Oran kombi yenileme ve montajı için tesisatçı olarak biz, en güncel ekipmanlar ile profesyonel işçiliği, makul fiyatlara değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Oran kombi yenileme ve montajı için tesisatçı olarak biz, bütün işlerinizi hızlı ve temiz şekilde yapıyoruz. Ankara'da doğalgaz tesisatı ile ilgili aklınıza gelecek tüm sorunlarınızı tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. İşyerinizde oluşabilecek bütün doğalgaz tesisatı problemlerini tamir ediyoruz. Kalifiye işçilik, çabuk servis, seri iş tamamlama ve makul fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve takım arkadaşlarımız, her geçen gün gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün su ve doğalgaz tesisatı sistemleri ve yardımcı aletleri de yenileniyor. Bu değişimi Oran kombi yenileme ve montajı için tesisatçı olarak devamlı izliyor ve ayak uyduruyoruz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız destekle ve sabırla firmamızı geliştiriyoruz. Oran kombi yenileme ve montajı için tesisatçı daima daha iyiyi görmeye çalışarak değişen zamana ayak uyduruyor.

Oran kombi yenileme ve montajı için tesisatçı

Ankarada yaşayan insanların aniden Oran kombi yenileme ve montajı için tesisatçı bulmamız gerekmiştir. Eski borular paslanır, contalar eskir ve kopar, ısınmayan radyatörler olabilir. Evi boyatmak gerekebilir, klozet su sızdırır, korniş montajı gerekebilir. Bu ve benzeri birçok iş ve sıhhi tesisat problemleri ortaya çıkabilir. Ya da sadece banyonuza son moda bir tasarım yaptırmak istersiniz. Oran kombi yenileme ve montajı için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, tüm tamirat ve tadilatları yapmaktayız. Gün geçtikçe, içinde su durdukça tesisat malzemeleri işlevini yitirir. Sadece uzman tesisatçıların tamir edebileceği acil sorunlara sebep olur. Su tesisatı arızaları aniden meydana gelir. Hiç beklemediğiniz bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Batarya arızalanabilir. Klozet tıkanıklığı oluşabilir. Aç kapa musluk kartuşu tamiri gerekebilir. Hidrofor tamiri gerekebilir. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti gerekebilir. Asma klozet tamiri ve montajı gerekebilir. Ana su hattından gelen suda bulunan aşındırıcı maddeler, suyun değdiği tüm conta ve demir borularda hasar oluşturur. İnternette "Oran kombi yenileme ve montajı için tesisatçı" diye aradığınızda pek çok işletme çıkar. Yüzlerce seçenek arasından, sizin için uygun tercihi bulmanız için bu yazıyı hazırladık.

Oran kombi yenileme ve montajı için tesisatçı seçiminde göz önünde bulundurulması gereken noktalar

Oran kombi yenileme ve montajı için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve sertifikalara sahip olmalıdır. Hakkında çok az şey bildiğiniz ve henüz güvenmediğiniz Oran kombi yenileme ve montajı için tesisatçısını evinize almak sakıncalı olabilir. Ülkemizde su tesisatçılığı mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Fakat bu günlerde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "sıhhi tesisatçı"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen ustanın yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve deneyimini sorgulamaktır. Örneğin numarasını internetten bulduğunuz şahıs gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ancak sonraki gün arızanın giderilmediğini anladınız. Numarasını aradınız ancak ulaşamadınız. Adresi de yok. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Hemen başka bir Oran kombi yenileme ve montajı için tesisatçı bularak sorunu çözmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Benzer karmaşalarla mağdur olmamak için daima bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, kayıtlı, güvenilir ve profesyonel Oran kombi yenileme ve montajı için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Su hayatsa tesisat hayat taşır

Su olmayan bir konut düşünülemez. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Tesisat suyu kullanıcıya taşır. Su tesisatı çekilmesi ve arızalarının düzeltilmesi işlerini hızlı ve garantili şekilde uzun yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Tesisat ustasından danışmanlık almanız gerektiğinde rahatça Yurt Tesisatı arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz sayesinde müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten mutluluk duyarız. Belki problem sizin çözebileceğiniz kadar basit, belki de bir uzmanın ilgilenmesi gerekecek. Bu yanıtı verebilmemiz için bize, problemi anlatan resimler ve video gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz videolar Termostatik Vana Değişimi ile ilgilide olabilir Hermetik şofben montajı ile alakalıda olabilir. Başkentgaz tesisat eksiklerinin düzeltilmesi ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Batarya kartuşu değişimi denince Yurt Tesisat başta gelir.

Oran kombi yenileme ve montajı fiyatı

Oran kombi yenileme ve montajı fiyatını belirlemek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki birden fazla parametre hakkında (işin konumu, uzunluk ve genişlikler, marka tercihi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgilere sahip olmak gereklidir. Belli başlı işler dışındaki işler söz konusu olduğunda doğrudan ve sabit fiyat vermek mümkün değildir. İşin yapılacağı mekanı incelemeden fiyat verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar için lütfen iletişim kanallarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Klozet taharet musluğu tamiri

Klozet şüphesiz yaşam alanlarındaki konforunu yükselten gereçler arasındadır. Ancak bize hizmet eden tüm araçlar gibi klozetlerde bakıma ihtiyacı vardır. Klozet iç takımı tamir edilmezse su sızdırabilir, su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü hatalı yapıldıysa pis su sızdırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları nedeniyle alaturka tuvaleti alafranga tuvalete çevirmek gerekebilir. Kiracılar ve tadilat istemeyenler için klozet aparatı ile çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden birisi klozetin konumunu değiştirmektir. Tüm basmalı veya çekmeli iç takım montajı ve klozet su kaçağı tespiti ve onarımı işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan önemsiz görünen yanlış kullanımlar birleşir ve beklenmedik bir anda tıkanıklık olarak kendini gösterir. Ve bu problem fazlasıyla moral bozucudur. Ev sahipleri kırım yapılacağı ve yerlerin pisleneceğini düşünerek endişelenirler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve boru içi görüntüleme cihazları yardımıyla zarar vermeden ve hızlıca tıkanıklıklar açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim gider kullanımına azami özen göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, hijyen pedleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kıl,tüy,saç kalıntıları zamanla gider hattına tutunarak gideri daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Tüm banyo tıkanıklığı ve gideri açma ve tıkalı pimaş gideri açma işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti

Başkent Ankara'da kış ayları oldukça düşük sıcaklık ortalamasına sahiptir. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtma sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kışı konforlu atlatmak için, ısıtıcı sistemlerin periyodik kontrollerini kış mevsimi gelmeden yaptırmanızı öneririz. Eviniz ve işyerinizdeki kombi tesisat temizliği, panel radyatör montajı, radyatör yer değişimi, kimyasallı petek temizleme ve kimyasalsız radyatör temizleme işleri için bizi arayabilirsiniz. Daireler ve müstakil villalar genelde hermetik kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombilerin kullanılması ise can güvenliği gerekçesiyle yasaklanmıştır. Petekler ve kazan arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı ısıtma verimi için düzenli aralıklarla temizlenmelidir.

Su kaçağı tespiti

Cihazlı su kaçak bulma profesyonel ve donanımlı tesisat firmaları tarafından uygulanan bir yoldur. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kombi tesisatında veya pis su borularında olabilir. Su kaçağı noktasını bulmak, gelişen teknolojiler ile her geçen gün kolaylaşıyor. Sorunlu noktanın bulunması için termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Sıcak ve soğuk su hattı ve kalorifer tesisatı basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta belirlenir. Bütün noktasal su kaçağı tespiti işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Musluk contası değişimi
 2. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı
 3. Apartman kollektör ve kolon boruları hazırlama
 4. Komple Daire Tadilatı
 5. Kombi yer değişimi
 6. Alt Kata Su Sızıntısının Tespiti
 7. Alt kata su akması tamiri
 8. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 9. Su Tesisatı Yenileme
 10. Duvara gömme sifon tamiri
 11. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 12. Cihazla gaz kaçağı testi
 13. Klozet tesisatı ve montajı
 14. Klozet tıkanıklığı açma
 15. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
 16. Rögar yeri tespiti
 17. Havalandırma tesisatı
 18. Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme
 19. Kırmadan boru su kaçağı tespiti
 20. Tuvalet es sifonu değiştirme
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara