Beştepe musluk tamiri için tesisatçı

Herkes günün birinde mutlaka evine Beştepe musluk tamiri için tesisatçı arayacaktır. Kalorifer tesisatında kaçak olabilir, evde gaz kokusu olabilir, giderler tıkanır. Su kaçağı olabilir, duşakabin montajı gerekebilir, su saati kollektörü değişimi gerekebilir. Bunlar gibi pek çok iş ve sıhhi tesisat problemleri meydana gelebilir. Belki de sadece banyonuza son moda bir dekorasyon yaptırmak istersiniz. Beştepe musluk tamiri için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, bütün tamirat ve tadilatları yapmaktayız. Gün geçtikçe, içinde su durdukça sıhhi tesisat elemanları işlevini yitirir. Sadece profesyonel tesisatçıların çözebileceği acil problemlere neden olur. Sıhhi tesisat sorunları birden bire oluşur. Aniden su borusu patlayabilir. Musluk bozulabilir. Klozet tıkanabilir. Sıcak su tesisatı gerekebilir. Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için usta lazım olabilir. Tıkalı pimaş gideri açma gerekebilir. Banyo bataryası değişimi gerekebilir. Şebeke hattından gelen suda bulunan kimyasallar, suyun değdiği tüm tesisat elemanlarına zarar verir. İnternette "Beştepe musluk tamiri için tesisatçı" diye aradığınızda pek çok usta ile karşılaşırsınız. Ama karşınıza çıkan sayısız işletme arasından hangisi sizin için doğru firma?

Tesisatın bulunmadığı bir yaşam alanı yoktur

Su olmayan bir ev veya işyeri yaşanılmaz olacaktır. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Sıhhi tesisat suyu kullanılacağı son noktaya taşır. Su ve doğalgaz tesisatı çekilmesi ve kaçaklarının çözülmesi işlerini garantili olarak yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bir tesisat uzmanından öneri alacağınız zaman tereddüt etmeden bizi arayın. Deneyimlerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten kıvanç duyarız. Belki arıza sizin çözebileceğiniz kadar kolay, belki de bir profesyonelin çözmesi gerekecek. Bu yanıtı sunmamız için bize, arızayı anlatır fotoğraflar veya video yollayabilirsiniz. Bize ulaştıracağınız fotoğraflar Boyler montajı ve kazan bağlantıları ile ilgilide olabilir Hava soğutmalı chiller tesisatı ile alakalıda olabilir. Kanal Açma ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Makinayla kırmadan kanal açma dendiğinde biz başta geliriz.

Beştepe musluk tamiri için tesisatçı seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar

Tercih ettiğiniz Beştepe musluk tamiri için tesisatçı gerekli belgelere ve tecrübeye sahip olmalıdır. Telefon numarasından başka hiçbir bilgisini bilmediğiniz Beştepe musluk tamiri için tesisatçısını evinize ya da işyerinize almayın. Ülkemizde tesisatçılık mesleğini icra etmek için bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Fakat günümüzde alet çantasını eline alan "tesisat ustası"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve deneyimini sorgulamaktır. Diyelim ki aradığınız usta tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ama sonraki gün problemin tamir olmadığını gördünüz. Aradınız ancak cevap vermedi. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Hızlıca başka bir Beştepe musluk tamiri için tesisatçı bulup sorunu tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki evinizi ya da işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Bu ve benzer karmaşalarla uğraşmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli belgelere sahip, garantili ve işinde uzman Beştepe musluk tamiri için tesisatçı seçin.

Beştepe musluk tamiri fiyatları

Beştepe musluk tamiri fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için sizde takdir edersiniz ki çok sayıda değişken ile ilgili (işin konumu, ölçüler, kalite seçimleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Spesifik işler haricindeki işlerde doğrudan ve kesin fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. İlgili mekanı incelemeden yaklaşık fiyat verilebilirse telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Bunun dışındaki durumlar için numaralarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Musluk ve batarya tamiri

Musluk arızaları farklı farklı olsa da kabarık faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve çok kıymetli suyumuzun tek bir damlası bile boşa harcanmamalıdır. Bir takım basit musluk problemleri tamir yeteneği olan kişiler tarafından çözülebilir ama çoğunlukla bir profesyonelden destek almak gerekir. Yanlış tamir denemesi hasarın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Batarya durmadan su akıtıyorsa, açıp kapatırken zorlanıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan önemsiz görünen yanlış kullanımlar birleşir ve beklenmedik bir anda tıkanıklık sonucuyla size geri döner. Ve bu problem oldukça endişe vericidir. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar kırım yapılacağı ve evin kirleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve kameraları yardımıyla kırmadan ve çabucak kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her birim giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, hijyen pedleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve çay demleri zaman içinde gider borularına tutunarak gideri küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Tüm rögar tıkanıklığı açma ve duşakabin ve duş teknesi gideri açma işlerinde güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Hermetik kombi baca uzatması ilave
 2. Pis su gideri tespiti ve tamiri
 3. Kanal Açma
 4. Makinayla kombi tesisatı ve petek temizleme
 5. Kombi su kaçağı bulma yöntemleri
 6. Tıkanıklık Açma
 7. Radyatör Petek Yer Değişimi
 8. Dibinden kırılan musluk parçasının çıkarılması
 9. Makinalı Tıkanık Açma
 10. Isınmayan petek tamiri
 11. Alaturkayı Klozete Çevirme
 12. Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 13. Bilgisayarlı su kaçak tespiti
 14. Klozet tesisatı ve montajı
 15. Tıkanmış tuvalet açma
 16. Filtreli taharet musluk montajı
 17. Banyo tavanında küf oluşumu tamiri
 18. Hava soğutmalı chiller tesisatı
 19. Duşakabin ve duş teknesi gideri açma
 20. Kamera ile pimaş boru görüntüleme
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara