Su tesisatı suyu size ulaştırır

Susuz bir yaşam alanı yaşanılmaz olacaktır. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Sıhhi tesisat suyu insanlara götürür. Sıhhi tesisat sıfırdan kurulumu ve problemlerinin tamiri işlerini garantili şekilde 35 yıldır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Uzman bir tesisatçıdan tavsiye alacağınız zaman çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Deneyimlerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten mutlu oluruz. Belki problem kendinizin çözebileceği kadar basit, belki de bir profesyonelin ilgilenmesi gerekecek. Bu cevabı sunmamız için bize, arızayı anlatır resimler ve video ulaştırabilirsiniz. Bize ulaştıracağınız resimler Taharet çubuğu montajı ve tamiri ile alakalıda olabilir Klozet taharet musluğu tamiri ve montajı ile alakalıda olabilir. Başkentgaz tesisat eksiklerinin düzeltilmesi ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti ve onarımı denince biz akla geliriz.

Konutkent klozet iç takım tamiri için tesisatçı karşılaştırması yaparken nelere dikkat edilmeli?

Seçtiğiniz Konutkent klozet iç takım tamiri için tesisatçı gerekli sertifikalara ve yetkinliğe sahip olmalıdır. Hakkında hiçbir şey bilmediğiniz ve henüz güvenmediğiniz Konutkent klozet iç takım tamiri için tesisatçısını evinize almayın. Ülkemizde tesisatçılık mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Fakat bu günlerde takım çantasını kapan "sıhhi tesisatçı"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve deneyimini doğrulamaktır. Örneğin çağırdığınız şahıs gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ancak ertesi gün problemin tamir olmadığını fark ettiniz. Aradınız ancak ulaşılmıyor. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Hemen başka bir Konutkent klozet iç takım tamiri için tesisatçı bularak problemi çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Bunun gibi kötü durumlarla uğraşmamak için mutlaka bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli izinlere sahip, garantili ve profesyonel Konutkent klozet iç takım tamiri için tesisatçı seçin.

Konutkent klozet iç takım tamiri için tesisatçı olarak, en son teknoloji ile garantili işçiliği, uygun fiyata değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Konutkent klozet iç takım tamiri için tesisatçı olarak biz, aklınıza gelecek tüm tamir işlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Ankara'da sıhhi tesisat ile ilgili aklınıza gelecek bütün problemlerinizi garantili işçilik ile çözebiliriz. Evinizde meydana gelen tüm sıhhi tesisat arızalarını onarıyoruz. Kalifiye işçilik, hızlı servis, seri iş tamamlama ve mantıklı fiyat şansına sahip olun. Sunduğumuz hizmetler ve alanında uzman ustalarımız, gün geçtikçe gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe su ve doğalgaz tesisatı sistemleri ve yardımcı aletleri de gelişiyor. Tüm yeni teknolojileri Konutkent klozet iç takım tamiri için tesisatçı olarak sürekli izliyor ve ayak uyduruyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden gelen destekle ve sağlam adımlarla firmamızı geliştiriyoruz. Konutkent klozet iç takım tamiri için tesisatçı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen zamana uyum sağlıyor.

Konutkent klozet iç takım tamiri fiyatları

Konutkent klozet iç takım tamiri fiyatlarını belirlemek için sizde hak verirsiniz ki çok sayıda parametre ile ilgili (işin yeri, ölçüler, marka ve kalite seçimi, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgimiz olması gereklidir. Belli başlı işler dışındaki işler söz konusu olduğunda doğrudan ve kesin fiyat bilgisi vermek mümkün olmamaktadır. İş ile ilgili mahali keşif yapmadan fiyat bilgisi verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı oluyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa lütfen iletişim kanallarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti

Başkent Ankara'da kış ayları aşırı soğuk geçmektedir. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtıcı sistemlerin önemini arttırıyor. Soğuk ayları sorunsuz atlatmak için, ısıtma sistemlerin bakım ve tamirlerini soğuk aylardan önce yaptırmalısınız. Evinizdeki radyatör vanası değişimi, alüminyum radyatör montajı, kombi ve petek yer değişimi, ilaçlı petek temizliği ve kimyasalsız petek temizleme işleriniz için bize ulaşın. Apartman daireleri ve müstakil villalar çoğunlukla kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanılması ise can ve mal güvenliği nedeniyle yasaklanmıştır. Radyatörler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kombi tesisatı yakıt tasarrufu için düzenli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Doğalgaz Tesisatı Çekilmesi

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanım alanı olan yaşam alanlarındaki doğalgazlı kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Konutlarda ve sanayide gazlı yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi ısıtma sisteminin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Bütün doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için Ankara'da güvenilir ve uzman firmamıza başvurabilirsiniz. Termostatik vana montajı, baca uzatması ilave montajı işlerini uzun yıllardır özenle pek çok noktada uyguladık. Başkent gaz tesisat eksikliklerinin tamamlanması, başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması ve merkezi ısıtma sistemi kurulumu tamir ve tadilatında güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Klozet montajı ve tamiri

Klozetler şüphesiz evlerdeki yaşam konforunu yükselten gereçler arasında sayılır. Bize hizmet eden tüm eşyalar gibi klozetlerde tamire ihtiyacı vardır. Rezervuar iç takımı onarılmazsa su sızdırabilir, su faturasını kabartabilir. Klozet körüğü doğru yapılmadıysa atık su kaçırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları sebebiyle yer tuvaletini klozete çevirmek gerekebilir. Kirada oturan ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile hızlıca değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden biriside klozetin konumunu değiştirmektir. Tüm klozet sifon arızası ve tamiri ve engelli klozet montajı işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Hasarsız su kaçağı bulma

Noktasal su kaçağı tespiti deneyimli ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kombi tesisatında veya atık su hattında olabilir. Su kaçağı noktasını bulmak, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Sorunlu noktanın tespiti için termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Sıcak ve soğuk su hattı ve kalorifer tesisatı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Atık su borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge belirlenir. Bütün kırmadan su kaçağı bulma işlerinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Cihazlı su kaçağı tespiti
 2. Merkezi Sistem Petek Temizliği
 3. Duşakabin ve duş teknesi gideri açma
 4. Su tesisatı ustası
 5. Doğalgaz Tesisatı
 6. İlaçlı Petek Temizliği
 7. Isınmayan petek tamiri
 8. Filtreli taharet musluk montajı
 9. Basınçlı su ile pimaş gider yıkama
 10. İlaçsız Petek Temizleme
 11. Demir Doğrama ve Ferforje
 12. Su Saati Kollektörü Yenilenmesi
 13. Alaturkayı Klozete Çevirme
 14. Tıkalı pimaş gideri açma
 15. Tesisata doğalgaz vanası eklenmesi
 16. Ankara Su Kaçağı Tespiti
 17. Ankara Kombi Değişimi
 18. Kırmadan boru su kaçağı tespiti
 19. Termosifon tesisatı ve montajı
 20. Petek Yıkama
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara