Bilkent su sızıntısı tespiti için doğalgaz tesisatçısı olarak biz, en gelişmiş teknolojik ekipmanlar ile garantili işçiliği, uygun fiyata değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Bilkent su sızıntısı tespiti için doğalgaz tesisatçısı olarak biz, tüm makinalı petek temizliği işlerini hızlı ve temiz şekilde yapıyoruz. Başkent Ankara'da su tesisatı ile ilgili tüm problemlerinizi tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Evinizde oluşabilecek tüm sıhhi tesisat arızalarını onarıyoruz. Kalifiye işçilik, çabuk servis, hızlı sorun çözme ve mantıklı fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve alanında uzman ustalarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte doğalgaz tesisatı sistemleri ve yardımcı aletleri de gelişiyor. Bu değişimi Bilkent su sızıntısı tespiti için doğalgaz tesisatçısı olarak sürekli takip ediyor ve ayak uyduruyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden aldığımız güzel temennilerle ve sağlam adımlarla firmamızı büyütüyoruz. Bilkent su sızıntısı tespiti için doğalgaz tesisatçısı daima daha iyiyi görmeye çalışarak değişen zamana uyum sağlıyor.

En Rahat Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Sağlam Yaptırın

Tıkanıklıklar gibi yaygın ve kolay sorunlar bile düzgün tamir edilmelidir. Aksi halde, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Bilkent su sızıntısı tespiti için doğalgaz tesisatçısı seçimi kötü yapılırsa, vasıfsız işçilik, size vakit, para ve enerji kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, problemi en uygun şekilde halledebilecek, bizim gibi usta tesisatçılara teslim edin, kafanız rahat etsin. Pek çok insan Bilkent su sızıntısı tespiti için doğalgaz tesisatçısı işini maddi olarak karşılanabilir, çabuk, titiz, profesyonel kişilere vermek ister. Değil mi? Öyleyse ilk görüştüğünüz ustaya hemen işi teslim etmeyin. Su ve doğalgaz tesisatı sistem kurulumu ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru kişiyi bulmak için adayları dikkatli şekilde karşılaştırmanızı öneririz.

Bilkent su sızıntısı tespiti için doğalgaz tesisatçısı

Herkes mutlaka bir gün evine ya da işyerine Bilkent su sızıntısı tespiti için doğalgaz tesisatçısı arar. Kombi bozulabilir, evde gaz kokusu olabilir, giderler tıkanır. Kombiyi değiştirmek gerekebilir, fayansçı gerekebilir, kombi yer değişimi yapmak gerekebilir. Bunlar gibi bir sürü iş ve sıhhi tesisat problemleri oluşabilir. Belki de sadece salonunuza modern bir dizayn yaptırmak istersiniz. Bilkent su sızıntısı tespiti için doğalgaz tesisatçısı olarak bu ve benzeri, tüm tadilat işlerini yapmaktayız. Zamanla su tesisatı malzemeleri ömrünü doldurur. Yalnızca uzman tesisatçıların çözebileceği karmaşık sorunlara neden olur. Su tesisatı arızaları aniden ortaya çıkar. Aniden su borusu patlayabilir. Şofben bozulabilir. Tuvalet gideri tıkanıklığı oluşabilir. Havalandırma tesisatı gerekebilir. Hermetik şofben tesisatı için usta lazım olabilir. Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti ve onarımı gerekebilir. Muslukbaşı montajı gerekebilir. Şehir şebekesinden gelen sudaki kimyasallar, suyun değdiği tüm tesisat elemanlarına zarar verir. İnternette "Bilkent su sızıntısı tespiti için doğalgaz tesisatçısı" ihtiyacınıza yönelik yaptığınız aramada onlarca işletme karşınıza çıkar. Aklınızda hemen "bu kadar çok işletme içinden en uygunu hangisi" sorusu belirecek. Çözümü yazımızda bulacaksınız.

Bilkent su sızıntısı tespiti fiyatları

Bilkent su sızıntısı tespiti fiyatlarını belirlemek için sizde takdir edersiniz ki birden fazla değişken hakkında (işin yapılacağı yer, ölçüler, marka tercihi, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgilere sahip olmak gereklidir. Sınırlı değişkene sahip işler dışındaki işlerde anında ve kesin fiyat vermek mümkün değildir. İlgili yeri görmeden yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar için numaralarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Kırmadan su kaçağı tespiti

Cihazlı su kaçağı bulma profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya pis su borularında olabilir. Su kaçağının kaynağını belirlemek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Sorunlu noktanın belirlenmesi için termal kameralar, dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Şebeke tesisatı ve kalorifer boruları basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta tespit edilir. Bütün cihazlı su kaçağı bulma işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Kanal tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan ufak yanlış kullanımlar birleşir ve bir gün tıkanıklık biçiminde karşınıza çıkar. Ve bu sorun çok moral bozucudur. Ev sahipleri fayansların kırılacağı ve içerinin pisleneceğini düşünerek endişe duyarlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kameraları yardımıyla hasarsız ve kısa zamanda gider tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her birim giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, kulak temizleme çubukları, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve bulaşık artıkları zaman içinde gider hattına yapışarak gideri daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün bina ana giderlerine çekvalf montajı ve tıkanmış mutfak lavabosu açma işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Kombi ve Petek Temizliği

Ankara'da kış ayları aşırı soğuk geçmektedir. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış mevsimini arızasız atlatmak için, ısıtıcı sistemlerin periyodik kontrollerini kış öncesi yaptırmalısınız. Tüm termostatik vana montajı, panel radyatör montajı, radyatör yer değişimi, ilaçlı petek temizliği ve kimyasalsız petek temizleme işleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Apartman daireleri ve villalar çoğunlukla hermetik kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombilerin kullanılması ise can güvenliği sebebiyle yasaktır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı yakıt tasarrufu için periyodik aralıklarla kontrol edilmelidir.

Klozet iç takım tamiri

Klozet hiç şüphesiz evlerdeki yaşam konforu arttıran eşyalar arasında sayılır. Ancak bize hizmet eden tüm eşyalar gibi klozetlerde bakıma ihtiyacı vardır. Rezervuar iç takımı onarılmazsa su kaçırabilir, su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü hatalı yapıldıysa atık su kaçırabilir. Yaşlılık sorunları sebebiyle yer tuvaletini alafranga tuvalete değiştirmek gerekebilir. Kiracılar ve tadilat istemeyenler için klozet aparatı ile dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında istenen değişikliklerden biriside klozetin yerini değiştirmektir. Tüm klozet yeri değiştirme ve klozet fleks hortumu değişimi işlerinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Damlatan musluk onarımı

Musluk sorunları farklı farklı olsa da fazla gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve çok önemli suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bir takım basit batarya arızaları tamir yeteneği olan insanlar tarafından onarılabilir ama büyük ihtimalle bir profesyonelden destek almak gerekir. Bilinçsiz tamir denemesi hasarın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk durmadan su damlatıyorsa, açıp kapatırken zorlanıyorsanız onarılması gerekir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Şofben tesisatı ve montajı
 2. Bina yağmurluk boruları montajı
 3. Tesisat projesi
 4. Küvet üstü duşakabin montajı
 5. Kombi ve kalorifer tesisatı
 6. Su soğutmalı chiller tesisatı
 7. Kombi filtresi temizliği
 8. Tıkanıklık Açma
 9. Kombi ve Petek Yer Değişimi
 10. Filtreli taharet musluk montajı
 11. Rögar tıkanıklığı açma
 12. Oksijen ve Elektrik Kaynağı
 13. Kanalizasyon ve Altyapı İşleri
 14. Üst kattan su sızıntısı tamiri
 15. Ocak ve şofben doğalgaz dönüşümü
 16. İlaçlı Petek Temizliği
 17. Lavabo Tıkanıklığı Açma
 18. Musluk tamiri ve montajı
 19. Banyoda Kötü Koku Tespiti
 20. Küvet üstüne kabin montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara