Tesisatın bulunmadığı bir yaşam alanı yoktur

Suyun olmadığı bir ev yaşanılmaz olacaktır. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Su tesisatı suyu bizlere götürür. Su tesisatı kurulumu ve kaçaklarının çözülmesi işlerini garantili şekilde 35 yıldır yapmaktayız. Uzman bir tesisatçıdan fikir almanız gerektiğinde tereddüt etmeden Yurt Tesisatı arayın. Tecrübelerimiz doğrultusunda sizleri doğru çözüme sevk etmekten mutluluk duyarız. Belki sorun kendinizin çözebileceği kadar basit, belki de bir uzmanın bakması gerekecek. Bu cevabı bulabilmemiz için bize, arızayı gösteren resimler veya video gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz fotoğraflar Logar yeri tespiti ile ilgilide olabilir Banyoda Kötü Koku Tespiti ile alakalıda olabilir. İlaçlı Petek Temizliği ile ilgili olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Klozet fleks hortumu değişimi dendiğinde Yurt Tesisat akla gelir.

Gölbaşı daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak, en son teknolojik ekipmanlar ile profesyonel işçiliği, makul fiyatlara siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Gölbaşı daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak, tüm işlerinizi hızlı ve temiz şekilde yapıyoruz. Ankara'da su ve doğalgaz tesisatı ile ilgili aklınıza gelecek tüm problemlerinizi garantili işçilik ile çözebiliriz. Dairenizde meydana gelebilecek tüm sıhhi tesisat problemlerini onarıyoruz. Kalifiye işçilik, hızlı servis, hızlı sorun çözme ve uygun fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve alanında uzman ustalarımız, devamlı gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte su tesisatı teknolojisi ve ekipmanları da yenileniyor. Tüm yenilikleri Gölbaşı daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak devamlı izliyor ve teknolojilere ayak uyduruyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden gelen güzel temennilerle ve kararlılıkla işletmemizi büyütüyoruz. Gölbaşı daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen ve dönüşen dünyaya uyum sağlıyor.

Gölbaşı daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı

Çoğumuz bir gün evine Gölbaşı daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı arayacaktır. Alt komşuya su sızabilir, contalar eskir ve kopar, ısınmayan radyatörler olabilir. Doğalgaz tesisatı kaçağı olabilir, duşakabin montajı gerekebilir, klozet montajı gerekebilir. Bu ve benzeri pek çok iş ve su tesisatı arızaları oluşabilir. Belki de sadece mutfağınıza yeni bir dizayn yaptırmak istersiniz. Gölbaşı daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak bu ve benzeri, bütün tadilat işlerini yapıyoruz. Her geçen gün tesisat malzemeleri ömrünü doldurur. Sadece sertifikalı tesisat profesyonellerinin baş edebileceği karmaşık problemlere neden olur. Sıhhi tesisat sorunları aniden ortaya çıkar. Hiç beklemediğiniz bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Musluk arızalanabilir. Klozet tıkanıklığı oluşabilir. Kalorimetre Tamiri ve Montajı gerekebilir. Basınçlı su ile pimaş gider yıkama gerekebilir. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı gerekebilir. Doğalgaz Ana Kolon Tesisatı gerekebilir. Şehir şebekesinden gelen suda bulunan kimyasallar, değdiği tüm tesisat elemanlarına zarar verir. İnternette "Gölbaşı daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı" kelimeleriyle arama yaptığınızda yüzlerce sonuç ile karşılaşırsınız. Ama karşınıza çıkan yüzlerce firma arasından hangisi sizin için uygun işletme?

Gölbaşı daire tadilatı ve dekorasyon fiyatları

Gölbaşı daire tadilatı ve dekorasyon fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için sizde takdir edersiniz ki çok sayıda parametre hakkında (işin yeri, uzunluk ve genişlikler, kalite seçimi, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgiye hakim olmak gerekmektedir. Belli başlı işler haricindeki işler söz konusu olduğunda doğrudan ve kesin fiyat vermek yanıltıcı olmaktadır. İşin yapılacağı alanı keşif yapmadan yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Diğer durumlar söz konusuysa numaralarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Musluk ve batarya montajı

Musluk problemleri farklı farklı olmasına rağmen yüksek gelen fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve çok kıymetli suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bazı kolay musluk ve batarya sorunları tamir yeteneği olan kişiler tarafından onarılabilir ama çoğunlukla bir uzmandan destek almak gerekebilir. Hatalı müdahaleler zararın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Batarya devamlı su damlatıyorsa, kullanırken zorlanıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Su kaçağı bulmak için tesisatçı

Hasarsız su kaçağı bulma işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya atık su borularında olabilir. Su kaçağı noktasını bulmak, gelişen teknolojiler ile her geçen gün kolaylaşıyor. Sorunlu noktanın bulunması için ısıya duyarlı kameralar, hassas dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Temiz su tesisatı ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası sisteme bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Atık su borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge tespit edilir. Tüm su kaçağı bulmak için tesisatçı işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanım alanı olan ev ve işyerlerindeki gazla çalışan cihazlara ulaştırır. Konutlarda ve fabrikalarda doğalgazlı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Bütün gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, doğalgaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Petek yıkama ve temizleme, TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerini yıllardır özenle pek çok dairede uyguladık. Başkent doğalgaz tesisat eksikliklerinin onarılması, petek yıkama ve temizleme ve TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı

Şehrimizde kış ayları oldukça düşük sıcaklık ortalamasına sahiptir. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış mevsimini sıcak atlatmak için, kombi ve petek tesisatının bakımını kış öncesi yaptırmanızı öneririz. Tüm termostatik vana montajı, kalorifer tesisatı su kaçağı bulma, petek yer değişimi, kimyasallı radyatör temizleme ve ilaçsız petek temizleme işleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Apartman daireleri ve müstakil villalar çoğunlukla kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanılması ise güvenlik gerekçesiyle yasaktır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı faturadan tasarruf etmek için düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Şofben tesisatı ve montajı
 2. Su deposu temizliği
 3. Çatı Aktarma Su ve Isı Yalıtımı
 4. Bina ana giderlerine çekvalf montajı
 5. Komple kalorifer tesisatı
 6. Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı
 7. Aç kapa musluk kartuşu tamiri
 8. Klozet İç Takımı Değiştirme
 9. Rögar tıkanıklığı açma
 10. Kombi ve Petek Montajı
 11. Termosifon tesisatı ve montajı
 12. Musluk Batarya Değişimi
 13. Komple Daire Tadilatı
 14. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 15. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti
 16. Su Kaçağının Noktasal Tespiti ve Tamiri
 17. Daire içi ısı yalıtımı
 18. Isıtma sistemleri tesisatı
 19. Bulaşık makinası tesisatı hazırlama
 20. Banyoda Kötü Koku Tespiti
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara