Alurad radyatör temizliği ve bakımı için su tesisatçısı arıyorsanız yüzlerce müşterinin ilk seçimi Yurt Tesisatı arayın.

Alurad radyatör temizliği ve bakımı için su tesisatçısı seçerken profesyonel, garantili servis hizmeti sunan, aynı zamanda makul fiyatlı olanı isteriz. Tüm su tesisatı elemanları suyun hareketinden, sıcaklığından ya da soğuktan, olumsuz yönde etkilenir. Arıza yapan tesisat elemanı acilen ikame eleman ile değiştirilmeli ya da tamir edilmesi gerekir. Arızayı tespit eden müşteriler, genelde tesisat parçalarını alıp kendim tamir edebilir miyim acaba? diye düşünür. Fakat, bu tür ciddi arızaları sadece belgeli tesisatçılar tek seferde ve garantili şekilde çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, hatalı müdahalelerde bulunursanız tamir maliyetini arttırabilirsiniz. İşte bu nedenle uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette hızlıca "Alurad radyatör temizliği ve bakımı için su tesisatçısı" araması yaparsanız onlarca firma karşınıza çıkacaktır. Asıl zor olan ise size uygun olan, işi sorunsuz ve hızlı şekilde tamamlayacak garantili servis hizmeti veren ustayı seçmektir.

Alurad radyatör temizliği ve bakımı için su tesisatçısı olarak biz, en güncel cihazlar ile garantili işçiliği, makul fiyatlara değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Alurad radyatör temizliği ve bakımı için su tesisatçısı olarak biz, aklınıza gelecek tüm sıhhi tesisat işini itina ile yapıyoruz. Ankara'da su ve doğalgaz tesisatı ile ilgili tüm sorunlarınızı tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Evinizde oluşabilecek bütün sıhhi tesisat arızalarını onarıyoruz. Nitelikli işçilik, çabuk servis, hızlı iş bitirme ve makul fiyat imkanına ulaşın. Hizmetlerimiz ve alanında uzman ustalarımız, her geçen gün gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe tesisat sistemleri ve yardımcı aletleri de yenileniyor. Tüm yenilikleri Alurad radyatör temizliği ve bakımı için su tesisatçısı olarak yakından izliyor ve uyum sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizden gelen güzel temennilerle ve sağlam adımlarla ailemizi büyütüyoruz. Alurad radyatör temizliği ve bakımı için su tesisatçısı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen ve dönüşen zamana uyum sağlıyor.

En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, yaygın ve küçük problemler bile düzgün tamir edilmelidir. Aksi durumda, çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. Alurad radyatör temizliği ve bakımı için su tesisatçısı seçimi yanlış yapılırsa, yanlış uygulamalar, size para, enerji ve zaman kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, problemi tek seferde çözebilecek, bizim gibi uzman tesisatçılara teslim edin, rahat edin. Alurad radyatör temizliği ve bakımı için su tesisatçısı işlerini güvenilir, makul fiyatlı bir firmaya vermek istemez misiniz? Yanıtınız evetse, bu konuda aceleci davranıp rastgele seçim yapmayın. Sıhhi tesisat tamirleriniz için kalifiye ve sertifikalı doğru ustayı bulmak için adayları kıyaslayın.

Alurad radyatör temizliği ve bakımı fiyatları

Alurad radyatör temizliği ve bakımı fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için sizde takdir edersiniz ki birden fazla parametre hakkında (işin konumu, ölçüler, kalite seçimleri, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgiye hakim olmak gerekmektedir. Spesifik işler dışındaki işlerde doğrudan ve kesin fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. İşin yapılacağı mahali görmeden yaklaşık fiyat verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa numaralarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Klozet rezervuar iç takım tamiri

Klozet pek çok kişi için yaşanılan her alandaki konforunu arttıran eşyalar arasında sayılır. Bize hizmet eden tüm eşyalar gibi klozetlerde bakıma ihtiyaç duyar. Klozet iç takımı tamir edilmezse su kaçırabilir, sürekli dolum yaparak su tüketimini arttırabilir. Klozet bağlantı körüğü hatalı yapıldıysa kirli su sızdırabilir. Sağlık sorunları nedeniyle yer tuvaletini klozete dönüştürmek gerekebilir. Kirada oturan ve tadilat istemeyenler için klozet aparatı ile hızlıca dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden birisi klozetin konumunu değiştirmektir. Bütün klozet yeri değiştirme ve engelli klozet montajı işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Doğalgaz Tesisatı Döşeme

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı ev ve işyerlerindeki doğalgazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere ulaştırır. Evlerimizde ve işyerlerimizde doğalgaz yakıtı ile çalışan kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Bütün doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, doğalgaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Petek yıkama ve temizleme, merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerini 35 yıldır özenle yüzlerce noktada tamamladık. Başkent doğalgaz tesisat hatalarının düzeltilmesi, kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi ve merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Cihazlı su kaçak bulma

Hasarsız su kaçağı tespiti işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya atık su hattında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını belirlemek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Sorunlu noktanın belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, hassas dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Temiz su boruları ve kombi boruları basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pimaş gider borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta belirlenir. Bütün hasarsız su kaçağı bulma işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Radyatör Petek Yer Değişimi
 2. Musluk contası değişimi
 3. Tıkalı pimaş gideri açma
 4. Banyo tıkanıklığı ve gideri açma
 5. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 6. Petek temizleme
 7. Musluk Batarya Değişimi
 8. Tıkanmış mutfak lavabosu açma
 9. Duşakabin ve duş teknesi gideri açma
 10. Makinalı Tıkanık Açma
 11. Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme
 12. Radyatör vanası değişimi
 13. Termostatik Vana Değişimi
 14. Kuğu musluk tamiri ve montajı
 15. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 16. Merkezi Sistem Petek Temizliği
 17. Kanalizasyon ve Altyapı İşleri
 18. Klozet İç Takımı Değiştirme
 19. Doğalgaz Tadilat Projesi
 20. Dibinden kırılan musluk parçasının çıkarılması
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara