Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri için tesisatçı

Pek çoğumuzun aniden Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri için tesisatçı bulması gerekebilir. Paslı borular patlar, contalar çürür ve sızdırır, pimaş borular tıkanır. Evi boyatmak gerekebilir, iç takım su kaçırabilir, korniş montajı gerekebilir. Bunlar gibi birçok iş ve su tesisatı sorunları meydana gelebilir. Belki de sadece banyonuza son moda bir tasarım yaptırmak istersiniz. Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, bütün yapısal işleri yapmaktayız. Her geçen gün tesisat elemanları işlevini yitirir. Yalnızca profesyonel tesisatçıların baş edebileceği acil problemlere neden olur. Su tesisatı problemleri aniden meydana gelir. Aniden su borusu patlayabilir. Klozet iç takımı bozulabilir. Klozet tıkanıklığı oluşabilir. Klozet iç takım montajı gerekebilir. Klozet su sızıntısı tamiri gerekebilir. Radyatör termostatik vana montajı gerekebilir. Batarya kartuşu değişimi gerekebilir. Ana su hattından gelen suda bulunan kimyasallar, suyun değdiği tüm tesisat elemanlarına zarar verir. İnternette "Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri için tesisatçı" ihtiyacınıza yönelik yaptığınız aramada onlarca usta karşınıza çıkar. Ama karşınıza çıkan sayısız seçenek arasından hangisi sizin için doğru seçenek?

Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri için tesisatçı aradığınızda, yüzlerce kişinin tek tercihi Yurt Tesisat'ı seçin.

Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri için tesisatçı seçerken işin ehli, garantili hizmet sunan, ve fiyatları uygun olmasını isteriz. Metal veya plastik fark etmez, suyun zarar verici etkilerinden nasibini almayan su ve doğalgaz tesisatı parçası neredeyse hiç yoktur. Zamana yenik düşen parçalar bir an önce benzer parça ile yenilenmeli ya da tamir edilmesi gerekir. Arızayı tespit eden müşteriler, çoğunlukla malzemeleri temin edip arızayı kendileri gidermek için araştırmalara girerler. Fakat, bu tür ciddi arızaları sadece belgeli tesisatçılar tek seferde ve garantili şekilde çözebilir. Arızayı bulsanız bile, yanlış müdahale sonucunda tamir maliyetini arttırabilirsiniz. İşte bu nedenle işi ehline bırakmalısınız. İnternette hızlıca "Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri için tesisatçı" araması yaparsanız pek çok firma karşınıza çıkacaktır. Asıl zor olan ise size uygun olan, işi sorunsuz ve hızlı şekilde tamamlayacak garantili işçilik sunan firmayı seçmektir.

En Sorunsuz Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Düzgün Yaptırın

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, sık karşılaşılan ve kolay problemler bile düzgün onarılmalıdır. Aksi halde, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, vasıfsız işçilik, size vakit, para ve enerji kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, arızayı tek seferde çözebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara teslim edin, kafanız rahat etsin. Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri için tesisatçı işlerini saygın, makul fiyatlı bir ustaya vermek istemez misiniz? Öyleyse ilk görüştüğünüz ustaya hemen işi vermekten kaçının. Su ve doğalgaz tesisatı ilk kurulum ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru kişiyi seçmek için adayları dikkatli şekilde karşılaştırmanızı öneririz.

Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri için tesisatçı kıyaslaması yaparken dikkat edilecek noktalar

Seçtiğiniz Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri için tesisatçı gerekli sertifikalara ve uzmanlığa sahip olmalıdır. Evinize ya da işyerinize alelade bulduğunuz Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri için tesisatçısını almayın. Ülkemizde su tesisatçılığı mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Fakat bu günlerde takım çantasını kapan "tesisatçı"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Diyelim ki çağırdığınız kişi gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ancak ertesi gün arızanın tamir olmadığını fark ettiniz. Numarasını aradınız ama ulaşılmıyor. Adresi de yok. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Hızlıca başka bir Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri için tesisatçı bularak arızayı çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki de evinizi ya da işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Bu ve benzer kötü durumlarla karşılaşmamak için mutlaka bizim gibi belirli bir adresi olan, kayıtlı, garantili ve profesyonel Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri için tesisatçı seçin.

Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri için tesisatçı olarak, en gelişmiş ekipmanlar ile profesyonel işçiliği, makul fiyata sizlere sunuyoruz.

Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri için tesisatçı olarak biz, bütün musluk, batarya tamir ve montajı ve benzer işleri itina ile yapıyoruz. Başkent Ankara'da su tesisatı ile ilgili bütün sorunlarınızı garantili işçilik ile çözebiliriz. İşyerinizde oluşabilecek tüm sıhhi tesisat sorunlarını onarıyoruz. Kalifiye işçilik, hızlı servis, hızlı iş bitirme ve makul fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve takım arkadaşlarımız, devamlı gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe tesisat teknolojisi ve yardımcı aletleri de gelişiyor ve değişiyor. Tüm yeni teknolojileri Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri için tesisatçı olarak devamlı izliyor ve ayak uyduruyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden gelen güzel temennilerle ve sağlam adımlarla ailemizi geliştiriyoruz. Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri için tesisatçı daima ileriyi hedefleyerek değişen dünyaya ayak uyduruyor.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan farkına bile varmadığımız kullanım hataları birleşir ve günün birinde tıkanıklık sonucuyla size geri döner. Bu arıza fazlasıyla endişe vericidir. Ev sahipleri fayansların kırılacağı ve evin pisleneceğini düşünerek kaygılanırlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve boru içi görüntüleme cihazları ile hiçbir yeri kırmadan ve kısa zamanda tıkanıklıklar açılır. Apartmanlarda her birim giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, hijyen pedleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve bulaşık artıkları zaman içinde gider borularına tutunarak gideri küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün pis koku tespiti ve giderilmesi ve klozet tıkanıklığı açma işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Su kaçağı bulmak için tesisatçı

Noktasal su kaçağı tespiti işinde uzman ve donanımlı tesisat firmaları tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya pis su hattında olabilir. Su kaçağı noktasını bulmak, teknolojinin yardımı ile her geçen gün kolaylaşıyor. Sorunlu noktanın tespiti için termal kameralar, dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Temiz su tesisatı ve kombi boruları basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası sisteme bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pis su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge tespit edilir. Bütün kameralı su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Komple Daire Tadilatı
 2. Radyatör Petek Temizliği
 3. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 4. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
 5. Çatı Aktarma
 6. Kanal Açma
 7. Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı
 8. Klozet Yeri Değiştirme
 9. Doğalgaz kat kaloriferi ve merkezi sistem kurulumu
 10. Makinalı Tıkanık Açma
 11. TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı
 12. Çift ağızlı çamaşır musluk montajı
 13. Bilgisayarlı su kaçak tespiti
 14. Radyatör vanası değişimi
 15. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 16. Asma klozet tamiri ve montajı
 17. Merkezi Sistem Petek Temizliği
 18. Kırmadan boru su kaçağı tespiti
 19. Suyu kesmeyen klozet şamandırasının tamiri ve montajı
 20. Başkentgaz tesisat eksiklerinin düzeltilmesi
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara