En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Kalorifer tesisatındaki su kaçağı gibi, yaygın ve küçük sorunlar bile doğru onarılmalıdır. Aksi durumda, çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. Bilkent musluk tamiri için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, yanlış tesisat malzemeleri, size enerji, zaman ve para kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, arızayı tek seferde halledebilecek, bizim gibi uzman tesisatçılara emanet edin, kafanız rahat etsin. Bilkent musluk tamiri için tesisatçı işlerini güvenilir, makul fiyatlı bir firmaya vermek istemez misiniz? Öyleyse numarasını bulduğunuz kişiye hemen işinizi teslim etmeyin. Su tesisatı tamirleriniz için kalifiye ve sertifikalı doğru ustayı bulmak için adayları karşılaştırın.

İşte doğru Bilkent musluk tamiri için tesisatçı seçimi için öneriler

Bilkent musluk tamiri için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve sertifikalara sahip olmalıdır. Telefon numarasından başka hiçbir bilgisini bilmediğiniz Bilkent musluk tamiri için tesisatçısını evinize almayın. Ülkemizde tesisatçılık yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ama bu günlerde takım çantasını kapan "tesisatçı"yım diye piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen ustanın yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Diyelim ki çağırdığınız kişi gerekli tamiratı yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ama sonraki gün problemin devam ettiğini fark ettiniz. Aradınız fakat açmadı. Adresini de bilmiyorsunuz. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Bir an önce başka bir Bilkent musluk tamiri için tesisatçı bulup problemi tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki evinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Bu ve benzer karmaşalarla uğraşmamak için daima bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli belgelere sahip, garantili ve profesyonel Bilkent musluk tamiri için tesisatçı seçin.

Bilkent musluk tamiri için tesisatçı

Pek çoğumuzun aniden Bilkent musluk tamiri için tesisatçı bulması gerekmiştir. Kalorifer tesisatında kaçak olabilir, evde gaz kokusu olabilir, pimaş borular tıkanır. Su kaçağı olabilir, iç takım su kaçırabilir, kombi yer değişimi yapmak gerekebilir. Bu ve benzeri pek çok tamirat ve sıhhi tesisat sorunları meydana gelebilir. Veya sadece evinize modern bir dekorasyon yaptırmak istersiniz. Bilkent musluk tamiri için tesisatçı olarak bu ve benzeri, bütün yapısal işleri yapıyoruz. Gün geçtikçe, içinde su durdukça sıhhi tesisat elemanları ömrünü doldurur. Yalnızca profesyonel tesisatçıların tamir edebileceği acil sorunlara sebep olur. Sıhhi tesisat problemleri beklenmedik şekilde oluşur. Hiç beklemediğiniz bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Musluk arızalanabilir. Banyo gideri tıkanabilir. Alt komşuya su akması tamiri gerekebilir. Dibinden kırılan musluk parçasının çıkarılması gerekebilir. Hidrofor arızaları tamiri gerekebilir. TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı gerekebilir. Şebeke hattından gelen sudaki kimyasallar, suyun değdiği tüm conta ve demir borularda hasar oluşturur. İnternette "Bilkent musluk tamiri için tesisatçı" ihtiyacınıza yönelik yaptığınız aramada onlarca sonuç olduğunu görürsünüz. Peki karşınıza çıkan onlarca işletme arasından hangisi sizin için uygun sonuç?

Bilkent musluk tamiri fiyatı

Bilkent musluk tamiri fiyatı nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki çok sayıda değişken ile ilgili (işin yapılacağı yer, ölçüler, marka seçimi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgi sahibi olmak gereklidir. Belli başlı işler dışındaki işlerde doğrudan ve sabit fiyat vermek mümkün olmamaktadır. İşin yapılacağı mekanı görmeden yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Diğer durumlar için lütfen iletişim kanallarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Su kaçağı tespiti

Noktasal su kaçağı tespiti işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya pimaş gider borularında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını tespit etmek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Sorunlu noktanın bulunması için ısıya duyarlı kameralar, akustik dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Şebeke boruları ve kombi hattı basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta belirlenir. Tüm hasarsız su kaçağı bulma işlerinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Kanal tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan önemsiz görünen kullanım hataları birleşir ve bir gün tıkanıklık sonucuyla karşınıza çıkar. Bu arıza fazlasıyla can sıkıcıdır. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar yerlerin kırılacağı ve yerlerin kirleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve kanal görüntüleme kameraları yardımıyla kırmadan ve kısa zamanda kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, iç çamaşırları, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kıl,tüy,saç kalıntıları zaman içinde gider hattına kalıntılar oluşturarak gideri küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm rögar tıkanıklığı açma ve duşakabin ve duş teknesi gideri açma işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Kombi Tesisatı Kaçağı ve Tamiri

Ankara'da kış mevsimi soğuk ve zorludur. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtma sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kış mevsimini sorunsuz geçirmek için, ısıtma sistemlerin periyodik kontrollerini kış mevsimi gelmeden yaptırmalısınız. Evinizdeki kombi tesisat temizliği, alüminyum radyatör montajı, petek yer değişimi, kimyasallı radyatör temizliği ve ilaçsız radyatör temizleme işleriniz için bize ulaşın. Daireler ve müstakil villalar çoğunlukla yoğuşmalı kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombilerin kullanılması ise can güvenliği gerekçesiyle yasaklanmıştır. Radyatörler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı doğalgaz tasarrufu için periyodik aralıklarla temizlenmelidir.

Damlatan musluk onarımı

Batarya arızaları çok çeşitli olsa bile yüksek gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve oldukça önemli olan suyumuzun tek bir damlası bile ziyan edilmemelidir. Bir takım basit batarya problemleri eli yatkın kişiler tarafından tamir edilebilir ancak büyük ihtimalle bir profesyonelden destek almak gerekir. Hatalı müdahaleler zararın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk sürekli su damlatıyorsa, kullanırken zorlanıyorsanız onarılması gerekir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Termosifon tesisatı ve montajı
 2. Kuğu musluk tamiri ve montajı
 3. Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 4. Donmuş su tesisatı açma
 5. Lavabo Tıkanıklığı Açma
 6. Küveti jakuziye çevirme
 7. Bahçe sulama sistemi tesisatı
 8. Musluk contası değişimi
 9. Püskürtme su yalıtımı
 10. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı
 11. Kombi ve Petek Montajı
 12. Oksijen ve Elektrik Kaynağı
 13. Gömme rezervuar şamandırası tamiri
 14. Isı Pay Ölçer Montajı
 15. Küvet üstü cam panel montajı
 16. Merkezi Isıtma Sistemleri
 17. Bulaşık makinası tesisatı hazırlama
 18. Pimaş Gider Tıkanıklık Açma
 19. Petek Bakımı
 20. Hava tesisatı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara