Beştepe doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı olarak, en güncel cihazlar ile garantili işçiliği, uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz.

Beştepe doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı olarak, bütün işlerinizi hızlı ve temiz şekilde yapıyoruz. Başkent Ankara'da su ve doğalgaz tesisatı ile alakalı aklınıza gelecek tüm arızalarınızı tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Evinizde meydana gelen bütün sıhhi tesisat sorunlarını tamir ediyoruz. Nitelikli işçilik, hızlı servis, hızlı iş bitirme ve makul fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve takım arkadaşlarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe sıhhi tesisat teknolojisi ve ekipmanları da gelişiyor ve değişiyor. Tüm yenilikleri Beştepe doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı olarak sürekli izliyor ve yeniliklere uyum sağlıyoruz. Siz müşterilerimizden gelen güzel temennilerle ve sağlam adımlarla firmamızı geliştiriyoruz. Beştepe doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı daima daha iyiyi görmeye çalışarak değişen ve dönüşen zamana uyum sağlıyor.

Beştepe doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı seçiminde göz önünde bulundurulması gereken noktalar

Ustalık belgesi ve gerçek bir adrese sahip Beştepe doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı, doğru tercih olacaktır. Evinize alelade bulduğunuz Beştepe doğalgaz tadilat projesi için tesisatçısını almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Fakat günümüzde takım çantasını kapan "usta"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın ustalık belgesini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve tecrübesini sorgulamaktır. Diyelim ki çağırdığınız kişi tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Fakat ertesi gün arızanın devam ettiğini gördünüz. Numarasını aradınız ama açmadı. Adresini de bilmiyorsunuz. Tek bildiğiniz ustanın telefon numarası. Bir an önce yeni bir Beştepe doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı bularak arızayı tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Bunun gibi karmaşalarla karşılaşmamak için daima bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli belgelere sahip, güvenilir ve işinde uzman Beştepe doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı seçin.

Beştepe doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı

Çoğu insana bir gün Beştepe doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı gerekebilir. Paslı borular patlar, klozet su sızdırır, giderler tıkanır. Evi boyatmak gerekebilir, iç takım su kaçırabilir, kombi yer değişimi yapmak gerekebilir. Bu ve benzeri birçok tamirat ve su tesisatı problemleri ortaya çıkabilir. Ya da sadece mutfağınıza yeni bir dekorasyon yaptırmak istersiniz. Beştepe doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı olarak bu ve benzeri, tüm tadilat işlerini yapmaktayız. Zamanla sıhhi tesisat parçaları eskir ve bozulur. Yalnızca sertifikalı tesisat profesyonellerinin halledebileceği acil sorunlara sebep olur. Su tesisatı problemleri beklenmedik şekilde meydana gelir. Beklenmedik bir anda su borusu patlayabilir. Şofben arızalanabilir. Tuvalet gideri tıkanıklığı oluşabilir. Üst komşudan su akması tamiri gerekebilir. Banyo tavanında küf oluşumu tamiri gerekebilir. Su Tesisatı Yenileme gerekebilir. Bina ana giderlerine çekvalf montajı için usta lazım olabilir. Şehir şebekesinden gelen sudaki aşındırıcı maddeler, temas ettiği tüm tesisat elemanlarında hasar oluşturur. İnternette "Beştepe doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı" ihtiyacınıza yönelik yaptığınız aramada pek çok usta karşınıza çıkar. Peki karşınıza çıkan sayısız usta içinden hangisi sizin için uygun firma?

Beştepe doğalgaz tadilat projesi fiyatları

Beştepe doğalgaz tadilat projesi fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki çok sayıda parametre hakkında (fiziksel koşullar, uzunluk ve genişlikler, marka seçimleri, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgiye hakim olmak gerekmektedir. Belli başlı işler haricindeki işlerde anında ve sabit fiyat bilgisi vermek gerçekçi olmamaktadır. İşin yapılacağı mahali görmeden yaklaşık fiyat verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Diğer durumlar söz konusuysa numaralarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Lavabo tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan küçük yanlış kullanımlar birleşir ve bir gün tıkanıklık sonucuyla kendini gösterir. Ve bu problem oldukça moral bozucudur. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar kırım yapılacağı ve etrafın pisleneceğini düşünerek endişelenirler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve boru içi görüntüleme cihazları ile kırmadan dökmeden ve kısa zamanda tıkanıklıklar açılır. Toplu konutlarda her birim giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, hijyen pedleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kıl,tüy,saç kalıntıları zaman içinde pimaş borulara yapışarak kesiti daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Tüm bina ana giderlerine çekvalf montajı ve tıkanmış mutfak lavabosu açma işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Asma klozet tamiri

Klozetler hiç şüphesiz yaşam alanlarındaki konforunu yükselten eşyalar arasında sayılır. Ancak bize hizmet eden tüm eşyalar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. İç takım tamir edilmezse su kaçırabilir, sürekli dolum yaparak su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü doğru yapılmadıysa pis su kaçırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları nedeniyle yer tuvaletini alafranga tuvalete çevirmek gerekebilir. Kirada oturan ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden biride klozetin yerini değiştirmektir. Tüm basmalı veya çekmeli iç takım montajı ve klozet su kaçağı tespiti ve onarımı işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Kombi Tesisatı Kaçağı ve Tamiri

Başkent Ankara'da kışlar oldukça soğuk geçer. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtıcı sistemlerin önemini arttırıyor. Kış aylarını arızasız atlatmak istiyorsanız, kombi ve peteklerin bakım ve onarımını kış öncesi yaptırmanızı öneririz. Eviniz ve işyerinizdeki pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, panel radyatör montajı, kombi yer değişimi, kimyasallı petek temizliği ve ilaçsız petek temizliği işleriniz için bizi arayın. Daireler ve villalar çoğunlukla yoğuşmalı kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombilerin kullanılması ise can ve mal güvenliği nedeniyle yasaktır. Radyatörler ve kazan arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı ısıtma verimi için düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Hasarsız su kaçağı bulma

Noktasal su kaçağı tespiti deneyimli ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından uygulanan bir yoldur. Su kaçağı şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya atık su hattında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını bulmak, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Kaynağın bulunması için termal kameralar, hassas dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Şebeke tesisatı ve kalorifer tesisatı basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge tespit edilir. Tüm cihazlı su kaçağı bulma işlerinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Doğalgaz Ana Kolon Tesisatı
 2. Banyo Armatürleri Montajı
 3. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 4. Kuğu musluk tamiri ve montajı
 5. Şofben montajı
 6. Tesisata doğalgaz vanası eklenmesi
 7. Kombi yer değişimi
 8. Bacalı Kombi Değişimi
 9. Şofben tesisatı ve montajı
 10. Çatı Aktarma Su ve Isı Yalıtımı
 11. Su deposu temizliği
 12. Banyoda su birikmesi tamiri
 13. Hidrofor tesisatı
 14. Kombi tesisatı tamiri ve bakımı
 15. Komple Dekorasyon
 16. Tıkalı pimaş gideri açma
 17. Radyatör vanası değişimi
 18. Su tesisatı ustası
 19. Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı
 20. Taharet çubuğu montajı ve tamiri
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara