Su tesisatı fiyatları için su tesisatçısı olarak biz, en güncel ekipmanlar ile kaliteli işçiliği, makul fiyata değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Su tesisatı fiyatları için su tesisatçısı olarak, bütün su ve doğalgaz tesisatı işlerini garantili olarak yapıyoruz. Ankara'da sıhhi tesisat ile alakalı bütün sorunlarınızı garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. Dairenizde meydana gelebilecek bütün sıhhi tesisat arızalarını tamir ediyoruz. Kalifiye işçilik, hızlı servis, hızlı iş bitirme ve makul fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve alanında uzman ustalarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe doğalgaz tesisatı teknolojisi ve yardımcı aletleri de gelişiyor. Bu değişimi Su tesisatı fiyatları için su tesisatçısı olarak yakından izliyor ve uyum sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizden gelen destekle ve sabırla ailemizi büyütüyoruz. Su tesisatı fiyatları için su tesisatçısı daima ileriyi hedefleyerek değişen zamana ayak uyduruyor.

Su tesisatı size suyu taşır

Su olmayan bir ev veya işyeri yaşanılmaz olacaktır. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Sıhhi tesisat suyu bizlere taşır. Tesisat sıfırdan kurulumu ve kaçaklarının tamiri işlerini garantili şekilde uzun yıllardır yapmaktayız. Tesisat ustasından tavsiye almanız gerektiğinde çekinmeden Yurt Tesisatı arayın. Deneyimlerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten mutlu olacağız. Belki problem kendinizin çözebileceği kadar basit, belki de bir uzmanın bakması gerekecek. Bu yanıtı size sunmamız için bize, arızayı anlatan resimler ve video yollayabilirsiniz. Göndereceğiniz resimler Taharet çubuğu montajı ve tamiri ile ilgilide olabilir Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri ile alakalıda olabilir. Makinayla kombi tesisatı ve petek temizleme ile ilgili olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu almak için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti söz konusu olduğunda Yurt Tesisat başta gelir.

Su tesisatı fiyatları için su tesisatçısı

Hepimizin aniden Su tesisatı fiyatları için su tesisatçısı bulmamız gerekebilir. Kalorifer tesisatında kaçak olabilir, contalar çürür ve sızdırır, ısınmayan radyatörler olabilir. Doğalgaz tesisatı kaçağı olabilir, iç takım su kaçırabilir, kombi yer değişimi yapmak gerekebilir. Bu ve benzeri bir sürü iş ve sıhhi tesisat problemleri oluşabilir. Veya sadece salonunuza son moda bir dizayn yaptırmak istersiniz. Su tesisatı fiyatları için su tesisatçısı olarak bu ve benzeri, tüm yapısal işleri yapmaktayız. Gün geçtikçe, içinde su durdukça sıhhi tesisat parçaları eskir ve bozulur. Sadece sertifikalı tesisat profesyonellerinin halledebileceği karmaşık durumlara sebep olur. Su tesisatı problemleri aniden oluşur. Aniden lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Batarya arızalanabilir. Klozet tıkanıklığı oluşabilir. Engelli klozeti montajı gerekebilir. Klozet iç takım montajı gerekebilir. Merkezi sistem petek temizliği gerekebilir. Banyo bataryası değişimi gerekebilir. Şebeke hattından gelen sudaki aşındırıcı maddeler, suyun değdiği tüm tesisat elemanlarında hasar oluşturur. İnternette "Su tesisatı fiyatları için su tesisatçısı" diye aradığınızda yüzlerce firma ile karşılaşırsınız. Kafanızda aniden "bu kadar çok işletme içinden en doğrusu hangisi" sorusu oluşacak. Cevabı yazımızda…

Su tesisatı fiyatları fiyatları

Su tesisatı fiyatları fiyatlarını belirlemek için sizde hak verirsiniz ki çok sayıda değişken hakkında (işin yapılacağı yer, ölçüler, kalite ve marka tercihleri, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgilere sahip olmak gerekmektedir. Spesifik işler haricindeki işlerde doğrudan ve kesin ya da yaklaşık fiyat vermek gerçekçi olmamaktadır. İlgili mahali keşif yapmadan yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun haricindeki durumlar için numaralarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Kombi ve Petek Temizliği

Ankara'da yılın büyük bölümü aşırı soğuk geçmektedir. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kışı konforlu atlatmak istiyorsanız, ısıtıcı cihazların bakım ve onarımını kış öncesi yaptırmalısınız. Tüm termostatik vana montajı, panel radyatör montajı, kombi ve petek yer değişimi, ilaçlı petek temizleme ve kimyasalsız petek temizliği işleri için bizimle iletişime geçin. Daireler ve villalar genelde yoğuşmalı kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise güvenlik nedeniyle yasaktır. Petekler ve kazan arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı yakıt tüketimi için düzenli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Klozet iç takım tamiri

Klozet şüphesiz evlerdeki yaşam konforunu yükselten eşyalar arasındadır. Ancak bize hizmet eden tüm araçlar gibi klozetlerde bakıma ihtiyaç duyar. Klozet iç takımı onarılmazsa su sızdırabilir, su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü doğru yapılmadıysa pis su sızdırabilir. Yaşlılık sorunları nedeniyle alaturka tuvaleti alafranga tuvalete çevirmek gerekebilir. Kiracılar ve tadilat istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Bütün klozet yeri değiştirme ve asma klozet tamiri ve montajı işlerinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Musluk tamiri

Musluk arızaları farklı farklı olmasına rağmen kabarık faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve oldukça kıymetli suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bazı basit musluk problemleri eli yatkın kişiler tarafından tamir edilebilir ama çoğunlukla bir profesyonelden yardım almak gerekebilir. Bilinçsiz tamir denemesi hasarın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya durmadan su sızdırıyorsa, açıp kapatmak için aşırı güç harcıyorsanız onarılması gerekir.

Su kaçağı tespiti

Su kaçağı bulmak için tesisatçı işinde uzman ve donanımlı tesisat firmaları tarafından uygulanan bir yoldur. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya atık su borularında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını tespit etmek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Kaynağın belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, akustik dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Temiz su tesisatı ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası tesisata bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pis su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge belirlenir. Tüm noktasal su kaçağı tespiti işlerinde uzman tesisatçılarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Lavabo tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan küçük yanlış kullanımlar birleşir ve ansızın tıkanıklık biçiminde karşınıza çıkar. Ve bu sorun oldukça moral bozucudur. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar yerlerin kırılacağı ve içerinin pisleneceğini düşünerek kaygılanırlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve boru içi görüntüleme cihazları ile kırmadan ve çabucak tıkanıklıklar açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her daire gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, iç çamaşırları, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve bulaşık artıkları zaman içinde gider hattına yapışarak gideri küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Tüm rögar tıkanıklığı açma ve duşakabin ve duş teknesi gideri açma işlerinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Filtreli taharet musluk montajı
 2. Termostatik vana montajı
 3. Banyo Armatürleri Montajı
 4. Banyo bataryası değişimi
 5. Klozet rezervuar iç takımı değişimi
 6. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 7. Kırmadan boru su kaçağı tespiti
 8. Foseptik kuyusu temizliği
 9. Kombi su kaçağı bulma yöntemleri
 10. Alaturkayı Klozete Çevirme
 11. Asma klozet tamiri ve montajı
 12. Kamera ile pimaş boru görüntüleme
 13. Robotla tıkanıklık açma
 14. Su deposu temizliği
 15. Yer Tuvaletini Klozete Çevirme
 16. Bacalı Kombi Değişimi
 17. Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri
 18. Doğalgaz tesisatı döşeme
 19. Hava tesisatı
 20. Kuğu musluk tamiri ve montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara