En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, yaygın ve küçük problemler bile doğru onarılmalıdır. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. İlkadım mahallesi radyatör temizliği için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, vasıfsız işçilik, size vakit, para ve enerji kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, arızayı hızlı ve sağlam halledebilecek, bizim gibi uzman tesisatçılara teslim edin, kafanız rahat etsin. Pek çok insan İlkadım mahallesi radyatör temizliği için tesisatçı işini makul fiyatlı, hızlı, titiz, işin uzmanı ustalara vermek ister. Değil mi? O zaman numarasını bulduğunuz ustaya hemen işinizi vermeyin. Sıhhi tesisat ilk kurulum ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru kişiyi bulmak için adayları dikkatli şekilde karşılaştırmanızı öneririz.

Tesisat olmayan bir yaşam alanı söz konusu değildir

Susuz bir ev veya işyeri yaşanılmaz olacaktır. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Su tesisatı suyu kullanıcıya götürür. Sıhhi tesisat kurulumu ve kaçaklarının çözülmesi işlerini hızlı ve garantili şekilde yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Uzman bir tesisatçıdan fikir alacağınız zaman çekinmeden bizleri arayabilirsiniz. Deneyimlerimiz sayesinde sizleri doğru çözüme yönlendirmekten mutluluk duyarız. Belki sorun sizin çözebileceğiniz kadar kolay, belki de bir ustanın ilgilenmesi gerekecek. Bu yanıtı size verebilmemiz için bize, arızayı anlatır fotoğraflar ve video yollayabilirsiniz. Bize ulaştıracağınız resimler Alurad radyatör temizliği ve bakımı ile ilgilide olabilir Hava soğutmalı chiller tesisatı ile ilgilide olabilir. Musluk tamiri ve montajı ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Hermetik şofben tesisatı denince biz başta geliriz.

İlkadım mahallesi radyatör temizliği için tesisatçı seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar

Tercih ettiğiniz İlkadım mahallesi radyatör temizliği için tesisatçı gerekli belgelere ve yetkinliğe sahip olmalıdır. Telefon numarasından başka hiçbir bilgisini bilmediğiniz İlkadım mahallesi radyatör temizliği için tesisatçısını evinize almayın. Ülkemizde tesisatçılık yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ancak günümüzde alet çantasını eline alan "tesisatçı"yım diyerek piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve deneyimini sorgulamaktır. Örneğin aradığınız kişi gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Fakat sonraki gün problemin tamir olmadığını gördünüz. Numarayı aradınız ancak ulaşamadınız. Adresi de yok. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Acilen yeni bir İlkadım mahallesi radyatör temizliği için tesisatçı bularak problemi çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Bunun gibi karmaşalarla uğraşmamak için daima bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli belgelere sahip, güvenilir ve profesyonel İlkadım mahallesi radyatör temizliği için tesisatçı seçmenizi öneririz.

İlkadım mahallesi radyatör temizliği fiyatları

İlkadım mahallesi radyatör temizliği fiyatlarını belirlemek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki pek çok parametre hakkında (işin konumu, uzunluk ve genişlikler, marka ve kalite tercihi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgiye hakim olmak gereklidir. Sınırlı değişkene sahip işler haricindeki işler söz konusu olduğunda hızlıca ve kesin fiyat bilgisi vermek yanıltıcı olmaktadır. İş ile ilgili mekanı keşif yapmadan yaklaşık maliyet verilebilirse telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar için numaralarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Petek Temizliği ve Kombi Tesisatı

Ankara'da kış mevsimi oldukça soğuk geçer. Durum böyle olunca kombi ve diğer ısıtıcı sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kışı sorunsuz geçirmek için, ısıtıcı sistemlerin tamirlerini soğuk aylardan önce yaptırmalısınız. Evinizdeki termostatik vana montajı, alüminyum radyatör montajı, kombi ve petek yer değişimi, ilaçlı petek temizleme ve kimyasalsız radyatör temizleme işleri için bizi arayın. Daireler ve villalar çoğunlukla hermetik kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombilerin kullanılması ise güvenlik nedeniyle yasaklanmıştır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kombi tesisatı doğalgaz tasarrufu için düzenli aralıklarla temizlenmelidir.

Hasarsız su kaçağı bulma

Kırmadan su kaçağı bulma profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya pimaş gider borularında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını tespit etmek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Kaynağın belirlenmesi için termal kameralar, dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Sıcak ve soğuk su tesisatı ve kombi hattı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su hattında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta belirlenir. Tüm kameralı su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı evlerimizdeki doğalgazla çalışan cihazlara ulaştırır. Evlerimizde doğalgaz yakıtı ile çalışan yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi ısıtma sisteminin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Tüm doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Ocak doğalgaz dönüşümü, baca uzatması ilave montajı işlerini uzun yıllardır özveri ile yüzlerce konumda uyguladık. Başkentgaz tesisat hatalarının onarılması, ocak doğalgaz dönüşümü ve merkezi ısıtma sistemi kurulumu tamir ve tadilatında güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Klozet iç takım tamiri

Klozet şüphesiz evlerdeki yaşam konforu arttıran demirbaşlar arasındadır. Bize hizmet eden tüm eşyalar gibi klozetlerde bakıma ihtiyacı vardır. İç takım tamir edilmezse su sızdırabilir, sürekli dolum yaparak su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü doğru yapılmadıysa pis su sızdırabilir. Sağlık sorunları nedeniyle yer tuvaletini alafranga tuvalete çevirmek gerekebilir. Kirada oturan ve tadilat istemeyenler için klozet aparatı ile hızlıca değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden biride klozetin konumunu değiştirmektir. Tüm klozet yeri değiştirme ve engelli klozet montajı işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Damlatan musluk onarımı

Musluk arızaları farklı farklı olsa da kabarık fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve çok önemli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bir takım kolay batarya sorunları tamir yeteneği olan insanlar tarafından tamir edilebilir ama genelde bir tesisatçıdan yardım almak gerekebilir. Bilinçsiz onarım denemesi zararın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya durmadan su damlatıyorsa, kullanırken zorlanıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Tıkanıklık Açma
 2. Klozet sifon arızası ve tamiri
 3. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 4. Makinayla kırmadan kanal açma
 5. Tesisata doğalgaz vanası eklenmesi
 6. Klozet su sızıntıları tamiri
 7. Kombi basınç düşmesi tamiri
 8. Bahçe sulaması tesisatı
 9. Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme
 10. Hermetik şofben tesisatı
 11. Su tesisatı fiyatları
 12. Klozet tıkanıklığı açma
 13. Kanalizasyon açma ve temizliği
 14. Kombi su kaçağı bulma yöntemleri
 15. Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 16. Banyoda Kötü Koku Tespiti
 17. Petek Yıkama
 18. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı
 19. Rögar tıkanıklığı açma
 20. Doğalgaz tesisatı döşeme
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara