Yaşanılan tüm alanlarda tesisat bulunur

Susuz bir konut düşünülemez. Çünkü su hayat kaynağıdır. Tesisat suyu kullanılacağı son noktaya ulaştırır. Su ve doğalgaz tesisatı çekilmesi ve problemlerinin çözülmesi işlerini garantili olarak 35 yıldır yapmaktayız. Uzman bir tesisatçıdan danışmanlık alacağınız zaman rahatça bizi arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz doğrultusunda sizleri doğru çözüme yönlendirmekten mutlu oluruz. Belki problem kendinizin çözebileceği kadar basit, belki de bir uzmanın ilgilenmesi gerekecek. Bu yanıtı bulabilmemiz için bize, arızayı anlatan resimler veya video yollayabilirsiniz. Yollayacağınız bilgiler Kombi su kaçağı bulma yöntemleri ile ilgilide olabilir Ankara Kombi Değişimi ile alakalıda olabilir. Ocak ve şofben doğalgaz dönüşümü ile ilgili olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Kanal Açma söz konusu olduğunda biz başta geliriz.

En Kolay Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Doğru Yaptırın

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, yaygın ve küçük problemler bile düzgün tamir edilmelidir. Aksi halde, çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. Doğukent duşakabin montajı için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, yanlış tesisat malzemeleri, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, sorunu en uygun şekilde çözebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara emanet edin, rahat edin. Pek çok insan Doğukent duşakabin montajı için tesisatçı işini uygun fiyatlı, hızlı, temiz, işin ehli kişilere vermek ister. Değil mi? Öyleyse internette bulduğunuz kişiye hemen işinizi teslim etmeyin. Su tesisatı ilk kurulum ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru ustayı seçmek için adayları dikkatlice kıyaslamanızı öneririz.

Doğukent duşakabin montajı için tesisatçı

Herkesin acil bir şekilde Doğukent duşakabin montajı için tesisatçı bulmamız gerekebilir. Kalorifer tesisatında kaçak olabilir, yer tuvaletini klozete çevirmek gerekebilir, giderler tıkanır. Su kaçağı olabilir, fayansçı gerekebilir, korniş montajı gerekebilir. Bunlara benzer bir sürü iş ve su tesisatı arızaları meydana gelebilir. Veya sadece banyonuza son moda bir dekorasyon yaptırmak istersiniz. Doğukent duşakabin montajı için tesisatçı olarak bu ve benzeri, tüm tamiratları yapıyoruz. Zamanla su tesisatı parçaları ömrünü doldurur. Sadece sertifikalı tesisat profesyonellerinin çözebileceği acil durumlara neden olur. Sıhhi tesisat problemleri beklenmedik şekilde oluşur. Hiç beklemediğiniz bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Kombi arızalanabilir. Tuvalet gideri tıkanabilir. Banyo tıkanıklığı ve gideri açma gerekebilir. Bahçe sulaması tesisatı gerekebilir. Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama gerekebilir. Isıtma sistemleri tesisatı için usta lazım olabilir. Şehir şebekesinden gelen suda bulunan aşındırıcı maddeler, temas ettiği tüm tesisat elemanlarında hasar oluşturur. İnternette "Doğukent duşakabin montajı için tesisatçı" ihtiyacınıza yönelik yaptığınız aramada sayısız seçenek olduğunu görürsünüz. Ama karşınıza çıkan onlarca usta içinden hangisi sizin için uygun sonuç?

Doğukent duşakabin montajı fiyatı

Doğukent duşakabin montajı fiyatını belirlemek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki birden fazla parametre hakkında (işin konumu, uzunluk ve genişlikler, marka ve kalite seçimi, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgilere sahip olmak gerekmektedir. Sınırlı değişkene sahip işler dışındaki işlerde anında ve kesin ya da yaklaşık fiyat vermek mümkün değildir. İşin yapılacağı mahali incelemeden yaklaşık fiyat verilebilirse telefonda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa lütfen iletişim kanallarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan farkına bile varmadığımız kullanım hataları birleşir ve birden bire tıkanıklık olarak karşınıza çıkar. Ve bu sorun fazlasıyla endişe vericidir. Müşterilerimiz fayansların kırılacağı ve içerinin kirleneceğini düşünerek endişelenirler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve boru içi görüntüleme cihazları yardımıyla hasarsız ve kısa zamanda gider tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her daire gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, bebek bezleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kıl,tüy,saç kalıntıları zaman içinde pimaş borulara yapışarak gideri küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün banyo tıkanıklığı ve gideri açma ve kanalizasyon açma ve temizliği işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti

Şehrimizde kış mevsimi sert ve soğuk yaşanır. Bu durum kombi sistemi ve benzeri ısıtma sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kışı arızasız geçirmek istiyorsanız, ısıtıcı sistemlerin bakım ve tamirlerini kış aylarından önce yaptırmanızı öneririz. Eviniz ve işyerinizdeki termostatik vana montajı, kombi baca uzatması montajı, kombi ve petek yer değişimi, kimyasallı petek temizliği ve kimyasalsız petek temizliği işleri için bizimle iletişime geçin. Apartman daireleri ve villalar genelde kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombilerin kullanılması ise güvenlik nedeniyle yasaktır. Radyatörler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı yakıt tasarrufu için belirli aralıklarla temizlenmelidir.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı yaşam alanlarındaki doğalgazlı cihazlara taşır. Evlerimizde doğalgazlı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Tüm doğalgazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, doğalgaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi, doğalgazlı şofben montajı işlerini 35 yıldır özenle pek çok konumda tamamladık. Başkentgaz tesisat hatalarının düzeltilmesi, başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması ve baca uzatması ilave montajı işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Sıcak su tesisatı
 2. Klozet tıkanıklığı açma
 3. Klozet taharet musluğu tamiri ve montajı
 4. Hava tesisatı
 5. Alt Kata Su Sızıntısının Tespiti
 6. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 7. Doğalgaz Tesisatı
 8. Hermetik kombi baca uzatması ilave
 9. Rögar yeri tespiti
 10. Alçıpan Boya Badana
 11. Klozet İç Takımı Değiştirme
 12. Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama
 13. Radyatör vanası değişimi
 14. Alt komşuya su akması tamiri
 15. Küveti duşakabine çevirme
 16. Tuvalet es sifonu değiştirme
 17. Daire içi mantolama
 18. Foseptik kuyusu temizliği
 19. Kalorimetre Tamiri ve Montajı
 20. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara