Alaturkayı Klozete Çevirme

ankara klozet aparatı alaturka tuvaletankara klozet aparatı ile alaturka tuvalete klozet montajıYukarıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi Ankara'da alaturka tuvaleti kırmadan klozete uygun hale getiriyoruz. Ürünün tuvaletinize uyması için, giderinize kova ile hızlıca su döktüğünüzde rahatlıkla gidiyor olması gerekiyor. Kapının açılırken klozete değmeyecek şekilde mesafeli açılması gerekiyor. Standart alaturka taş ölçüleri 50cm X 60cm boyutundadır. Ürünümüz farklı ölçülerde veya gömülü taşlara da uygun şekilde yapılabilir. Platform su yalıtımlı plaka üzerine beyaz fayans kaplanarak hazırlanır. Eğer müşteride benzer renkte taban seramiği veya tadilattan kalan kendi yedek fayansı varsa, bu kullanılarak fotoğraflardaki gibi estetik ve orijinal bir sonuç elde edilebilir.

ankara klozet aparatı ile alaturka tuvalete klozet montajı

Kırma,dökme,kesme ve iptal yapılmadığı için önceki şekline geri çevrilebilir. Kiracılar, lojmanlar ve diz ameliyatı gibi acil ihtiyaçlar için hızlı bir çözümdür. Biz size klozeti çalışır şekilde teslim ederiz.

 1. Fiyatımıza neler dahil?
 2. 1- Su tesisatı malzemeleri
 3. 2- Gider bağlantısı malzemeleri
 4. 3- Klozeti taşıyacak platform
 5. 4- Su tesisatının hazırlanması ve tüm montajlar
 6. 5- Alttan çıkışlı klozet
 7. 6- Klozet kapağı
 8. 7- Klozet sifon takımı
 9. 8- İki adet ara musluk
 10. 9- İki adet esnek bağlantı hortumu

ankara klozet aparatı alaturka tuvaletDönüştürme işlemi herhangi bir kokuya sebep olmaz. Aksine oluşabilecek kokuları önler. Kırmadan dökmeden yapılan bir işlemdir. Bu sistem ile fotoğraflardaki gibi arkadan çıkışlı klozetler duvara tam yanaşacak şekilde yerleştirilebilir. Su yolu uzayacağı için peçete ve benzeri yabancı maddelerin gideri tıkama ihtimali artar. Bu sebeple kullanırken normal klozette olduğundan daha dikkatli olunmalıdır. Alttan çıkışlı klozetler de duvara tam yaklaşacak şekilde yerleştirilebilir. Dönüşümden sonra klozet ve tüm yüzeyler yıkanabilir olacaktır. Ürün yere yapışmaz. Bu sebeple tuvalet yıkanırken dökülen su, pek çok noktadan rahatlıkla alaturka taşın içinden gidere dökülecektir. Kısacası su eskiden olduğu gibi alaturka taştan (tıpkı süzgeç görevi yaparak) tahliye olacaktır.

ankara klozetten fare çıkıyoralttan çıkışlı klozet ve arkadan çıkışlı klozet farkıKlozeti taşıyacak su yalıtımlı ve seramik kaplı platform alaturka hela taşının üzerine basacak şekilde yerleştirilir, ilave olarak paslanmayacak özellikte lastikli sekiz ayak ile tabandan destek alır. Böylece 10 noktadan ağırlığı yere iletir. Esneme yapmaz. Kullanım ve temizlik sırasında hareket etmez. Bu sistem sayesinde arkadan çıkışlı kapalı model denilen duvara tam yanaşan klozetler bile ortada kalmaz duvara tam yanaşır. Alttan çıkışlı klozetler yapısı sonucu genelde duvara tam yanaşmaktadır.

ankara klozet aparatı alaturka tuvaletankara klozet aparatı alaturka tuvaletankara klozet aparatı alaturka tuvalet

Tabanda herhangi bir delik delinmez. Klozet aparata silikon ile sabitlenir. Sadece muslukların duvara sabitlenmesinde matkap kullanılır. Ankara’da klozet aparatı ile dönüşüm yaptırmak istiyorsanız, sipariş üzerine ürettiğimiz bu ürün ile ilgili detaylar ve güncel fiyat için bize ulaşın.

Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme için tesisatçı

Herkes mutlaka bir gün evine Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme için tesisatçı arayacaktır. Alt komşuya su sızabilir, klozet su sızdırır, ısınmayan radyatörler olabilir. Kombiyi değiştirmek gerekebilir, terastan su sızabilir, korniş montajı gerekebilir. Bunlar gibi birçok tamirat ve sıhhi tesisat arızaları meydana gelebilir. Veya sadece salonunuza yepyeni bir dizayn yaptırmak istersiniz. Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme için tesisatçı olarak bu ve benzeri, aklınıza gelecek tüm tamiratları yapıyoruz. Zamanla sıhhi tesisat malzemeleri işlevini yitirir. Yalnızca sertifikalı tesisat profesyonellerinin tamir edebileceği kapsamlı durumlara sebep olur. Sıhhi tesisat arızaları aniden oluşur. Hiç beklemediğiniz bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Batarya arızalanabilir. Klozet tıkanabilir. Taharet musluğu tamiri gerekebilir. Klozet iç takım montajı gerekebilir. Petek yıkama yaptırmak gerekebilir. Filtreli taharet musluğu montajı gerekebilir. Şebeke hattından gelen suda bulunan aşındırıcı maddeler, temas ettiği tüm tesisat elemanlarına zarar verir. İnternette "Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme için tesisatçı" diye aradığınızda onlarca usta olduğunu görürsünüz. Onlarca sonuç arasından, sizin için doğru seçimi yapmanız için bu yazıyı hazırladık.

Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme için tesisatçı seçimini alelade yapmaktan kaçının. Bunun için önerilerimizi dikkate alın.

Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve diğer gerekli belgelere sahip olmalıdır. Hakkında hiçbir şey bilmediğiniz ve henüz güvenmediğiniz Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme için tesisatçısını evinize ya da işyerinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık mesleğini icra etmek için bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ancak günümüzde takım çantasını kapan "tesisat ustası"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen ustanın yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Örneğin aradığınız kişi gerekli tamiratı yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ama sonraki gün problemin devam ettiğini fark ettiniz. Aradınız ancak ulaşılmıyor. Adresi de yok. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Hemen başka bir Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme için tesisatçı bularak problemi çözmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki de evinizi ya da işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Benzer kötü durumlarla mağdur olmamak için daima bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli belge ve izinlere sahip, garantili ve işinde uzman Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme için tesisatçı seçin.

Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme için tesisatçı mı aradınız? yüzlerce müşterinin tek tercihi Yurt Tesisatı seçin.

Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme için tesisatçı seçerken profesyonel, garantili işçilik sunan, aynı zamanda makul fiyatlı olmasını isteriz. Plastik olsun metal olsun, suyun zarar verici etkilerinden nasiplenmeyen su tesisatı malzemesi yok denecek kadar azdır. Zamana yenik düşen malzemeler acilen ikame eleman ile değiştirilmeli veya tamir edilmelidir. Tüketiciler, çoğunlukla tesisat parçalarını alıp arızayı kendileri gidermek için araştırmalara girerler. Fakat, böyle kapsamlı sadece uzman tesisatçılar garantili servis hizmetiyle çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, hatalı müdahalelerde bulunursanız hasarı büyütebilirsiniz. İşte bu sebeple işi ehline bırakmalısınız. İnternette çok kolay şekilde "Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme için tesisatçı" araması yaptığınızda yüzlerce usta bulabilirsiniz. Asıl zor olan ise size uygun olan, işi sorunsuz ve hızlı şekilde bitirecek garantili işçilik sunan firmayı seçmektir.

En Sorunsuz Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Sağlam Yaptırın

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi yaygın ve basit arızalar bile doğru onarılmalıdır. Aksi durumda, çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, yanlış tesisat malzemeleri, size vakit, para ve enerji kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, sorunu en uygun şekilde çözebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara teslim edin, rahat edin. Herkes Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme için tesisatçı işini maddi olarak karşılanabilir, pratik, titiz, profesyonel ustalara vermek ister. Değil mi? O halde ilk görüştüğünüz ustaya hemen işi teslim etmeyin. Su ve doğalgaz tesisatı ilk kurulum ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru ustayı bulmak için adayları dikkatlice karşılaştırmanızı öneririz.

Doğalgaz Tesisatı Çekilmesi

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanılacağı yaşam alanlarındaki doğalgazla çalışan cihazlara taşır. Konutlarda ve sanayide doğalgazlı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Bütün doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için Ankara'da güvenilir ve uzman firmamıza başvurabilirsiniz. Termostatik vana montajı, doğalgazlı şofben montajı işlerini 35 yıldır özveri ile binlerce konumda uyguladık. Başkentgaz tesisat eksiklerinin onarılması, petek yıkama ve temizleme ve baca uzatması ilave montajı tamir ve tadilatında profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Musluk tamiri

Musluk ve batarya sorunları çok çeşitli olmasına rağmen fazla gelen fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve çok önemli suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bir takım basit batarya problemleri eli yatkın insanlar tarafından çözülebilir ama çoğunlukla bir tesisatçıdan yardım almak gerekebilir. Bilinçsiz onarım denemesi hasarın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk durmadan su sızdırıyorsa, açıp kapatmak için zorlanıyorsanız onarılması gerekir.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan önemsiz görünen kullanım hataları birleşir ve birden bire tıkanıklık sonucuyla kendini gösterir. Ve sorun fazlasıyla endişe vericidir. Ev sahipleri kırım yapılacağı ve etrafın kirleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve kanal görüntüleme kameraları ile kırmadan ve kısa zamanda tıkanıklıklar açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, iç çamaşırları, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve bulaşık artıkları zaman içinde pimaş borulara kalıntılar oluşturarak boru kesitini küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün banyo tıkanıklığı ve gideri açma ve duşakabin ve duş teknesi gideri açma işlerinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 2. Radyatör Petek Temizliği
 3. Kombi ve Petek Montajı
 4. Kombi tesisatı temizliği
 5. Klozet taharet musluğu tamiri ve montajı
 6. Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 7. Panel radyatör montajı
 8. Alaturkayı Klozete Çevirme
 9. Komple Daire Tadilatı
 10. Tıkanıklık Açma
 11. Ankara Kombi Değişimi
 12. Kombi tesisatı tamiri ve bakımı
 13. Petek Bakımı
 14. Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri
 15. Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti
 16. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 17. Kanalizasyon ve Altyapı İşleri
 18. Kombi baca uzatması montajı
 19. Cihazla gaz kaçağı testi
 20. Başkentgaz tesisat eksiklerinin düzeltilmesi
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara