İlker makinalı petek temizliği için tesisatçı olarak biz, en son teknolojik ekipmanlar ile profesyonel işçiliği, uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

İlker makinalı petek temizliği için tesisatçı olarak, her türlü tamir işlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Ankara'da doğalgaz tesisatı ile alakalı aklınıza gelecek tüm sorunlarınızı tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. İşyerinizde meydana gelen bütün sıhhi tesisat sorunlarını tamir ediyoruz. Nitelikli işçilik, çabuk servis, hızlı iş bitirme ve mantıklı fiyat şansına sahip olun. Sunduğumuz hizmetler ve profesyonel ustalarımız, gün geçtikçe gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte su ve doğalgaz tesisatı teknolojisi ve ekipmanları da yenileniyor. Tüm yenilikleri İlker makinalı petek temizliği için tesisatçı olarak yakından takip ediyor ve uyum sağlıyoruz. Siz müşterilerimizden aldığımız güzel yorumlarla ve kararlılıkla firmamızı büyütüyoruz. İlker makinalı petek temizliği için tesisatçı daima ileriyi hedefleyerek değişen zamana ayak uyduruyor.

Su hayatsa tesisat hayat taşır

Suyun olmadığı bir ev veya işyeri düşünülemez. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Su tesisatı suyu bizlere taşır. Tesisat çekilmesi ve sorunlarının onarımı işlerini garantili olarak uzun yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bir tesisat uzmanından tavsiye almanız gerektiğinde tereddüt etmeden bizi arayın. Deneyimlerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten mutlu oluruz. Belki problem kendinizin çözebileceği kadar basit, belki de bir profesyonelin ilgilenmesi gerekecek. Bu cevabı bulmamız için bize, sorunu gösteren fotoğraflar ya da video gönderebilirsiniz. Yollayacağınız fotoğraflar Komple kalorifer tesisatı ile ilgilide olabilir Kombi tesisatı temizliği ile alakalıda olabilir. Bilgisayarlı su kaçak tespiti ile alakalı olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı dendiğinde biz akla geliriz.

İlker makinalı petek temizliği için tesisatçı

Çoğu insana günün birinde İlker makinalı petek temizliği için tesisatçı lazım olabilir. Kombi bozulabilir, yer tuvaletini klozete çevirmek gerekebilir, giderler tıkanır. Su kaçağı olabilir, fayansçı gerekebilir, boya, badana ve alçı ustası gerekebilir. Bunlara benzer pek çok iş ve su tesisatı arızaları oluşabilir. Veya sadece evinize yepyeni bir tasarım yaptırmak istersiniz. İlker makinalı petek temizliği için tesisatçı olarak bu ve benzeri, aklınıza gelecek tüm tamiratları yapıyoruz. Gün geçtikçe, içinde su durdukça su tesisatı malzemeleri ömrünü doldurur. Yalnızca uzman tesisatçıların baş edebileceği karmaşık sorunlara neden olur. Su tesisatı problemleri aniden oluşur. Beklenmedik bir anda su borusu patlayabilir. Şofben arızalanabilir. Klozet tıkanabilir. Alüminyum radyatör montajı gerekebilir. Cihazla gaz kaçağı testi gerekebilir. Hidrofor tesisatı gerekebilir. Su Kaçağının Noktasal Tespiti ve Tamiri gerekebilir. Şehir şebekesinden gelen sudaki aşındırıcı maddeler, temas ettiği tüm tesisat elemanlarına zarar verir. İnternette "İlker makinalı petek temizliği için tesisatçı" diye aradığınızda pek çok firma olduğunu görürsünüz. Ama doğru tercihi nasıl yapacaksınız? Cevabını yazımızın devamında bulacaksınız.

İlker makinalı petek temizliği fiyatları

İlker makinalı petek temizliği fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki çok sayıda parametre hakkında (işin yapılacağı yer, uzunluk ve genişlikler, kalite seçimi, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgilere sahip olmak gereklidir. Belli başlı işler dışındaki işler söz konusu olduğunda hemen ve kesin fiyat bilgisi vermek yanıltıcı olmaktadır. İş ile ilgili alanı incelemeden fiyat bilgisi verilebilirse telefon yoluyla yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa iletişim kanallarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Hasarsız su kaçağı tespiti

Kırmadan su kaçak tespiti deneyimli ve donanımlı tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kombi tesisatında veya atık su hattında olabilir. Su kaçağının kaynağını bulmak, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Arızanın kaynağının belirlenmesi için termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Sıcak ve soğuk su tesisatı ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Atık su borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge belirlenir. Bütün noktasal su kaçağı tespiti işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Musluk ve batarya montajı

Batarya arızaları birbirinden farklı olmasına rağmen fazla gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve oldukça önemli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bazı basit batarya problemleri tamir yeteneği olan kişiler tarafından onarılabilir ama çoğunlukla bir profesyonelden yardım almak gerekebilir. Hatalı tamir denemesi zararın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk sürekli su sızdırıyorsa, kullanırken aşırı güç harcıyorsanız onarılması gerekir.

Klozet yer değiştirme

Klozetler birçoğumuz için yaşam alanlarındaki konforu yükselten gereçler arasındadır. Bize hizmet eden tüm araçlar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. Rezervuar iç takımı tamir edilmezse su sızdırabilir, su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü doğru yapılmadıysa pis su sızdırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları nedeniyle alaturka tuvaleti klozete değiştirmek gerekebilir. Kiracılar ve tadilat istemeyenler için klozet aparatı ile hızlıca çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Bütün klozet yeri değiştirme ve klozet rezervuar iç takımı değişimi işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Kombi ve Petek Temizliği

Ankara'da kışlar sert ve soğuk yaşanır. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kış mevsimini rahat geçirmek için, kombi ve peteklerin periyodik kontrollerini kış öncesi yaptırmalısınız. Ankara'da kombi tesisat temizliği, kalorifer tesisatı su kaçağı bulma, radyatör yer değişimi, ilaçlı radyatör temizleme ve ilaçsız petek temizleme işleri için bizi arayın. Apartman daireleri ve villalar çoğunlukla hermetik kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanılması ise güvenlik nedeniyle yasaktır. Radyatörler ve kombi arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı ısıtma verimi için belirli aralıklarla temizlenmelidir.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı ev ve işyerlerindeki gazla çalışan cihazlara taşır. Konutlarda ve sanayide doğalgazla çalışan yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Tüm gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması, TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerini 35 yıldır özveri ile sayısız noktada tamamladık. Başkentgaz tesisat hatalarının tamamlanması, başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması ve TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı tamir ve tadilatında uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Suyu kesmeyen klozet şamandırasının tamiri ve montajı
 2. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı
 3. Aç kapa musluk kartuşu tamiri
 4. Hidrofor arızaları tamiri
 5. Tıkanmış mutfak lavabosu açma
 6. Pis su gideri tespiti ve tamiri
 7. Isıtma sistemleri tesisatı
 8. Banyo Armatürleri Montajı
 9. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 10. Sıcak su tesisatı
 11. Kombi baca uzatması montajı
 12. Boru su kaçak tespiti
 13. Su tesisatı ustası
 14. Doğalgaz tesisatı döşeme
 15. Gömme rezervuar tamiri
 16. Ankara Kombi Değişimi
 17. Küvet üstü duşakabin montajı
 18. Su Tesisatı Yenileme
 19. Kuğu musluk tamiri ve montajı
 20. Küvet üstü cam panel montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara