Su hayatsa tesisat hayat taşır

Su olmayan bir ev düşünülemez. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Tesisat suyu bizlere ulaştırır. Su tesisatı çekilmesi ve sorunlarının düzeltilmesi işlerini garantili şekilde 35 yıldır yapmaktayız. Profesyonel tesisatçıdan fikir alacağınız zaman tereddüt etmeden Yurt Tesisatı arayabilirsiniz. Deneyimlerimiz sayesinde müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten mutlu oluruz. Belki problem kendinizin çözebileceği kadar basit, belki de bir uzmanın ilgilenmesi gerekecek. Bu yanıtı sunmamız için bize, problemi anlatır resimler ya da video gönderebilirsiniz. Yollayacağınız fotoğraflar Hermetik kombi baca uzatması ilave ile ilgilide olabilir Anaokulu klozeti montajı ile ilgilide olabilir. Petek Yıkama ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Küveti jakuziye çevirme denince biz akla geliriz.

Karakusunlar makinalı petek temizliği için tesisatçı tercihinde dikkat edilmesi gereken noktalar

Tercih ettiğiniz Karakusunlar makinalı petek temizliği için tesisatçı gerekli sertifikalara ve uzmanlığa sahip olmalıdır. Hakkında çok az şey bildiğiniz ve henüz güvenmediğiniz Karakusunlar makinalı petek temizliği için tesisatçısını evinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık yapmak için bazı belgelere sahip olmak gerekir. Fakat bu günlerde takım çantasını kapan "su tesisatçısı"yım diyerek piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Diyelim ki aradığınız şahıs gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ancak sonra arızanın giderilmediğini fark ettiniz. Numarayı aradınız ama ulaşılmıyor. Adresi de yok. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Acilen yeni bir Karakusunlar makinalı petek temizliği için tesisatçı bulup arızayı tamir ettirmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi ya da işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Bu ve benzer kötü durumlarla karşı karşıya kalmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli belgelere sahip, garantili ve işinde uzman Karakusunlar makinalı petek temizliği için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Karakusunlar makinalı petek temizliği için tesisatçı arıyorsanız, en doğru firma: Yurt Tesisat

Karakusunlar makinalı petek temizliği için tesisatçı seçerken işinde uzman, garantili işçilik veren, ve fiyatları uygun olmasını isteriz. Tüm tesisat parçaları suyun hareketinden, sıcaktan ya da soğukluğundan, negatif etkilenir. Arıza yapan parçalar hızlıca benzer parça ile değiştirilmeli veya tamir edilmelidir. Gerekli aletlere sahip kişiler, genelde malzemeleri alıp kendim tamir edebilir miyim acaba? diye düşünür. Fakat, böyle kapsamlı sadece uzman tesisatçılar garantili servis hizmetiyle çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, hatalı müdahale sonucunda hasarı daha da büyütebilirsiniz. Tam da bu sebepten uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette kolayca "Karakusunlar makinalı petek temizliği için tesisatçı" araması yaptığınızda pek çok işletme karşınıza çıkar. Zor olansa size uygun olan, işi sorunsuz ve hızlı şekilde bitirecek garantili servis hizmeti veren işletmeyi seçmektir.

Karakusunlar makinalı petek temizliği fiyatı

Karakusunlar makinalı petek temizliği fiyatı nedir sorusunun cevabını vermek için sizde takdir edersiniz ki birden fazla parametre ile ilgili (fiziksel koşullar, ölçüler, kalite ve marka seçimleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgiye hakim olmak gerekmektedir. Sınırlı değişkene sahip işler haricindeki işlerde hızlıca ve sabit fiyat bilgisi vermek gerçekçi olmamaktadır. İş ile ilgili mahali incelemeden yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa lütfen numaralarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Kanal tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan önemsiz görünen yanlış kullanımlar birleşir ve bir gün tıkanıklık biçiminde kendini gösterir. Bu sorun çok can sıkıcıdır. Ev sahipleri kırım yapılacağı ve evin pisleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve boru içi görüntüleme cihazları ile hiçbir yeri kırmadan ve kısa zamanda kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Islak mendiller, hijyen pedleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kızartma yağları zamanla pimaş borulara yapışarak kesiti daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Tüm robot cihazlarla tıkanıklık açma ve tuvalet tıkanıklığı açma işlerinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Cihazlı su kaçak bulma

Su kaçağı bulmak için tesisatçı deneyimli ve donanımlı tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya pis su borularında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını belirlemek, gelişen teknolojiler ile her geçen gün kolaylaşıyor. Kaynağın tespiti için termal kameralar, dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Şebeke tesisatı ve kalorifer boruları basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge tespit edilir. Tüm kameralı su kaçağı bulma işlerinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Musluk tamiri

Batarya arızaları farklı farklı olsa bile kabarık fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve oldukça önemli suyumuzun tek bir damlası bile boşa harcanmamalıdır. Bazı kolay musluk problemleri eli yatkın kişiler tarafından çözülebilir ancak büyük ihtimalle bir tesisatçıdan destek almak gerekir. Bilinçsiz tamir denemesi zararın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya durmadan su damlatıyorsa, açıp kapatmak için zorlanıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Kombi Tesisatı Kaçağı ve Tamiri

Başkent Ankara'da kışlar soğuk ve zorludur. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtıcı sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kışı konforlu geçirmek için, ısıtıcı sistemlerin bakım ve onarımını soğuk aylardan önce yaptırmalısınız. Evinizdeki kombi tesisat temizliği, kalorifer tesisatı su kaçağı bulma, radyatör yer değişimi, kimyasallı petek temizleme ve ilaçsız petek temizliği işleriniz için bizi arayın. Apartman daireleri ve müstakil villalar genelde kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanılması ise güvenlik nedeniyle yasaklanmıştır. Kaloriferler ve kazan arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı ısıtma verimi için düzenli aralıklarla temizlenmelidir.

Klozet yer değiştirme

Klozet hiç şüphesiz evlerdeki yaşam konforunu yükselten demirbaşlar arasında sayılır. Ancak bize hizmet eden tüm araçlar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. Rezervuar iç takımı tamir edilmezse su sızdırabilir, su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü hatalı yapıldıysa pis su kaçırabilir. Yaşlılık sorunları dolayısıyla yer tuvaletini alafranga tuvalete çevirmek gerekebilir. Kiracılar ve tadilat istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden birisi klozetin konumunu değiştirmektir. Tüm gömme rezervuar şamandırası tamiri ve klozet tesisatı ve montajı işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Taharet çubuğu montajı ve tamiri
 2. Alt Kata Su Sızıntısının Tespiti
 3. Su Saati Kollektörü Yenilenmesi
 4. Doğalgaz tesisatı ustası
 5. Yer Tuvaletini Klozete Çevirme
 6. Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama
 7. Klozet kapağı satışı ve montajı
 8. Apartman kollektör ve kolon boruları hazırlama
 9. Termostatik vana montajı
 10. Projeli hermetik şofben kurulumu
 11. Küvet üstü duşakabin montajı
 12. Alt kata su akması tamiri
 13. Banyoda Kötü Koku Tespiti
 14. Tıkanıklık Açma
 15. Batarya kartuşu değişimi
 16. Kanalizasyon ve Altyapı İşleri
 17. Aç kapa musluk kartuşu tamiri
 18. Cihazla koku tespiti
 19. Bahçe sulaması tesisatı
 20. Banyo bataryası değişimi
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara