Yaşanılan tüm alanlarda tesisat bulunur

Su olmayan bir ev veya işyeri düşünülemez. Çünkü susuz bir yaşam mümkün değildir. Su tesisatı suyu insanlara ulaştırır. Sıhhi tesisat çekilmesi ve problemlerinin çözülmesi işlerini garantili olarak 35 yıldır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Uzman bir tesisatçıdan öneri alacağınız zaman çekinmeden bizleri arayın. Tecrübelerimiz sayesinde sizleri doğru çözüme yönlendirmekten mutluluk duyarız. Belki arıza sizin çözebileceğiniz kadar basit, belki de bir profesyonelin bakması gerekecek. Bu yanıtı size sunmamız için bize, problemi anlatır fotoğraflar ve video gönderebilirsiniz. Yollayacağınız videolar Daire içi mantolama ile ilgilide olabilir Bilgisayarlı su kaçak tespiti ile ilgilide olabilir. Kombi su kaçağı bulma yöntemleri ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bizi arayın. Çünkü Ankara'da İlaçlı Petek Temizliği denince biz başta geliriz.

Tandoğan daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı

Çoğu insana bir gün Tandoğan daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı gerek olabilir. Eski borular paslanır, yer tuvaletini klozete çevirmek gerekebilir, ısınmayan radyatörler olabilir. Su kaçağı olabilir, terastan su sızabilir, klozet montajı gerekebilir. Bunlar gibi pek çok tamirat ve su tesisatı sorunları oluşabilir. Ya da sadece evinize modern bir dizayn yaptırmak istersiniz. Tandoğan daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, tüm tamiratları yapmaktayız. Zamanla su tesisatı parçaları ömrünü doldurur. Yalnızca sertifikalı tesisat profesyonellerinin halledebileceği karmaşık durumlara sebep olur. Su tesisatı sorunları aniden meydana gelir. Hiç beklemediğiniz bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Musluk bozulabilir. Duşakabin gideri tıkanıklığı oluşabilir. Küveti duşakabine çevirme gerekebilir. Engelli klozet montajı gerekebilir. Isıtma sistemleri tesisatı gerekebilir. Kombi filtresi temizliği gerekebilir. Şebeke hattından gelen suda bulunan zararlı bileşenler, temas ettiği tüm tesisat elemanlarına zarar verir. İnternette "Tandoğan daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı" kelimeleriyle arama yaptığınızda yüzlerce firma ile karşılaşırsınız. Kafanızda bir anda "bu kadar çok işletme arasından en iyisi hangisi" sorusu belirecek. Cevabı yazımızda bulacaksınız.

Tandoğan daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak, en son ekipmanlar ile kaliteli işçiliği, makul fiyatlara sizlere sunuyoruz.

Tandoğan daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak, her türlü tamir işlerinizi hızlı ve temiz şekilde yapıyoruz. Başkent Ankara'da su tesisatı ile ilgili aklınıza gelecek tüm problemlerinizi tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Villanızda oluşabilecek tüm su tesisatı arızalarını tamir ediyoruz. Nitelikli işçilik, hızlı servis, hızlı sorun çözme ve uygun fiyat imkanına ulaşın. Hizmetlerimiz ve takım arkadaşlarımız, gün geçtikçe gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün doğalgaz tesisatı sistemleri ve malzemeleri de yenileniyor. Tüm yeni teknolojileri Tandoğan daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak devamlı izliyor ve uyum sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizden gelen destekle ve kararlılıkla ailemizi geliştiriyoruz. Tandoğan daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen dünyaya ayak uyduruyor.

Tandoğan daire tadilatı ve dekorasyon fiyatı

Tandoğan daire tadilatı ve dekorasyon fiyatı nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki çok sayıda değişken ile ilgili (işin yapılacağı yer, ölçüler, kalite ve marka seçimi, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgilere sahip olmak gereklidir. Sınırlı değişkene sahip işler dışındaki işler söz konusu olduğunda hızlıca ve kesin ya da yaklaşık fiyat vermek mümkün olmamaktadır. İlgili mahali görmeden yaklaşık fiyat verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun haricindeki durumlar için lütfen iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Kombi ve Petek Temizliği

Şehrimizde yılın büyük bölümü soğuk ve zorludur. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin önemini arttırıyor. Soğuk ayları sorunsuz atlatmak istiyorsanız, ısıtma sistemlerin bakım ve tamirlerini kış mevsimi gelmeden yaptırmalısınız. Eviniz ve işyerinizdeki termostatik vana montajı, panel radyatör montajı, kombi yer değişimi, ilaçlı petek temizliği ve kimyasalsız radyatör temizliği işleriniz için bizimle iletişime geçin. Daireler ve müstakil villalar çoğunlukla kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombilerin kullanılması ise güvenlik sebebiyle yasaklanmıştır. Kaloriferler ve kazan arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı ısıtma verimi için düzenli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Klozet yer değiştirme

Klozet kullanan çoğunluk için yaşam alanlarındaki konforunu yükselten eşyalar arasında sayılır. Ancak bize hizmet eden tüm eşyalar gibi klozetlerde tamire ihtiyaç duyar. Klozet iç takımı onarılmazsa su kaçırabilir, sürekli dolum yaparak su tüketimini arttırabilir. Klozet bağlantı körüğü hatalı yapıldıysa pis su kaçırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları nedeniyle alaturka tuvaleti alafranga tuvalete dönüştürmek gerekebilir. Kirada oturan ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden biride klozetin konumunu değiştirmektir. Tüm klozet kapağı montajı ve klozet tesisatı ve montajı işlerinde güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Lavabo tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan küçük yanlış kullanımlar birleşir ve beklenmedik bir anda tıkanıklık olarak karşınıza çıkar. Ve sorun fazlasıyla can sıkıcıdır. Ev sahipleri fayansların kırılacağı ve yerlerin pisleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kanal görüntüleme kameraları yardımıyla kırmadan dökmeden ve kısa zamanda gider tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her daire giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, hijyen pedleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kızartma yağları zaman içinde gider hattına kalıntılar oluşturarak gideri daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Bütün bina ana giderlerine çekvalf montajı ve klozet tıkanıklığı açma işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Doğalgaz Tesisatı Kurulumu

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan ev, işyeri ve fabrikalardaki gazla çalışan cihazlara taşır. Konutlarda ve fabrikalarda doğalgazlı yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Bütün gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için Ankara'da güvenilir ve uzman firmamıza başvurabilirsiniz. Termostatik vana montajı, baca uzatması ilave montajı işlerini yıllardır dikkatle binlerce noktada uyguladık. Başkent gaz tesisat eksiklerinin düzeltilmesi, termostatik vana montajı ve TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı tamir ve tadilatında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Bahçe sulama sistemi tesisatı
 2. Alt Kata Su Sızıntısının Tespiti
 3. Cihazlı su kaçağı tespiti
 4. Kombi yer değişimi
 5. Tıkanmış tuvalet açma
 6. Rögar tıkanıklığı açma
 7. Suyu kesmeyen klozet şamandırasının tamiri ve montajı
 8. Bacalı Kombi Değişimi
 9. Klozet tamiri
 10. Tıkanmış mutfak lavabosu açma
 11. Çatı Aktarma Su ve Isı Yalıtımı
 12. Doğalgaz Ana Kolon Tesisatı
 13. Oksijen ve Elektrik Kaynağı
 14. Küveti jakuziye çevirme
 15. Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri
 16. Musluk tamiri ve montajı
 17. Banyo tavanında küf oluşumu tamiri
 18. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
 19. Komple kalorifer tesisatı
 20. Petek Yıkama
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara