Uğur Mumcu Caddesi duşakabin montajı için tesisatçı olarak biz, en son teknolojik ekipmanlar ile garantili işçiliği, makul fiyata siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Uğur Mumcu Caddesi duşakabin montajı için tesisatçı olarak biz, tüm tamir işlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Başkent Ankara'da sıhhi tesisat ile ilgili aklınıza gelecek tüm sorunlarınızı garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. Dairenizde meydana gelen bütün doğalgaz tesisatı sorunlarını onarıyoruz. Nitelikli işçilik, hızlı servis, hızlı sorun çözme ve makul fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve takım arkadaşlarımız, devamlı gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte su tesisatı teknolojisi ve yardımcı aletleri de gelişiyor ve değişiyor. Tüm yeni teknolojileri Uğur Mumcu Caddesi duşakabin montajı için tesisatçı olarak yakından izliyor ve değişime uyum sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizden gelen güzel yorumlarla ve sabırla firmamızı büyütüyoruz. Uğur Mumcu Caddesi duşakabin montajı için tesisatçı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen zamana uyum sağlıyor.

Uğur Mumcu Caddesi duşakabin montajı için tesisatçı tercihini aceleyle yapmaktan kaçının. Bunun için önerilerimizi göz önünde bulundurun.

Ustalık belgesi ve gerçek bir adresi olan Uğur Mumcu Caddesi duşakabin montajı için tesisatçı, doğru tercih olacaktır. Telefon numarasından başka hiçbir şeyini bilmediğiniz Uğur Mumcu Caddesi duşakabin montajı için tesisatçısını evinize ya da işyerinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde su tesisatçılığı yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ancak günümüzde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "tesisat ustası"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın ustalık belgesini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve deneyimini doğrulamaktır. Diyelim ki numarasını internetten bulduğunuz şahıs gerekli tamiratı yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ancak sonra problemin tamir olmadığını fark ettiniz. Aradınız ancak açmadı. Adresini de bilmiyorsunuz. Tek bildiğiniz ustanın telefon numarası. Hemen yeni bir Uğur Mumcu Caddesi duşakabin montajı için tesisatçı bularak problemi çözmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi ya da işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Benzer karmaşalarla karşı karşıya kalmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli izinlere sahip, garantili ve işinde uzman Uğur Mumcu Caddesi duşakabin montajı için tesisatçı seçin.

Su tesisatı suyu size ulaştırır

Suyun olmadığı bir ev veya işyeri düşünülemez. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Su tesisatı suyu kullanılacağı son noktaya ulaştırır. Tesisat kurulumu ve sorunlarının çözülmesi işlerini garantili olarak 35 yıldır yapmaktayız. Tesisat ustasından fikir alacağınız zaman rahatça bizleri arayın. Deneyimlerimiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten kıvanç duyarız. Belki sorun sizin çözebileceğiniz kadar kolay, belki de bir uzmanın el atması gerekecek. Bu cevabı size sunmamız için bize, sorunu anlatır fotoğraflar ve video ulaştırabilirsiniz. Göndereceğiniz bilgiler Tesisat projesi ile ilgilide olabilir Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti ile ilgilide olabilir. Doğalgaz Kaçak Tamiri ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Tıkanmış tuvalet açma denince Yurt Tesisat başta gelir.

Uğur Mumcu Caddesi duşakabin montajı fiyatı

Uğur Mumcu Caddesi duşakabin montajı fiyatı nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki pek çok parametre hakkında (işin yapılacağı yer, uzunluk ve genişlikler, marka ve kalite tercihi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgiye hakim olmak gerekmektedir. Sınırlı değişkene sahip işler haricindeki işlerde hızlıca ve kesin fiyat bilgisi vermek gerçekçi olmamaktadır. İşin yapılacağı alanı keşif yapmadan yaklaşık fiyat verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa lütfen numaralarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Kombi ve Petek Temizleme Bizim İşimiz

Şehrimizde kış mevsimi sert ve soğuk yaşanır. Bu durum kombi sistemi ve benzeri ısıtıcı sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Soğuk ayları arızasız geçirmek için, ısıtma sistemlerin periyodik kontrollerini kış öncesi yaptırmalısınız. Tüm kombi tesisat temizliği, kalorifer tesisatı su kaçağı bulma, petek yer değişimi, kimyasallı petek temizleme ve kimyasalsız petek temizleme işleri için bize ulaşın. Apartman daireleri ve villalar çoğunlukla kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanılması ise can güvenliği sebebiyle yasaktır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı yakıt tasarrufu için belirli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Asma klozet tamiri

Klozet kullanan çoğunluk için yaşanılan her alandaki konforunu arttıran gereçler arasında sayılır. Sürekli kullanılan tüm eşyalar gibi klozetlerde bakıma ihtiyacı vardır. Klozet iç takımı tamir edilmezse su kaçırabilir, sürekli dolum yaparak su tüketimini arttırabilir. Klozet bağlantı körüğü yanlış yapıldıysa atık su kaçırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları nedeniyle yer tuvaletini alafranga tuvalete değiştirmek gerekebilir. Kirada oturan ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Bütün gömme rezervuar tamiri ve klozet su sızıntıları tamiri işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Kırmadan su kaçağı bulma

Hasarsız su kaçağı bulma işinde uzman ve donanımlı firmalar tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya atık su hattında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını tespit etmek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Arızanın kaynağının belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Temiz su hattı ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası tesisata bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge bulunur. Bütün kameralı su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan küçük kullanım hataları birleşir ve birden bire tıkanıklık sonucuyla karşınıza çıkar. Bu problem fazlasıyla moral bozucudur. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar yerlerin kırılacağı ve evin pisleneceğini düşünerek endişe duyarlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kameraları yardımıyla kırmadan dökmeden ve çabucak pimaş boru tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her daire giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, hijyen pedleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve bulaşık artıkları zaman içinde gider hattına kalıntılar oluşturarak geçiş çapını daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Bütün pis koku tespiti ve giderilmesi ve tıkalı pimaş gideri açma işlerinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Tüm doğalgaz tesisatı işleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanım alanı olan evlerimizdeki doğalgazla çalışan cihazlara ulaştırır. Evlerimizde gazlı yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Bütün gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Ocak doğalgaz dönüşümü, doğalgazlı şofben montajı işlerini yıllardır özenle yüzlerce hanede tamamladık. Başkent doğalgaz tesisat hatalarının tamamlanması, petek yıkama ve temizleme ve baca uzatması ilave montajı tamir ve tadilatında güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Doğalgaz Ana Kolon Tesisatı
 2. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı
 3. Klozet İç Takımı Değiştirme
 4. Küvet üstü plastik duşakabin montajı
 5. Isıtma ve soğutma tesisatı
 6. Isınmayan petek tamiri
 7. Banyo bataryası değişimi
 8. Gömme rezervuar şamandırası tamiri
 9. Kuğu musluk tamiri ve montajı
 10. Klozet rezervuar iç takımı değişimi
 11. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 12. Radyatör Petek Yer Değişimi
 13. Kombi filtresi temizliği
 14. Fabrika su tesisatı kurulumu
 15. Havalandırma tesisatı
 16. Şofben montajı
 17. Taharet çubuğu montajı ve tamiri
 18. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
 19. Küveti jakuziye çevirme
 20. Termostatik Vana Değişimi
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara