Tesisatın bulunmadığı bir yaşam alanı yoktur

Susuz bir konut düşünülemez. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Su tesisatı suyu kullanıcıya götürür. Su ve doğalgaz tesisatı kurulumu ve kaçaklarının çözülmesi işlerini hızlı ve garantili şekilde 35 yıldır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Profesyonel tesisatçıdan fikir alacağınız zaman rahatça bizi arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten mutlu oluruz. Belki sorun kendinizin çözebileceği kadar kolay, belki de bir profesyonelin incelemesi gerekecek. Bu cevabı size verebilmemiz için bize, problemi gösteren fotoğraflar ya da video ulaştırabilirsiniz. Bize ulaştıracağınız fotoğraflar Alaturkayı Klozete Çevirme ile ilgilide olabilir Bahçe sulama sistemi tesisatı ile ilgilide olabilir. Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri ile alakalı olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Kombi yer değişimi denince biz başta geliriz.

Turan Güneş bina dış cephe mantolama için tesisatçı olarak, en gelişmiş cihazlar ile profesyonel işçiliği, uygun fiyatlara değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Turan Güneş bina dış cephe mantolama için tesisatçı olarak biz, her türlü tamir işlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Başkent Ankara'da su tesisatı ile ilgili tüm problemlerinizi tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Villanızda meydana gelebilecek bütün sıhhi tesisat arızalarını onarıyoruz. Kaliteli işçilik, çabuk servis, hızlı iş bitirme ve mantıklı fiyat imkanına ulaşın. Hizmetlerimiz ve takım arkadaşlarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe tesisat sistemleri ve yardımcı aletleri de yenileniyor. Tüm yenilikleri Turan Güneş bina dış cephe mantolama için tesisatçı olarak sürekli izliyor ve değişime uyum sağlıyoruz. Siz müşterilerimizden gelen güzel temennilerle ve sağlam adımlarla işletmemizi geliştiriyoruz. Turan Güneş bina dış cephe mantolama için tesisatçı daima daha iyiyi görmeye çalışarak değişen dünyaya uyum sağlıyor.

En Rahat Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Sağlam Yaptırın

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, sık karşılaşılan ve basit problemler bile düzgün onarılmalıdır. Aksi halde, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Turan Güneş bina dış cephe mantolama için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, kalifiye olmayan birinin rastgele ve yanlış müdahaleleri, size enerji, zaman ve para kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, arızayı hızlı ve sağlam çözebilecek, bizim gibi uzman tesisatçılara emanet edin, rahat edin. Herkes Turan Güneş bina dış cephe mantolama için tesisatçı işini makul fiyatlı, hızlı, temiz, profesyonel kişilere vermek ister. Değil mi? Yanıtınız evetse, bu konuda sabırsız davranıp alelade seçim yapmayın. Sıhhi tesisat onarımlarınız için kalifiye ve sertifikalı doğru ustayı bulmak için adayları kıyaslayın.

Turan Güneş bina dış cephe mantolama için tesisatçı

Herkes mutlaka bir gün evine ya da işyerine Turan Güneş bina dış cephe mantolama için tesisatçı arar. Paslı borular patlar, yer tuvaletini klozete çevirmek gerekebilir, ısınmayan radyatörler olabilir. Evi boyatmak gerekebilir, fayansçı gerekebilir, korniş montajı gerekebilir. Bu ve benzeri pek çok iş ve su tesisatı sorunları oluşabilir. Veya sadece banyonuza yeni bir dizayn yaptırmak istersiniz. Turan Güneş bina dış cephe mantolama için tesisatçı olarak bu ve benzeri, bütün tadilat işlerini yapmaktayız. Gün geçtikçe, içinde su durdukça sıhhi tesisat parçaları eskir ve bozulur. Yalnızca profesyonel tesisatçıların tamir edebileceği kapsamlı arızalara neden olur. Sıhhi tesisat arızaları birden bire meydana gelir. Beklenmedik bir anda su borusu patlayabilir. Şofben bozulabilir. Tuvalet gideri tıkanabilir. Banyo tıkanıklığı ve gideri açma gerekebilir. Üst komşudan su akması tamiri gerekebilir. Hermetik şofben montajı gerekebilir. Robot cihazlarla tıkanıklık açma için usta lazım olabilir. Ana su hattından gelen suda bulunan kimyasallar, değdiği tüm tesisat elemanlarına zarar verir. İnternette "Turan Güneş bina dış cephe mantolama için tesisatçı" diye aradığınızda pek çok sonuç karşınıza çıkar. Kafanızda hemen "bu kadar firma arasından en uygunu hangisi" sorusu oluşacak. Cevabı yazımızda…

Turan Güneş bina dış cephe mantolama fiyatları

Turan Güneş bina dış cephe mantolama fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için sizde hak verirsiniz ki çok sayıda parametre ile ilgili (işin yapılacağı yer, uzunluk ve genişlikler, kalite ve marka seçimleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgiye hakim olmak gereklidir. Sınırlı değişkene sahip işler dışındaki işler söz konusu olduğunda hemen ve kesin ya da yaklaşık fiyat vermek gerçekçi olmamaktadır. İlgili mahali keşif yapmadan fiyat bilgisi verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Diğer durumlar için lütfen iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak randevu alınız.

Tüm doğalgaz tesisatı işleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanılacağı evlerimizdeki gazla çalışan cihazlara taşır. Konutlarda ve sanayide doğalgaz yakıtı ile çalışan yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Tüm doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi, doğalgazlı şofben montajı işlerini 35 yıldır dikkatle pek çok hanede uyguladık. Başkent doğalgaz tesisat eksikliklerinin düzeltilmesi, termostatik vana montajı ve doğalgazlı şofben montajı işlerinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Kombi ve Petek Temizliği

Ankara'da kış mevsimi oldukça soğuk geçer. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtıcı sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kışı sıcak geçirmek için, ısıtıcı sistemlerin periyodik kontrollerini kış aylarından önce yaptırmanızı öneririz. Evinizdeki kombi tesisat temizliği, kombi baca uzatması montajı, petek yer değişimi, kimyasallı petek temizleme ve ilaçsız petek temizliği işleriniz için bizi arayın. Daireler ve müstakil villalar çoğunlukla kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise güvenlik sebebiyle yasaklanmıştır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı doğalgaz tasarrufu için düzenli aralıklarla temizlenmelidir.

Su kaçağı tespiti

Hasarsız su kaçağı bulma işinde uzman ve donanımlı firmalar tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya pis su borularında olabilir. Su kaçağının kaynağını tespit etmek, gelişen teknolojiler ile her geçen gün kolaylaşıyor. Sorunlu noktanın belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, akustik dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Temiz su boruları ve kalorifer tesisatı basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta bulunur. Bütün su kaçağı bulmak için tesisatçı işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Gündelik hayatta yapılan basit kullanım hataları birleşir ve ansızın tıkanıklık biçiminde karşınıza çıkar. Ve problem oldukça moral bozucudur. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar yerlerin kırılacağı ve evin pisleneceğini düşünerek kaygılanırlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve kanal görüntüleme kameraları ile kırmadan dökmeden ve kısa zamanda gider tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her birim gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Islak mendiller, bebek bezleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve çay demleri zaman içinde gider hattına tutunarak gideri daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün tuvalet es sifonu değiştirme ve klozet tıkanıklığı açma işlerinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Musluk tamiri

Batarya arızaları birbirinden farklı olsa da yüksek gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve oldukça kıymetli suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bir takım basit batarya sorunları tamir yeteneği olan insanlar tarafından tamir edilebilir ama genelde bir uzmandan yardım almak gerekebilir. Yanlış onarım denemesi zararın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk sürekli su akıtıyorsa, kullanırken aşırı güç harcıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Hidrofor tamiri
 2. Kanal Açma
 3. Doğalgaz Tesisatı
 4. Klozet taharet musluğu tamiri ve montajı
 5. İlaçlı Petek Temizliği
 6. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
 7. TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı
 8. Komple Daire Tadilatı
 9. Banyoda Kötü Koku Tespiti
 10. Foseptik kuyusu temizliği
 11. Taharet çubuğu montajı ve tamiri
 12. Klozet tıkanıklığı açma
 13. Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri
 14. Doğalgaz Ana Kolon Tesisatı
 15. Termostatik vana montajı
 16. Musluk tamircisi
 17. Kombi filtresi temizliği
 18. Cihazla koku tespiti
 19. Çatı Aktarma Su ve Isı Yalıtımı
 20. Tuvalet es sifonu değiştirme
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara