Çankaya doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı olarak, en son cihazlar ile kaliteli işçiliği, makul fiyatlara siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Çankaya doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı olarak biz, her türlü tamir işlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Başkent Ankara'da su ve doğalgaz tesisatı ile alakalı aklınıza gelecek tüm problemlerinizi tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Villanızda oluşabilecek bütün su ve doğalgaz tesisatı arızalarını onarıyoruz. Kaliteli işçilik, çabuk servis, hızlı sorun çözme ve uygun fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve takım arkadaşlarımız, her geçen gün gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe sıhhi tesisat teknolojisi ve yardımcı aletleri de gelişiyor ve değişiyor. Bu değişimi Çankaya doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı olarak devamlı izliyor ve teknolojilere ayak uyduruyoruz. Siz değerli müşterilerimizden gelen güzel yorumlarla ve sağlam adımlarla işletmemizi büyütüyoruz. Çankaya doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen ve dönüşen dünyaya ayak uyduruyor.

Tesisat olmayan bir yaşam alanı söz konusu değildir

Su olmayan bir ev veya işyeri düşünülemez. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Sıhhi tesisat suyu kullanılacağı son noktaya götürür. Sıhhi tesisat sıfırdan kurulumu ve problemlerinin düzeltilmesi işlerini hızlı ve garantili şekilde yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bir tesisat uzmanından fikir almanız gerektiğinde çekinmeden bizleri arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz sayesinde sizleri doğru çözüme sevk etmekten mutluluk duyarız. Belki problem sizin çözebileceğiniz kadar kolay, belki de bir uzmanın bakması gerekecek. Bu cevabı bulmamız için bize, sorunu gösteren fotoğraflar ya da video ulaştırabilirsiniz. Bize ulaştıracağınız fotoğraflar Kombi yenileme ve montajı ile ilgilide olabilir Çatı Aktarma Su ve Isı Yalıtımı ile ilgilide olabilir. Hermetik şofben montajı ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Ocak ve şofben doğalgaz dönüşümü dendiğinde Yurt Tesisat akla gelir.

Çankaya doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı

Herkesin aniden Çankaya doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı bulması gerekebilir. Kalorifer tesisatında kaçak olabilir, contalar eskir ve kopar, giderler tıkanır. Kombiyi değiştirmek gerekebilir, terastan su sızabilir, korniş montajı gerekebilir. Bu ve benzeri bir sürü tamirat ve sıhhi tesisat problemleri ortaya çıkabilir. Ya da sadece salonunuza modern bir dekorasyon yaptırmak istersiniz. Çankaya doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, bütün tamirat ve tadilatları yapmaktayız. Gün geçtikçe, içinde su durdukça tesisat malzemeleri ömrünü doldurur. Yalnızca uzman tesisatçıların halledebileceği acil arızalara sebep olur. Sıhhi tesisat sorunları aniden meydana gelir. Hiç beklemediğiniz bir anda su borusu patlayabilir. Kombi arızalanabilir. Banyo gideri tıkanabilir. Bina dış cephe mantolama işleri gerekebilir. Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı gerekebilir. Klozet fleks hortumu değişimi gerekebilir. Anaokulu klozeti montajı gerekebilir. Şebeke hattından gelen suda bulunan kimyasallar, değdiği tüm tesisat elemanlarına zarar verir. İnternette "Çankaya doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı" diye aradığınızda onlarca seçenek olduğunu görürsünüz. Peki doğru seçimi nasıl yapacaksınız? Çözümü yazımızın devamında bulacaksınız.

Çankaya doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı bulmak istiyorsanız, binlerce müşterinin ilk seçimi Yurt Tesisat'a danışın.

Çankaya doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı seçerken profesyonel, garantili işçilik sunan, ve fiyatları uygun olanı isteriz. Su ve doğalgaz tesisatı sistemlerinde zamanla bazı parçalar korozyona uğrar, paslanır, eskir ve zarar görür. Arıza yapan parçalar bir an önce benzer parça ile değiştirilmeli ya da tamir edilmelidir. Tüketiciler, çoğunlukla tesisat parçalarını alıp tamiri kendi yapmak isteyebilir. Ancak, bu tür ciddi arızaları sadece belgeli tesisatçılar tek seferde ve garantili şekilde çözebilir. Problemli noktayı bulsanız bile yanlış müdahalelerde bulunursanız hasarı daha da büyütebilirsiniz. Tam da bu sebepten uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette hızlıca "Çankaya doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı" araması yaparsanız sayısız işletme karşınıza çıkacaktır. Zor olansa size uygun olan, problemi sorunsuz ve hızlı biçimde tamamlayacak garantili servis hizmeti veren işletmeyi seçmektir.

Çankaya doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı kıyaslaması yaparken dikkat edilecek noktalar

Çankaya doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve diğer gerekli belgelere sahip olmalıdır. Evinize ya da işyerinize aceleyle bulduğunuz Çankaya doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçısını almayın. Ülkemizde su tesisatçılığı mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ancak bu günlerde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "sıhhi tesisatçı"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini sorgulamaktır. Diyelim ki aradığınız usta tamiri yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ancak sonra arızanın çözülmediğini gördünüz. Aradınız fakat ulaşılmıyor. Adresini de bilmiyorsunuz. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Hızlıca yeni bir Çankaya doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı bularak problemi çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki evinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Bunun gibi kötü durumlarla karşılaşmamak için daima bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli izinlere sahip, garantili ve işinde uzman Çankaya doğalgaz kolon tesisatı için tesisatçı seçin.

Çankaya doğalgaz kolon tesisatı fiyatları

Çankaya doğalgaz kolon tesisatı fiyatlarını belirlemek için sizde takdir edersiniz ki pek çok parametre ile ilgili (işin konumu, uzunluk ve genişlikler, kalite seçimleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgimiz olması gerekmektedir. Belli başlı işler dışındaki işlerde hızlıca ve kesin ya da yaklaşık fiyat vermek imkan dahilinde değildir. İşin yapılacağı mekanı keşif yapmadan yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı oluyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak randevu alınız.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan yaşam alanlarındaki gazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Evlerimizde ve işyerlerimizde doğalgaz yakıtı ile çalışan yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Tüm gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması, merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerini 35 yıldır özveri ile sayısız konumda uyguladık. Başkent doğalgaz tesisat eksikliklerinin düzeltilmesi, petek yıkama ve temizleme ve baca uzatması ilave montajı işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı

Başkent Ankara'da kış mevsimi aşırı soğuk geçmektedir. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtma sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Soğuk ayları konforlu geçirmek istiyorsanız, kombi ve petek tesisatının bakım ve tamirlerini kış öncesi yaptırmanızı öneririz. Ankara'da radyatör vanası değişimi, panel radyatör montajı, radyatör yer değişimi, kimyasallı petek temizleme ve kimyasalsız petek temizliği işleri için bizi arayabilirsiniz. Daireler ve villalar genelde yoğuşmalı kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanımı ise can güvenliği sebebiyle yasaktır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı yakıt tasarrufu için düzenli aralıklarla temizlenmelidir.

Musluk tamiri

Musluk ve batarya sorunları çok çeşitli olsa da kabarık fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve oldukça önemli suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bir takım basit musluk arızaları tamir yeteneği olan kişiler tarafından onarılabilir ama büyük ihtimalle bir tesisatçıdan yardım almak gerekir. Hatalı onarım denemesi hasarın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk durmadan su akıtıyorsa, kullanırken aşırı güç harcıyorsanız onarılması gerekir.

Klozet yer değiştirme

Klozetler pek çok kişi için yaşanılan her alandaki konforunu yükselten gereçler arasındadır. Bize hizmet eden tüm eşyalar gibi klozetlerde tamire ihtiyacı vardır. Klozet iç takımı tamir edilmezse su kaçırabilir, su tüketimini arttırabilir. Klozet bağlantı körüğü hatalı yapıldıysa atık su kaçırabilir. Yaşlılık sorunları dolayısıyla alaturka tuvaleti alafranga tuvalete çevirmek gerekebilir. Kirada oturan ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında istenen değişikliklerden biride klozetin konumunu değiştirmektir. Tüm klozet kapağı montajı ve asma klozet tamiri ve montajı işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Su kaçağı tespit ve tamiri

Hasarsız su kaçağı bulma işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı şebeke hattında, kombi tesisatında veya atık su hattında olabilir. Su kaçağının kaynağını belirlemek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Kaynağın belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, hassas dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Şebeke boruları ve kalorifer boruları basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pimaş gider borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge tespit edilir. Tüm hasarsız su kaçağı bulma işlerinde uzman tesisatçılarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Su Kaçağının Noktasal Tespiti ve Tamiri
 2. TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı
 3. Termostatik vana montajı
 4. Tuvalet tıkanıklığı açma
 5. Banyo tavanında küf oluşumu tamiri
 6. Hidrofor arızaları tamiri
 7. Termosifon tesisatı ve montajı
 8. Doğalgaz Tadilat Projesi
 9. Bina dış cephe mantolama işleri
 10. Hermetik şofben tesisatı
 11. Isı yalıtım işleri
 12. Kombi yenileme ve montajı
 13. Alt Kata Su Sızıntısının Tespiti
 14. Isı Pay Ölçer Montajı
 15. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 16. Kanalizasyon açma ve temizliği
 17. Alçıpan Boya Badana
 18. Filtreli taharet musluk montajı
 19. Şofben tesisatı ve montajı
 20. Klozet tıkanıklığı açma
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara