Tesisat olmayan bir yaşam alanı söz konusu değildir

Suyun olmadığı bir ev veya işyeri düşünülemez. Çünkü su hayat kaynağıdır. Tesisat suyu bizlere taşır. Su tesisatı kurulumu ve kaçaklarının onarımı işlerini hızlı ve garantili şekilde yıllardır yapmaktayız. Profesyonel tesisatçıdan öneri almanız gerektiğinde çekinmeden bizi arayın. Tecrübelerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten mutluluk duyarız. Belki problem kendinizin çözebileceği kadar kolay, belki de bir ustanın el atması gerekecek. Bu cevabı bulmamız için bize, problemi gösteren resimler ya da video ulaştırabilirsiniz. Göndereceğiniz fotoğraflar Duşakabin ve duş teknesi gideri açma ile ilgilide olabilir Tesisat projesi ile alakalıda olabilir. Havalandırma tesisatı ile ilgili olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu almak için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Petek temizleme denince Yurt Tesisat akla gelir.

Konutkent kanal açma için tesisatçı gerektiğinde, sayısız müşterinin tek seçimi Yurt Tesisat'a danışın.

Konutkent kanal açma için tesisatçı seçerken işin ehli, garantili hizmet sunan, aynı zamanda uygun fiyatlı olmasını isteriz. Tüm su tesisatı parçaları suyun hareketinden, sıcaktan veya soğuktan, negatif etkilenir. Arıza yapan tesisat elemanı hızlıca ikame eleman ile değiştirilmeli veya tamir edilmelidir. Arızayı tespit eden müşteriler, genelde tesisat parçalarını alıp tamiri kendi yapmak isteyebilir. Fakat, bu tür ciddi arızaları sadece profesyonel tesisatçılar garantili servis hizmetiyle çözebilir. Problemli noktayı bulsanız bile hatalı müdahale sonucunda hasarı büyütebilirsiniz. Tam da bu nedenle profesyonel tesisatçılardan yardım istemelisiniz. İnternette çok kolay şekilde "Konutkent kanal açma için tesisatçı" araması yaparsanız pek çok sonuç bulursunuz. Asıl zor olan ise size uygun olan, arızayı hızlıca ve tek seferde bitirecek garantili işçilik sunan firmayı seçmektir.

Konutkent kanal açma için tesisatçı olarak biz, en gelişmiş teknoloji ile garantili işçiliği, uygun fiyata siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Konutkent kanal açma için tesisatçı olarak, bütün işlerinizi hızlı ve temiz şekilde yapıyoruz. Ankara'da su tesisatı ile alakalı aklınıza gelecek tüm arızalarınızı garantili işçilik ile çözebiliriz. Evinizde oluşan tüm sıhhi tesisat arızalarını onarıyoruz. Nitelikli işçilik, çabuk servis, seri iş tamamlama ve mantıklı fiyat imkanına ulaşın. Hizmetlerimiz ve alanında uzman ustalarımız, gün geçtikçe gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün doğalgaz tesisatı sistemleri ve malzemeleri de yenileniyor. Bu değişimi Konutkent kanal açma için tesisatçı olarak sürekli takip ediyor ve değişime uyum sağlıyoruz. Siz müşterilerimizden aldığımız güzel yorumlarla ve sağlam adımlarla firmamızı büyütüyoruz. Konutkent kanal açma için tesisatçı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen zamana ayak uyduruyor.

İşte doğru Konutkent kanal açma için tesisatçı seçimi için öneriler

Seçtiğiniz Konutkent kanal açma için tesisatçı gerekli belgelere ve tecrübeye sahip olmalıdır. Hakkında çok az şey bildiğiniz ve henüz güvenmediğiniz Konutkent kanal açma için tesisatçısını evinize almak sakıncalı olabilir. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık yapmak için bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ama bu günlerde alet çantasını eline alan "tesisat ustası"yım diye piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve deneyimini doğrulamaktır. Örneğin çağırdığınız usta gerekli tamiratı yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Fakat ertesi gün problemin çözülmediğini gördünüz. Numarasını aradınız ancak ulaşılmıyor. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Bir an önce yeni bir Konutkent kanal açma için tesisatçı bulup arızayı çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki evinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Bunun gibi karmaşalarla karşılaşmamak için daima bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli belge ve izinlere sahip, güvenilir ve profesyonel Konutkent kanal açma için tesisatçı seçin.

Konutkent kanal açma için tesisatçı

Herkes günün birinde mutlaka evine Konutkent kanal açma için tesisatçı arar. Paslı borular patlar, contalar çürür ve sızdırır, giderler tıkanır. Kalorifer peteklerinin temizlenmesi gerekebilir, duşakabin montajı gerekebilir, kombi yer değişimi yapmak gerekebilir. Bunlar gibi pek çok tamirat ve su tesisatı problemleri meydana gelebilir. Veya sadece salonunuza modern bir tasarım yaptırmak istersiniz. Konutkent kanal açma için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, aklınıza gelecek tüm tamiratları yapıyoruz. Gün geçtikçe, içinde su durdukça su tesisatı malzemeleri işlevini yitirir. Sadece profesyonel tesisatçıların baş edebileceği karmaşık sorunlara neden olur. Su tesisatı problemleri beklenmedik şekilde ortaya çıkar. Aniden su borusu patlayabilir. Kombi bozulabilir. Tuvalet gideri tıkanıklığı oluşabilir. Makinayla kırmadan kanal açma gerekebilir. Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti gerekebilir. Yer Tuvaletini Klozete Çevirme gerekebilir. Kombi su kaçağı bulma yöntemleri için usta lazım olabilir. Şehir şebekesinden gelen sudaki zararlı bileşenler, suyun değdiği tüm conta ve demir borulara zarar verir. İnternette "Konutkent kanal açma için tesisatçı" kelimeleriyle arama yaptığınızda onlarca işletme karşınıza çıkar. Aklınızda aniden "bu kadar sonuç arasından en doğrusu hangisi" sorusu belirecek. Cevabı yazımızda…

Konutkent kanal açma fiyatı

Konutkent kanal açma fiyatı nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki pek çok parametre hakkında (işin yapılacağı yer, uzunluk ve genişlikler, kalite tercihi, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgimiz olması gerekmektedir. Spesifik işler dışındaki işler söz konusu olduğunda doğrudan ve sabit fiyat bilgisi vermek gerçekçi olmamaktadır. İşin yapılacağı alanı görmeden fiyat bilgisi verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Diğer durumlar için numaralarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Kombi ve Petek Temizleme Bizim İşimiz

Ankara'da yılın büyük bölümü sert ve soğuk yaşanır. Bu durum kombi sistemi ve benzeri ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış aylarını sorunsuz geçirmek istiyorsanız, kombi ve peteklerin tamirlerini kış öncesi yaptırmanızı öneririz. Ankara'da termostatik vana montajı, panel radyatör montajı, kombi ve petek yer değişimi, kimyasallı petek temizliği ve ilaçsız radyatör temizliği işleriniz için bize ulaşın. Apartman daireleri ve villalar genelde kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanımı ise can ve mal güvenliği sebebiyle yasaktır. Radyatörler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı doğalgaz tasarrufu için düzenli aralıklarla temizlenmelidir.

Kırmadan su kaçağı bulma

Cihazlı su kaçağı bulma deneyimli ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından uygulanan bir yoldur. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kombi tesisatında veya pis su hattında olabilir. Su kaçağı noktasını bulmak, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Sorunlu noktanın tespiti için termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Sıcak ve soğuk su tesisatı ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası sisteme bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pimaş gider borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge bulunur. Bütün cihazlı su kaçak bulma işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Klozet su sızıntısı tamiri

Klozetler kullanan çoğunluk için yaşanılan her alandaki konforu yükselten demirbaşlar arasında sayılır. Bize hizmet eden tüm araçlar gibi klozetlerde tamire ihtiyaç duyar. İç takım onarılmazsa su sızdırabilir, su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü yanlış yapıldıysa pis su sızdırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları nedeniyle alaturka tuvaleti klozete çevirmek gerekebilir. Kirada oturan ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile kolayca değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden birisi klozetin konumunu değiştirmektir. Bütün klozet yeri değiştirme ve klozet fleks hortumu değişimi işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Lavabo tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan ufak kullanım hataları birleşir ve hiç beklemediğiniz bir anda tıkanıklık sonucuyla karşınıza çıkar. Ve bu problem çok moral bozucudur. Müşterilerimiz kırım yapılacağı ve evin kirleneceğini düşünerek endişelenirler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve boru içi görüntüleme cihazları yardımıyla zarar vermeden ve çabucak kanal tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her birim giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Islak mendiller, iç çamaşırları, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kıl,tüy,saç kalıntıları zaman içinde gider hattına tutunarak gideri daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün bina ana giderlerine çekvalf montajı ve tıkanmış mutfak lavabosu açma işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı ev ve işyerlerindeki doğalgazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere ulaştırır. Konutlarda ve fabrikalarda doğalgazla çalışan kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi ısıtma sisteminin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Tüm doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, doğalgaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması, TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerini yıllardır özenle binlerce dairede uyguladık. Başkent gaz tesisat hatalarının tamamlanması, kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi ve doğalgazlı şofben montajı işlerinde uzman tesisatçılarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Küvet üstü duşakabin montajı
 2. Kamera ile pimaş boru görüntüleme
 3. Doğalgaz kat kaloriferi ve merkezi sistem kurulumu
 4. Makinalı Tıkanık Açma
 5. Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 6. Tıkanmış tuvalet açma
 7. Radyatör vanası değişimi
 8. Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri
 9. Daire içi ısı yalıtımı
 10. Tuvalet tıkanıklığı açma
 11. Alçıpan Boya Badana
 12. Bina ana giderlerine çekvalf montajı
 13. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı
 14. Su tesisatı fiyatları
 15. Kanalizasyon açma ve temizliği
 16. Petek temizleme
 17. Tesisata doğalgaz vanası eklenmesi
 18. Hava soğutmalı chiller tesisatı
 19. Cihazla gaz kaçağı testi
 20. Ankara Su Kaçağı Tespiti
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara