Su tesisatı size suyu taşır

Susuz bir yaşam alanı yaşanılmaz olacaktır. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Sıhhi tesisat suyu kullanıcıya ulaştırır. Sıhhi tesisat kurulumu ve problemlerinin tamiri işlerini garantili olarak uzun yıllardır yapmaktayız. Tesisat ustasından fikir alacağınız zaman tereddüt etmeden bizi arayın. Deneyimlerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten kıvanç duyarız. Belki sorun kendinizin çözebileceği kadar basit, belki de bir profesyonelin çözmesi gerekecek. Bu yanıtı verebilmemiz için bize, problemi anlatır resimler veya video yollayabilirsiniz. Göndereceğiniz resimler Su Kaçağının Noktasal Tespiti ve Tamiri ile ilgilide olabilir Kırmadan boru su kaçağı tespiti ile ilgilide olabilir. Kanal Açma ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Fabrika su tesisatı kurulumu söz konusu olduğunda biz akla geliriz.

İşinde uzman Sinan Caddesi doğalgaz kaçağı tamiri için doğalgaz tesisatçısı tercihi için püf noktalar

Ustalık belgesi ve gerçek bir adresi olan Sinan Caddesi doğalgaz kaçağı tamiri için doğalgaz tesisatçısı, doğru tercih olacaktır. Numarasından başka hiçbir şeyini bilmediğiniz Sinan Caddesi doğalgaz kaçağı tamiri için doğalgaz tesisatçısını evinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ancak bu günlerde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "sıhhi tesisatçı"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen ustanın ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Diyelim ki çağırdığınız kişi gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ancak sonraki gün arızanın giderilmediğini fark ettiniz. Numarayı aradınız ancak ulaşılmıyor. Adresini de bilmiyorsunuz. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Hemen yeni bir Sinan Caddesi doğalgaz kaçağı tamiri için doğalgaz tesisatçısı bularak sorunu çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Bunun gibi kötü durumlarla uğraşmamak için daima bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, kayıtlı, garantili ve profesyonel Sinan Caddesi doğalgaz kaçağı tamiri için doğalgaz tesisatçısı seçin.

En Sorunsuz Tamir: Tek Seferde Sağlam Yapılan Tamirdir

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi yaygın ve basit arızalar bile düzgün onarılmalıdır. Aksi durumda, yani yanlış tamir edilirse daha büyük maddi sonuçlar doğurabilir. Sinan Caddesi doğalgaz kaçağı tamiri için doğalgaz tesisatçısı seçimi yanlış yapılırsa, kalifiye olmayan birinin rastgele ve yanlış müdahaleleri, size vakit, para ve enerji kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, problemi en uygun şekilde çözebilecek, bizim gibi uzman tesisatçılara teslim edin, kafanız rahat etsin. Sinan Caddesi doğalgaz kaçağı tamiri için doğalgaz tesisatçısı işlerini saygın, uygun fiyatlı bir uzmana vermek istemez misiniz? Cevabınız evetse, bu konuda aceleci davranıp alelade seçim yapmayın. Doğalgaz tesisatı tamirleriniz için uzman ve belgeli doğru kişiyi bulmak için adayları karşılaştırın.

Sinan Caddesi doğalgaz kaçağı tamiri fiyatları

Sinan Caddesi doğalgaz kaçağı tamiri fiyatlarını belirlemek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki pek çok parametre hakkında (fiziksel koşullar, ölçüler, marka seçimi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgi sahibi olmak gereklidir. Spesifik işler dışındaki işlerde anında ve kesin ya da yaklaşık fiyat bilgisi vermek mümkün olmamaktadır. İşin yapılacağı alanı görmeden fiyat bilgisi verilebilirse telefon yoluyla yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar için iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak randevu alınız.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan basit yanlış kullanımlar birleşir ve beklenmedik bir anda tıkanıklık biçiminde size geri döner. Bu problem oldukça moral bozucudur. Ev sahipleri kırım yapılacağı ve etrafın pisleneceğini düşünerek endişe duyarlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve kameraları yardımıyla hasarsız ve kısa zamanda gider tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her birim gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, kulak temizleme çubukları, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kıl,tüy,saç kalıntıları zamanla pimaş borulara yapışarak gideri daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm pis su gideri tespiti ve tamiri ve lavabo tıkanıklığı açma işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Su kaçağı tespiti

Noktasal su kaçağı tespiti profesyonel ve donanımlı firmalar tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya pimaş gider borularında olabilir. Su kaçağının kaynağını tespit etmek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Sorunlu noktanın bulunması için ısıya duyarlı kameralar, dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Şebeke boruları ve kombi boruları basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası sisteme bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su hattında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta belirlenir. Tüm kırmadan su kaçağı tespiti işlerinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Kombi ve Petek Temizleme Bizim İşimiz

Şehrimizde kış ayları soğuk ve zorludur. Bu durum kombi ve diğer ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış mevsimini sıcak atlatmak istiyorsanız, ısıtıcı cihazların periyodik kontrollerini kış öncesi yaptırmalısınız. Evinizdeki kombi tesisat temizliği, panel radyatör montajı, kombi yer değişimi, kimyasallı radyatör temizleme ve ilaçsız radyatör temizliği işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Apartman daireleri ve müstakil villalar çoğunlukla hermetik kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise güvenlik gerekçesiyle yasaklanmıştır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı doğalgaz tasarrufu için düzenli aralıklarla temizlenmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Kırmadan boru su kaçağı tespiti
 2. Cihazla gaz kaçağı testi
 3. Oksijen ve Elektrik Kaynağı
 4. Küvet üstü cam panel montajı
 5. Engelli klozet montajı
 6. Hava soğutmalı chiller tesisatı
 7. Daire içi mantolama
 8. Projeli hermetik şofben kurulumu
 9. Makinayla kombi tesisatı ve petek temizleme
 10. Başkentgaz tesisat eksiklerinin düzeltilmesi
 11. Musluk Batarya Değişimi
 12. Isı Pay Ölçer Montajı
 13. Doğalgaz kat kaloriferi ve merkezi sistem kurulumu
 14. Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı
 15. Rögar yeri tespiti
 16. Kamera ile pimaş boru görüntüleme
 17. Petek Yıkama
 18. Tıkanıklık Açma
 19. Pimaş Gider Tıkanıklık Açma
 20. Bahçe sulaması tesisatı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara