanızı öneririz. Evinizdeki kombi tesisat temizliği, kombi baca uzatması montajı, kombi yer değişimi, ilaçlı petek temizliği ve ilaçsız radyatör temizliği işleri için bize ulaşabilirsiniz. Apartman daireleri ve villalar çoğunlukla hermetik kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombilerin kullanımı ise can ve mal güvenliği gerekçesiyle yasaktır. Radyatörler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı faturadan tasarruf etmek için belirli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan ev, işyeri ve fabrikalardaki doğalgazla çalışan cihazlara taşır. Konutlarda ve fabrikalarda doğalgaz yakıtı ile çalışan kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Tüm doğalgazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için Ankara'da güvenilir ve uzman firmamıza başvurabilirsiniz. Kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi, baca uzatması ilave montajı işlerini 35 yıldır itina ile yüzlerce noktada uyguladık. Başkent doğalgaz tesisat hatalarının düzeltilmesi, ocak doğalgaz dönüşümü ve TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerinde uzman tesisatçılarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 2. Banyoda su birikmesi tamiri
 3. Klozet Yeri Değiştirme
 4. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
 5. Cihazla koku tespiti
 6. Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı
 7. Klozet tamiri
 8. Anaokulu klozeti montajı
 9. Banyo Armatürleri Montajı
 10. Duşakabin ve duş teknesi gideri açma
 11. Alt kata su akması tamiri
 12. Sıcak su tesisatı
 13. Merkezi Sistem Petek Temizliği
 14. İlaçlı Petek Temizliği
 15. Daire içi mantolama
 16. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti
 17. Küveti jakuziye çevirme
 18. Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri
 19. Hidrofor arızaları tamiri
 20. Cihazla gaz kaçağı testi
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara