Havalandırma tesisatı için tesisatçı seçimini aceleyle yapmaktan kaçının. Bunun için önerilerimizi göz önünde bulundurun.

Ustalık belgesi ve gerçek bir adresi olan Havalandırma tesisatı için tesisatçı, doğru seçim olacaktır. Evinize ya da işyerinize aceleyle bulduğunuz Havalandırma tesisatı için tesisatçısını almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde su tesisatçılığı yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ama günümüzde alet çantasını eline alan "sıhhi tesisatçı"yım diye piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Örneğin çağırdığınız kişi gerekli tamiratı yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ama ertesi gün arızanın giderilmediğini gördünüz. Numarayı aradınız ancak açmadı. Adresi de yok. Tek bildiğiniz ustanın telefon numarası. Hemen başka bir Havalandırma tesisatı için tesisatçı bulup sorunu çözmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek sorunda kaldınız. Belki evinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Bunun gibi kötü durumlarla karşılaşmamak için mutlaka bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli belge ve izinlere sahip, garantili ve profesyonel Havalandırma tesisatı için tesisatçı seçin.

Havalandırma tesisatı için tesisatçı arıyorsanız, en hızlı firma 35 yıldır Yurt Tesisat

Havalandırma tesisatı için tesisatçı seçerken profesyonel, garantili hizmet sunan, ve fiyatları uygun olmasını isteriz. Su ve doğalgaz tesisatı sistemlerinde zamanla bazı parçalar aşınır, kireçlenir, eskir ve zarar görür. İşlevini yitiren tesisat elemanı bir an önce uygun yedek parça ile yenilenmeli ya da tamir edilmelidir. Gerekli aletlere sahip kişiler, genelde malzemeleri alıp arızayı kendileri gidermek için araştırmalara girerler. Fakat, bu tür ciddi arızaları sadece uzman tesisatçılar garantili servis hizmetiyle çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, yanlış müdahale sonucunda tamir maliyetini arttırabilirsiniz. Tam da bu sebepten işi ehline bırakmalısınız. Arama motorlarında hızlıca "Havalandırma tesisatı için tesisatçı" araması yaptığınızda yüzlerce sonuç bulursunuz. Zor olansa sizin için uygun olan, arızayı hızlıca ve tek seferde bitirecek garantili işçilik sunan firmayı seçmektir.

Havalandırma tesisatı için tesisatçı

Çoğu insana günün birinde Havalandırma tesisatı için tesisatçı gerek olabilir. Eski borular paslanır, yer tuvaletini klozete çevirmek gerekebilir, bacalı kombiyi değiştirmek gerekebilir. Kombiyi değiştirmek gerekebilir, terastan su sızabilir, korniş montajı gerekebilir. Bu ve benzeri bir sürü tamirat ve su tesisatı problemleri ortaya çıkabilir. Veya sadece banyonuza modern bir dekorasyon yaptırmak istersiniz. Havalandırma tesisatı için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, aklınıza gelecek tüm tadilat işlerini yapmaktayız. Her geçen gün tesisat malzemeleri eskir ve bozulur. Sadece sertifikalı tesisat profesyonellerinin çözebileceği kapsamlı sorunlara neden olur. Su tesisatı arızaları beklenmedik şekilde oluşur. Hiç beklemediğiniz bir anda su borusu patlayabilir. Musluk bozulabilir. Banyo gideri tıkanabilir. Klozet iç takım montajı gerekebilir. Taharet musluğu tamiri gerekebilir. Merkezi sistem petek temizliği gerekebilir. Filtreli taharet musluğu montajı gerekebilir. Şehir şebekesinden gelen sudaki kimyasallar, değdiği tüm tesisat elemanlarında hasar oluşturur. İnternette "Havalandırma tesisatı için tesisatçı" diye aradığınızda pek çok firma olduğunu görürsünüz. Peki karşınıza çıkan sayısız sonuç arasından hangisi sizin için doğru seçenek?

Havalandırma tesisatı için tesisatçı olarak biz, en gelişmiş teknoloji ile kaliteli işçiliği, makul fiyata değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Havalandırma tesisatı için tesisatçı olarak, tüm mekanik tesisat ve benzer işleri itina ile yapıyoruz. Ankara'da su tesisatı ile alakalı tüm sorunlarınızı tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Villanızda oluşan tüm su tesisatı sorunlarını tamir ediyoruz. Kalifiye işçilik, hızlı servis, seri iş tamamlama ve mantıklı fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve alanında uzman ustalarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte doğalgaz tesisatı sistemleri ve malzemeleri de gelişiyor ve değişiyor. Bu değişimi Havalandırma tesisatı için tesisatçı olarak sürekli takip ediyor ve teknolojilere ayak uyduruyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden gelen destekle ve sabırla işletmemizi büyütüyoruz. Havalandırma tesisatı için tesisatçı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen dünyaya uyum sağlıyor.

En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Tıkanıklıklar gibi sık karşılaşılan ve basit problemler bile düzgün onarılmalıdır. Aksi halde, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Havalandırma tesisatı için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, vasıfsız işçilik, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, sorunu en uygun şekilde halledebilecek, bizim gibi profesyonel tesisatçılara teslim edin, kafanız rahat etsin. Havalandırma tesisatı için tesisatçı işlerini güvenilir, makul fiyatlı bir uzmana vermek istemez misiniz? Cevabınız evetse, bu konuda aceleci davranıp rastgele seçim yapmayın. Sıhhi tesisat onarımlarınız için uzman ve belgeli doğru ustayı seçmek için adayları karşılaştırın.

Kanal tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan küçük kullanım hataları birleşir ve hiç beklemediğiniz bir anda tıkanıklık sonucuyla size geri döner. Bu sorun çok moral bozucudur. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar fayansların kırılacağı ve içerinin pisleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve boru içi görüntüleme cihazları ile kırmadan dökmeden ve çabucak kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, bebek bezleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve bulaşık artıkları zamanla gider hattına tutunarak kesiti daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm robot cihazlarla tıkanıklık açma ve tıkalı pimaş gideri açma işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanım alanı olan ev, işyeri ve fabrikalardaki doğalgazla çalışan cihazlara taşır. Evlerimizde gazlı hermetik kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Tüm gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması, yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi işlerini uzun yıllardır özenle sayısız konumda tamamladık. Başkent doğalgaz tesisat hatalarının onarılması, petek yıkama ve temizleme ve TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Kombi ve Petek Tesisatı

Ankara'da yılın büyük bölümü oldukça soğuk geçer. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Soğuk ayları sıcak atlatmak için, kombi ve peteklerin bakım ve onarımını soğuk aylardan önce yaptırmalısınız. Ankara'da termostatik vana montajı, alüminyum radyatör montajı, kombi yer değişimi, kimyasallı petek temizleme ve ilaçsız radyatör temizleme işleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Daireler ve villalar genelde kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise güvenlik nedeniyle yasaklanmıştır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kombi tesisatı yakıt tüketimi için düzenli aralıklarla temizlenmelidir.

Cihazlı su kaçak bulma

Cihazlı su kaçak bulma profesyonel ve donanımlı tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya pimaş gider borularında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını bulmak, gelişen teknolojiler ile her geçen gün kolaylaşıyor. Arızanın kaynağının belirlenmesi için termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Sıcak ve soğuk su boruları ve kombi hattı basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge belirlenir. Tüm hasarsız su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri
 2. Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti
 3. Merkezi Sistem Petek Temizliği
 4. Isı Pay Ölçer Montajı
 5. Klozet sifon arızası ve tamiri
 6. Bilgisayarlı su kaçak tespiti
 7. Tuvalet tıkanıklığı açma
 8. Doğalgaz tesisatı döşeme
 9. Kırmadan boru su kaçağı tespiti
 10. Taharet çubuğu montajı ve tamiri
 11. Klozet fleks hortumu değişimi
 12. Tıkanıklık Açma
 13. Su Saati Kollektörü Yenilenmesi
 14. Aç kapa musluk kartuşu tamiri
 15. Klozet rezervuar iç takımı değişimi
 16. Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme
 17. Daire içi mantolama
 18. Ankara Villa Tadilatı
 19. Dibinden kırılan musluk parçasının çıkarılması
 20. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara