Yaşanılan tüm alanlarda tesisat bulunur

Suyun olmadığı bir ev düşünülemez. Çünkü susuz bir yaşam mümkün değildir. Su tesisatı suyu insanlara ulaştırır. Tesisat sıfırdan kurulumu ve sorunlarının düzeltilmesi işlerini garantili olarak uzun yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Uzman bir tesisatçıdan fikir alacağınız zaman çekinmeden bizleri arayabilirsiniz. Deneyimlerimiz sayesinde sizleri doğru çözüme sevk etmekten kıvanç duyarız. Belki problem kendinizin çözebileceği kadar basit, belki de bir profesyonelin el atması gerekecek. Bu yanıtı verebilmemiz için bize, problemi anlatan fotoğraflar ve video yollayabilirsiniz. Yollayacağınız resimler Bahçe sulama sistemi tesisatı ile ilgilide olabilir Boru su kaçak tespiti ile alakalıda olabilir. Kanalizasyon ve Altyapı İşleri ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Merkezi Isıtma Sistemleri söz konusu olduğunda biz akla geliriz.

Sancak mahallesi doğalgaz kaçağı tamiri için doğalgaz tesisatçısı arıyorsanız, en hızlı adres Yurt Tesisattır

Sancak mahallesi doğalgaz kaçağı tamiri için doğalgaz tesisatçısı seçerken işinde uzman, garantili işçilik veren, aynı zamanda uygun fiyatlı olanı isteriz. Tüm tesisat parçaları suyun hareketinden, sıcaktan ya da soğuktan, olumsuz yönde etkilenir. İşlevini yitiren tesisat elemanı bir an önce uygun yedek parça ile yenilenmeli ya da tamir edilmelidir. Gerekli aletlere sahip kişiler, genelde malzemeleri temin edip arızayı kendileri gidermek için araştırmalara girerler. Fakat, bu tür ciddi arızaları sadece belgeli tesisatçılar garantili servis hizmetiyle çözebilir. Arızayı bulsanız bile, yanlış müdahale sonucunda hasarı büyütebilirsiniz. Tam da bu sebepten profesyonel tesisatçılardan yardım istemelisiniz. İnternette kolayca "Sancak mahallesi doğalgaz kaçağı tamiri için doğalgaz tesisatçısı" araması yaparsanız onlarca sonuç bulursunuz. Asıl zor olan ise sizin için uygun olan, işi sorunsuz ve hızlı şekilde bitirecek garantili servis hizmeti veren firmayı seçmektir.

En Sorunsuz Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Düzgün Yaptırın

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi sık karşılaşılan ve basit problemler bile düzgün tamir edilmelidir. Aksi halde, yani yanlış tamir edilirse daha büyük maddi sonuçlar doğurabilir. Sancak mahallesi doğalgaz kaçağı tamiri için doğalgaz tesisatçısı seçimi yanlış yapılırsa, yanlış tesisat malzemeleri, size vakit, para ve enerji kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, problemi en uygun şekilde çözebilecek, bizim gibi uzman tesisatçılara teslim edin, rahat edin. Pek çok insan Sancak mahallesi doğalgaz kaçağı tamiri için doğalgaz tesisatçısı işini maddi olarak karşılanabilir, pratik, temiz, profesyonel kişilere vermek ister. Değil mi? Öyleyse ilk konuştuğunuz ustaya hemen işi teslim etmeyin. Doğalgaz tesisatı ilk kurulum ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru ustayı bulmak için adayları dikkatli şekilde kıyaslamanızı öneririz.

Sancak mahallesi doğalgaz kaçağı tamiri fiyatı

Sancak mahallesi doğalgaz kaçağı tamiri fiyatı nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki çok sayıda değişken ile ilgili (fiziksel koşullar, ölçüler, kalite tercihi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgi sahibi olmak gereklidir. Sınırlı değişkene sahip işler haricindeki işler söz konusu olduğunda doğrudan ve kesin ya da yaklaşık fiyat bilgisi vermek imkan dahilinde değildir. İş ile ilgili alanı keşif yapmadan yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar için lütfen iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak randevu alınız.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı ev, işyeri ve fabrikalardaki gazla çalışan cihazlara ulaştırır. Evlerimizde ve işyerlerimizde doğalgaz yakıtı ile çalışan yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi ısıtma sisteminin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Tüm doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Petek yıkama ve temizleme, doğalgazlı şofben montajı işlerini yıllardır özenle binlerce dairede tamamladık. Başkent gaz tesisat eksikliklerinin onarılması, petek yıkama ve temizleme ve merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerinde güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Klozet yer değiştirme

Klozet kullanan çoğunluk için yaşam alanlarındaki konforu yükselten eşyalar arasında sayılır. Her gün kullanılan tüm araçlar gibi klozetlerde tamire ihtiyaç duyar. Rezervuar iç takımı onarılmazsa su sızdırabilir, su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü doğru yapılmadıysa atık su kaçırabilir. Yaşlılık sorunları nedeniyle alaturka tuvaleti klozete çevirmek gerekebilir. Kirada oturan ve tadilat istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile kolayca değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Bütün su sızdıran tamiri ve montajı ve klozet taharet musluğu tamiri ve montajı işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Kombi ve Petek Tesisatı

Ankara'da kış ayları aşırı soğuk geçmektedir. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin önemini arttırıyor. Kış mevsimini rahat atlatmak istiyorsanız, ısıtıcı sistemlerin periyodik kontrollerini kış öncesi yaptırmanızı öneririz. Eviniz ve işyerinizdeki kombi tesisat temizliği, panel radyatör montajı, kombi yer değişimi, ilaçlı radyatör temizliği ve kimyasalsız radyatör temizliği işleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Apartman daireleri ve villalar genelde yoğuşmalı kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise can güvenliği sebebiyle yasaktır. Petekler ve kazan arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kombi tesisatı faturadan tasarruf etmek için periyodik aralıklarla temizlenmelidir.

Pimaş tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan küçük yanlış kullanımlar birleşir ve hiç beklemediğiniz bir anda tıkanıklık olarak kendini gösterir. Bu problem fazlasıyla endişe vericidir. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar yerlerin kırılacağı ve yerlerin pisleneceğini düşünerek endişelenirler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve kameraları sayesinde kırmadan ve hızlıca pimaş boru tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim gider kullanımına azami özen göstermelidir. Islak mendiller, hijyen pedleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve çay demleri zaman içinde pimaş borulara tutunarak kesiti küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Tüm banyo tıkanıklığı ve gideri açma ve duşakabin ve duş teknesi gideri açma işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Hasarsız su kaçağı tespiti

Hasarsız su kaçağı tespiti işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya pimaş gider borularında olabilir. Su kaçağının kaynağını bulmak, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Sorunlu noktanın tespiti için ısıya duyarlı kameralar, hassas dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Sıcak ve soğuk su hattı ve kalorifer tesisatı basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pis su hattında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta bulunur. Tüm su kaçağı bulmak için tesisatçı işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Klozet su sızıntıları tamiri
 2. Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti
 3. Radyatör Petek Temizliği
 4. Sıcak su tesisatı
 5. Basınçlı su ile pimaş gider yıkama
 6. Bulaşık makinası tesisatı hazırlama
 7. Alçıpan Boya Badana
 8. Isınmayan petek tamiri
 9. Petek Bakımı
 10. Kuğu musluk tamiri ve montajı
 11. İlaçsız Petek Temizleme
 12. Kombi ve Petek Montajı
 13. Su Tesisatı Yenileme
 14. Küveti duşakabine çevirme
 15. Tıkanıklık Açma
 16. Filtreli taharet musluk montajı
 17. Doğalgaz Tadilat Projesi
 18. Radyatör vanası değişimi
 19. Klozet taharet musluğu tamiri ve montajı
 20. İlaçlı Petek Temizliği
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara